Femme
Все для i про жiнок


Зморшки, як уповільнити процес

28.08.2011 | Рубрики:: Краса та здоров'я,

як зменшити зморшки
як зменшити зморшки
як зменшити зморшки
«Чому формуються зморшки, як скоротити їх число і відстрочити час появи?» - таке питання задає практично кожна жінка.

Рано чи пізно зморшки утворюються практично у всіх. Чи можна уповільнити процес? Так! Для цього необхідно розібратися в механізмі їх виникнення і виробити розумну тактику догляду за обюличчям.

Наша шкіра складається з трьох важливих рівнів. Верхній, епідерміс - головний захисник всього організму, перший удар агресивного зовнішнього середовища він приймає на себе. Він виконує роль прикордонника, не пропускаючи небезпечних «ворогів» всередину. Епідерміс оновлюється приблизно за 23-28 днів. Клітки, що омертвіли, створюють так званий роговий шар, і відлущуються природним чином. У середньому шарі - дермі - знаходяться кровоносні судини, фібробласти (волокна) колагену і еластину, сальні і потові залози, нервові волокна. Шар, розташований під дермою (підшкірна жирова клітковина), функціонує як резервуар води і живильних речовин.

Увага!

  • Ультрафіолетове випромінювання представляє серйозну загрозу як для епідермісу, так і для дерми. І воно стає причиною виникнення зморшок.
  • Вільні радикали - молекули, що утворюються через дію негативних чинників (ультрафіолетові промені, куріння) і заподіюють шкоду клітинам шкіри.
  • Мімічні зморшки з часом перетворюються на вікові.
  • Прості рішення:

    Продуманий догляд за шкірою повинен починатися задовго до появи зморшок, а саме в 18-20 років. Це дозволяє відкласти необхідність використання кардинальних заходів. З метою стимулювати вироблення колагену рекомендується робити пілінги з врахуванням вікових особливостей шкіри. Раз в сезон слід проходить курс салонових процедур. Прагніть щодня використовувати зволожуючі засоби з SPF-фактором не нижче 10.

    Допомогти в боротьбі із зморшками або уповільнити процес їх появи може лише комплексний догляд за шкірою обюличчя. Підбирайте крему відповідні вашому типові шкіри: нормальна, жирна або суха шкіра обюличчя. Якщо ви маєте намір зберегти шкіру молодою і красивою надовго, одних кремів буде недостатньо. Доведеться поклопотатися про збалансоване і правильне харчування, а також про повноцінний відпочинок. Здоровий сон - просто необхідний для шкіри. Не варто нехтувати масками, медові маски для обюличчя - відмінно розгладжують і підтягують шкіру.


    Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти