Femme
Все для i про жiнок


Зачіски на кожен день

17.11.2011 | Рубрики:: Краса та здоров'я,

Зачіски на кожен день
Зачіски на кожен день
Зачіски на кожен день
Будь-яка жінка хоче щодня виглядати привабливо. І цьому сильно сприяє стильна і елегантна, а головне, модна стрижка та зачіска. Повсякденні зачіски не такі химерні і екстравагантні, як вечірні зачіски або зачіски для яких-небудь урочистих випадків. Проте з нею жінка відчуватиме себе упевнено в будь-якій ситуації.

Прості зачіски на кожен день уміють робити далеко не всі. Зазвичай ті, хто немають вдосталь часу, просто збирають волосся в хвіст або нехитрий вузол ззаду. Адже красиві зачіски на кожен день робляться швидко і просто, їх можна зробити самостійно за порівняно невеликий проміжок часу. Додатково ви заощадите на частих відвідинах перукарні і салонів краси. Давайте розглянемо основні зачіски на кожен день:

«Хвіст», «пучок» або вузол

Як вже згадувалося вище це одна з найпростіших і найпопулярніших зачісок. Пучок - найлегша зачіска на кожен день, зробити її може будь-яка жінка, зрозуміло, при достатній для цього довжині волосся. Залежно від побажань ви можете робити хитромудрі вузли за допомогою шпильок - це виглядає нестандартно і оригінально. Повсякденні зачіски для довгого волосся, яке зібране в хвіст ззаду непогано поєднуються з чубком, можна також відпустити декілька локонів з боків обличчя.

Всілякі коси

Чудовий варіант для жінок будь-якого віку. Аби сплести повсякденні зачіски для волосся з косами досить мати довге або середньої довжини волосся і 5-10 хвилин часу. Такі зачіски тримаються дуже міцно на протязі всього дня і не додають вам жодних незручностей. Зачіски з косами - напевно найшвидші зачіски на кожен день. Кіс може бути декілька або одна, вони можуть поєднуватися з чубком, бути закрученими довкола голови, а дрібні кіски можуть бути зібрані в хвіст і прикрашені невеликими яскравими гумками або шпильками для волосся. Дитячі зачіски на кожен день для дівчаток важко уявити без традиційних кісок. Такі зачіски можна прикрашати красивими шпильками-кліпсами - вони безпечні для дитини і виглядають дуже красиво.

Розпущене довге волосся або волосся середньої довжини

Зачіски з розпущеним волоссям - досить легкий варіант на кожен день. Вони практично не вимагають укладання, проте за допомогою багатого арсеналу засобів для фіксації можна спорудити у себе на голові щось грандіозне. Розпущене волосся можна зробити ідеально прямим і гладким за допомогою праски для волосся, або завити його на бігуді або щипцями. Швидко укласти розпущене волосся допомагає фен, а за допомогою гелю для укладання можна просто і швидко зробити зачіску під «мокре волосся». Аби волосся не заважало його можна частково зафіксувати обручем для волосся або маленькими шпильками-невидимками. Такі повсякденні зачіски для середнього волосся допоможуть вам виглядати чарівно незалежно від динамічності вашого розпорядку дня.

Зачіски на кожен день Зачіски на кожен день Зачіски на кожен день Зачіски на кожен день Зачіски на кожен день Зачіски на кожен день Зачіски на кожен день Зачіски на кожен день Зачіски на кожен день Зачіски на кожен день Зачіски на кожен день Зачіски на кожен день Зачіски на кожен день Зачіски на кожен день

Зачіски на кожен день на коротке волосся

Повсякденні зачіски своїми руками прості, зручні і лаконічні. Ну і кінцева найголовніша перевага полягає в тому, що вони не вимагають багато часу при укладанні. Стрижки без укладання - найоптимальніший варіант для тих, хто веде активний спосіб життя. Досить просто вимити голову і просушити волосся феном, тоді вони самі ляжуть як потрібно. Звичайно, такі стрижки краще робити в салоні краси за допомогою професіонала, проте деякі з них можна зробити і своїми руками в домашніх умовах.

Стрижки не вимагаючі укладання - це в першу чергу короткі стрижки «під хлопчика». Основна ідея їх полягає в тому, що більшість з них роблять прямими ножицями за технологією пойнт-кат точкова стрижка. Така техніка - сучасний аналог всім відомою філіровки, вона дозволяє додавати зачісці бажаний об'єм і елегантність.


Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти