Femme
Все для i про жiнок


Знайомства з іноземцями: заняття для авантюристок

15.02.2012 | Рубрики:: Стосунки,

знайомства з іноземцями
знайомства з іноземцями
знайомства з іноземцями

В наші дні, шлюб з іноземцем і життя за кордоном - мрія багатьох жінок і дівчат. Чому така велика кількість представниць прекрасної статі зі всіх куточків неосяжних просторів СНД прагне вийти заміж за іноземних чоловіків? Одна з головних причин це бажання втекти від дійсності і проблем, які їх оточують. Кожна мріє про казку, де немає сірих буднів, дорогі прикраси, парфуми, автомобілі і вілли.

А ось і зустрічне питання. А чому, власне, ці іноземні принци, за яких наші дівчата мріють вийти заміж, шукають дружин серед російських, білоруських і українських наречених? Відповідь буде такою ж. Вони теж біжать втекти від своїх проблем. І саме туди наші дівчата потрапляють після красивих залицянь і весілля. Щоб уникнути цього - вихід всього один. Якщо ви вирішили знайти нареченого за кордоном і скористатися послугами міжнародних сайтів, шукайте людину, чоловіка, особу, а не дорогий будинок з басейном і мерседесом. Лише з таким підходом можна вдало вийти заміж і побудувати міцну сім'ю.

Здоровий авантюризм це прекрасно і зазвичай необхідний у всіх починах, але за умови, що пріоритети розставлені правильно. Визначся, що саме ти шукаєш і якого чоловіка ви б хотіли зустріти. Витрать трохи часу на вибір сайтів, де ти розмістиш свою анкету і фото. Більш всього підійдуть сайти, де користування для дівчат безкоштовне, а для чоловіків платне.

Вам знадобляться хороші, чіткі фотографії. Якщо ви налаштовані серйозно і вам потрібні знайомства з іноземцями для шлюбу і не менше, не оголяйтеся на фотографіях! Інакше вам писатимуть чоловіки з певними схильностями і цілями провести пару ночей разом, але ніяк не одружуватися.

Продумайте, що саме ви напишете в анкеті. «Добра, розумна і порядна» не досить. Опишіть себе якнайкраще. Відшукайте в собі таланти PRагента і подайте себе з найпривабливішого боку. У спілкуванні в житті ви можете кокетувати, фліртувати, посміхатися і жартувати. При читанні вашої анкети у чоловіка лише слова і пару фотографій. Тому підберіть саме ті слова і фото, які покажуть ті сторони, які ви б хотіли аби чоловіки відмітив у вас в першу чергу.

Коли у вас почнеться спілкування, не забувайте про здоровий глузд. Емоції - це не самий кращий фундамент, на якому можна побудувати щось міцне і надійне. Будьте розсудливі і уважні. Читайте між рядками. Інакше вийде: «я його зліпила з того, що було». Хай у вас все вийде!

Знайомства з іноземцями: відео


Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти