Femme
Все для i про жiнок


Зачіски осінь 2014 зима 2015: 7 основних тенденцій

04.09.2014 | Рубрики:: Краса та здоров'я,

Наша сьогоднішня стаття містить в собі звіт про те, які зачіски 2014 року були найбільш популярні на подіумі в колекціях Preta-Porter. Крім того, аналізуючи найсвіжіші салонові колекції стрижок і зачісок ми постаралися зібрати найбільш популярні і актуальні в новому сезоні тенденції.

Модні стрижки осені 2014 року

Серед найбільш популярних стрижок нинішньою осінню дизайнери віддають перевагу чітким лініям і симетричним формам. Самими зажаданими на провідних подіумах стали стрижки каре, боб, а також короткі стрижки в чоловічому стилі.

Каре на осінь 2014 року

Восени у моді буде каре, що досягає лінії плеча. Лінія зрізу відрізняється чіткістю, без градуювання. Вітається варіант з густим чубком, що нагадує зовнішній вигляд мешканок давнього Єгипту.

hairs_fw1415_modabooknet_2

Перукарські студії також актуалізували даний вид стрижки, додавши в нього трохи східної пікантності. Темний колір волосся і чіткі горизонтальні лінії - ось два акценти, на яких слід звернути увагу тим, хто віддає перевагу стрижці каре.

hairs_fw1415_modabooknet_10

Короткі стрижки

Холодна пора не самий кращий час для радикальної короткої стрижки. Проте тим, хто зважиться на подібні зміни у власній подобі, кутюрье рекомендують зупинити свій вибір на округлих лініях і чіткому силуеті. У моді стрижки Боб, Паж а також радикальний напівбокс.

hairs_fw1415_modabooknet_3

Стрижка Боб в салонових колекціях

hairs_fw1415_modabooknet_9

Вуличний стиль

Романтичним і творчим особам, часом ліньки проводити довгі часи за уранішнім укладанням нової стрижки. Саме їм можна порекомендувати популярний в нинішньому осінньо-зимовому сезоні нарочито недбалий вигляд розпущеного волосся. При цьому волосся повинне залишатися доглянутим і чистим, проте укладання не потребує багато часу.

hairs_fw1415_modabooknet_7

Безладний вуличний стиль в зачісках знайшов віддзеркалення в осінніх колекціях наступних перукарських студій.

hairs_fw1415_modabooknet_8

Зачіски осені 2014 в деталях

Кожен сезон приносить в моду трохи новизни, проте класичні постулати залишаються непорушними, міняючись лише в деяких деталях. Про ці деталі і піде мова в даному підрозділі нашої статті.

Прямий проділ

Власницям симетричного овалу і правильних рис обличчя, прямий проділ допоможе продемонструвати кращі сторони свого профілю і анфас.

hairs_fw1415_modabooknet_5

Косий проділ

Тим хто не відрізняється ідеальною симетрією овалу обличчя, можна порекомендувати косий проділ. Для освіження образу зачіску можна доповнити довгим градуйованим косим чубком.

hairs_fw1415_modabooknet_4

Густий чубок

У новому модному сезоні дизайнери рекомендують власницям чубків приділити увагу об'єму пасм. У ідеалі чубок має бути густим, а його нижня лінія дещо закруглюватися, додаючи цим ще більший об'єм.

hairs_fw1415_modabooknet_6

Провідні стилісти пропонують восени оживити зачіску за допомогою густого чубка з рівною і чіткою овальною лінією трохи вище за брови.

hairs_fw1415_modabooknet_11

Осінні зачіски 2014 року

Якщо сміливості на зміну образу за допомогою нової стрижки не вистачає, рекомендуємо звернути увагу на ті зачіски,, які можна зробити без допомоги ножиць.

Балетний пучок

Класика жанру - тугий пучок волосся на потилиці з'явився в колекціях французьких і італійських дизайнерів модного одягу. Моделі з подібною зачіскою з'являлися чи не в кожній колекції кутюрье даного регіону.

hairs_fw1415_modabooknet_1

Коси і плетіння

hairs_fw1415_modabooknet_13

Об'єм в коріння

44

Такими обіцяють бути тенденції осені в зачісках на 2014 рік. Залишайтеся з нами і ви взнаєте ще немало нового про те, що буде в моді найближчим часом.


Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти