Femme
Все для i про жiнок


Зачіски і стрижки на коротке волосся 2012

17.11.2011 | Рубрики:: Краса та здоров'я,

Зачіски на коротке волосся 2012
Зачіски на коротке волосся 2012
Зачіски на коротке волосся 2012

Зачіски на коротке волосся вельми актуальні для любительок практичних стильних стрижок. Тікі стрижки вже довгий час не виходять з моди, проте є і нестандартні екстравагантні зачіски. При виборі зачіски з коротким волосом обов'язково потрібно враховувати, що така стрижка повинна підкреслювати достоїнства вашої обличчя, відтіняти його неповторні риси і по можливості приховувати недоліки. Для того, щоб зробити стильну коротку стрижку, можна звернутися в одну з багаточисельних перукарень або салон краси, проте за бажання цілком можна зробити її і в домашніх умовах. Дуже важливо правильно підібрати аксесуари для зачіски. Це можуть бути красиві шпильки, обручі для волосся, гребінці, живі квіти і симпатичні капелюшки.

Красиві короткі стрижки поширені серед чоловіків і жінок різного віку. Вони роблять обличчя візуально молодшим, а фігуру - стрункіше і більш підтягнутою. Найчастіше саме жінки у віці свідомо вибирають для себе коротку стрижку. Дуже короткі стрижки популярні серед молоді. Укладання короткої стрижки просте і не вимагає великих витрат часу, що дуже важливо для ділових пані і жінок, які не хочуть довго возитися із зачіскою.

При виборі зачіски на кожен день на коротке волосся потрібно пам'ятати декілька простих правил:

 • Об'ємна коротка стрижка для овального обличчя буде лише прикрасою, а ось власницям круглого або широкого обличчя бажано робити м'якшу і спокійнішу стрижку.

 • Якщо у вас квадратне обличчя, коротка стрижка - це не ваш варіант. Пані з трикутним обличчям рекомендується скористатися асиметричною стрижкою боб.

 • Короткі стрижки для в'юнкого волосся мають бути короткими в міру, інакше ваша голова нагадуватиме кульбабу. Короткі кучеряві стрижки дуже популярні серед молодих дівчат, пані у віці вони личать нечасто.

 • Короткі стрижки для тонкого волосся мають бути обов'язково об'ємними. Для додання необхідного об'єму не варто обважнювати волосся гелем або косметичним воском - використовуйте легкі засоби для фіксації - пінки і муси.

 • На світлому волоссі багато засобів для укладання викликають ефект «брудного волосся». Прагніть вибирати легкі засоби фіксації, які не склеюють волосся.

 • Коротка зачіска привертає увагу в першу чергу до голови і обличчя. Якщо ви хочете додати подобі романтичності, зробіть зачіску з підвернутими назовні локонами і зафіксуйте їх. Також рекомендується використовувати косий бічний проділ в стилі ретро, пасма при цьому закріпити шпилькою або обручем для волосся.

 • Коротка стрижка з чубком вдало приховує деякі дефекти зовнішності. Наприклад, косий чубок підійде жінкам з круглим обличчям, прямий густий чубок приховає високий лоб у жінок з подовженим або прямокутним обличчям. Зачіски на коротке волосся з чубком візуально збільшить низький лоб, якщо чубок буде пишним і опуститься трохи нижче за брови. Зачіски з чубком до брів, що округло спускаються до низу, допоможуть приховати невиразне підборіддя і зорово подовжать обличчя.
 • Зачіски на коротке волосся 2012 Зачіски на коротке волосся 2012 Зачіски на коротке волосся 2012 Зачіски на коротке волосся 2012 Зачіски на коротке волосся 2012 Зачіски на коротке волосся 2012 Зачіски на коротке волосся 2012 Зачіски на коротке волосся 2012 Зачіски на коротке волосся 2012 Зачіски на коротке волосся 2012 Зачіски на коротке волосся 2012 Зачіски на коротке волосся 2012 Зачіски на коротке волосся 2012 Зачіски на коротке волосся 2012 Зачіски на коротке волосся 2012 Зачіски на коротке волосся 2012 Зачіски на коротке волосся 2012 Зачіски на коротке волосся 2012 Зачіски на коротке волосся 2012 Зачіски на коротке волосся 2012 Зачіски на коротке волосся 2012 Зачіски на коротке волосся 2012 Зачіски на коротке волосся 2012 Зачіски на коротке волосся 2012

  Зачіски на коротке волосся 2012 Зачіски на коротке волосся 2012 Зачіски на коротке волосся 2012 Зачіски на коротке волосся 2012

  Зачіски на коротке волосся 2012 Зачіски на коротке волосся 2012

  Модні стрижки 2012 року на коротке волосся можна охарактеризувати як суміш класики, ретро і авангарду. Короткі стрижки 2012 роки робляться на основі класичних стрижок з додаванням сучасних штрихів - це своєрідний ефект «розпатланості» або навпаки стильних гладких тонів в зачісках. У моду міцно входять натуральні відтінки кольору волосся: платиновий або золотистий, всі відтінки шоколадно-коричневого і каштанового кольорів. Стрижки 2012 року в стилі ретро також не втратили популярність. Користується успіхом стрижки з чубком в стилі 60-70-х років 20-го століття з хвилястим укладанням або начісуванням. Стиль 80-90-х років це косий проділ і короткі в'юнкі стрижки, він лише набирає популярність серед молоді.

  Авангардні красиві зачіски на коротке волосся - це в першу чергу нова стрижка том-бой. У основі цієї стрижки лежить асиметричний боб з подовженим рваним чубком. Особливо ефектно стрижка виглядає на білому волоссі.


  Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти