Femme
Все для i про жiнок


Жести чоловіків - що необхідно знати жінці?

09.06.2013 | Рубрики:: Стосунки,

Жести чоловіків Багатьох нерозумінь між статями можна уникнути, знаючи язик жестів. Жінкам необхідно знати особливості жестів чоловіків і уміти їх розшифровувати. Це знання допоможе в багатьох ситуаціях, пов'язаних із спілкуванням з чоловіками, - і в офісі, і на романтичній вечірці.

Невірне розуміння жестів часто наводить до емоційних конфліктів, душевного спустошення, неправильних рішень. Багато жестів мають свої аналоги на тваринному світі, вони дісталися нам від предків - мавп. Жести чоловіків

Успіх людини в стосунках часто залежить від уміння посилати сигнали зацікавленості і уміти розпізнавати сигнали у відповідь. Наприклад, чоловіки часто не помічають жіночих сигналів, тому діапазон їх жестів набагато ширший.

Жести можуть бути як усвідомленими, так і підсвідомими. Дослідження показують, що людина знаходячись в компанії протилежної статі, зазнає психосоматичних змін. Тонус м'язів підвищується, постава випрямляється, живіт втягується, навіть можуть зникнути мішки під очима.

Основні жести чоловіків

До чоловічих жестів, що демонструють симпатію жінці, відносяться всілякі маніпуляції із зовнішністю, коли чоловік починає причепурюватися. Якщо чоловік в галстуці, то його руки автоматично тягнутимуться до нього, аби поправити галстук або комірець. Він може погладжувати волосся, поправляти гудзики і струшувати з плеча неіснуючий пил. Чоловік всіляко намагатиметься виглядати привабливіше.

Жести чоловіків - руки в брюки

Одним з найагресивніших жестів є закладання великих пальців за ремінь, або в прорізі кишень. Цей жест виражає мужність, а руки тут акцентують увагу на області геніталій. Зазвичай такий жест використовується, аби відзначити свою територію, продемонструвати виклик іншим чоловікам. Жести чоловіків

У присутності жінок даний жест набуває сексуального підтексту. З його допомогою чоловік повідомляє про свою симпатію. Він може супроводитися розширенням зіниць, розворотом корпусу і направленим у бік жінки носком ноги.

Жести чоловіків - руки на пояс

Сексуальний інтерес також відображає жест - руки, поставлені на пояс. Така поза чоловіка демонструє фізичну силу і готовність до взаємодії. Уловити симпатію також можна по погляду, якщо чоловік затримує погляд на долю секунди довше ніж звичайно.

Жести чоловіків - брови "доміком"

У спілкуванні чоловіка часто мимовільними жестами видають свої справжні відчуття. Про їх зацікавленість говорять підведені брови. При зустрічі з приємними і неприємними людьми ми або піднімаємо, або хмуримо брови, це відбувається мимоволі.

Якщо людина симпатична або цікава чоловікові, то його брови піднімаються, зустріч з неприємною людиною змусить його опустити брови, і погляд стане похмурим. Орієнтуючись на брови можна робити висновки і про тему бесіди. Якщо розмова йому нецікава або неприємна, то брови будуть напружені і опущені.

Жести чоловіків, які свідчать про симпатію

Якщо при спілкуванні з чоловіком його рот злегка відкритий, це означає, що йому цікавий його співбесідник. Чоловік автоматично на деякий час відкриває рот, поки не зустрінеться поглядом з об'єктом.
Якщо чоловікові хтось цікавий, це вмить відіб'ється на його обличчі, воно стане відкритішим і дружнім. З'являться посмішка, підведені брови і радість в очах. Кожна риса обличчя як би говорить про його симпатію.

Жести чоловіка, який хоче сподобатися

  • Аби привернути увагу жінок чоловіки прагнуть здійснювати різні красиві жести і яскраві дії, які виділяють їх з натовпу. У цей момент чоловік хоче показати свою індивідуальність, аби дівчина звернула на нього увагу.
  • Жести чоловіків Коли чоловік хвилюється і хоче сподобатися він постійно поправляє що-небудь. Він мимоволі поправляє зачіску руками, і робить це дуже часто. Буває і таке, що чоловік при зустрічі поправляє шкарпетки. Цей жест можна розцінювати, як 100% бажання виглядати краще і сподобатися вам, і при цьому свідчить про сильну його схвильованість.
  • Якщо чоловік пильно сканує жінку, розглядає фігуру, він дає зрозуміти, що жінка йому подобається і він розглядає її як сексуального партнера. Часто цей жест носить зовсім не прихований характер, а виявляється свідомо.
  • Чоловікам властиві також особливі жести, коли вони явно або неявно намагаються продемонструвати свою фігуру або здібності. Ці хвастощі можуть здатися смішними, але у цей момент він прагнути показати,що він красивий або талановитий.

Азбука жестів: 33 відеоурока


Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти