Femme
Все для i про жiнок


Зачіски для дівчат

24.03.2012 | Рубрики:: Краса та здоров'я,

Найпопулярніші зачіски для дівчаток практичні і зручні, вони не потребують багато часу для догляду і дозволяють швидко привести в порядок голову дитини за допомогою звичайного гребінця.

Зачіски для дівчаток - фото: боб для дівчинки, зачіска на основі в'юнкого волосся для дівчинки 2-3 роки, каре з чубком
Зачіски для дівчат

Вибір стрижки залежить від віку дівчинки: чим вона старша, тим складніше і незвичайніше може бути її зачіска.

Стрижки для дівчаток дошкільного віку

До року батьки самі управляються із стрижкою своєї дитини, оскільки малята, найчастіше, досить капризно сприймають спроби професійного втручання в удосконалення їх зовнішнього вигляду.

У віці до п'яти років для дівчинки найідеальнішою буде та стрижка, яка прикрашає зовнішність і не вимагає яких-небудь додаткових видів укладання. У таких стрижках повинна максимально враховуватися природна структура волосся, тоді проблем з їх укладанням не буде.

Фото: стрижка з чубком, стрижка для маленької дівчинки і стрижа шапочка
Зачіски для дівчат

Найпопулярнішими стрижками для дівчаток молодшого віку є такі нескладні їх види, як каре, боб і у вигляді шапочки для коротких і середньої довжини волосся.

Коротка стрижка - найбільш актуальний варіант зачіски для дівчаток молодшого віку, адже в більшості випадків волосся в цей період у них ще слабке і тонке.

При в'юнкому волоссі чубок небажаний - лежати не буде. У інших випадках чубок може використовуватися з врахуванням будови обличчя. Чубки можуть бути прямими, дугою або асиметричними із зачосом на бік. Чубок від середини голови додасть об'єм зачісці дівчинки з тонким і м'яким волоссям.

Стрижки для дівчаток - фото: для середнього волосся, стрижка 2-3 роки, і стрижка в стилі емо
Зачіски для дівчат

Кругловидим дівчаткам личать стрижки з асиметричними чубками, дівчатам з вузьким обличчям- з прямими, які зорово укорочуватимуть розмір обличчя і візуально розширювати його за рахунок горизонталі. Головна вимога до чубків для дитячих стрижок - вони не мають бути довгими, аби не розвивалася косоокість. Довгий чубок «поні», що закриває брови, не допустимий.

Велика кількість аксесуарів для волосся дозволяє створити масу цікавих зачісок на основі нескладних дитячих стрижок: кожне малятко може відчути себе маленькою принцесою! Обідки, невидимки, шпильки, «крабики», традиційні бантики - весь цей арсенал біжутерії для волосся стоїть на службі створення ексклюзивних зачісок для дівчаток, основою для яких є проста стрижка.

Стрижки для дівчаток шкільного віку

Стрижки дозволяють заощадити масу часу на догляд і укладання волосся в напружені уранішні години, тому зі вступом на навчання в школу вони не втрачають своєї актуальності для дівчаток.

Фото: стрижка з чубком для підлітка, точна стрижка і стрижка шапочка на довгому волоссі
Зачіски для дівчат

Зачіски для дівчаток шкільного віку, як правило, складніші, ніж для дошкільниць. Окрім таких традиційних для дитячого віку стрижок, як боб, каре і «шапочка», використовуються каскадні і точні стрижки в різних модифікаціях для короткого і волосся середньої довжини. Довге волосся, зазвичай, заплітається в кіски або зав'язується в хвостики.

У міру дорослішання дівчаток зачіска набуває для них всього більшого значення, адже від вдалого її вибору залежить їх краса і привабливість. Батькам необхідно проявити особливу увагу у виборі стрижки, аж до консультації з професійним стилістом. Не секрет, що багато комплексів закладаються в жінках в дитинстві, тому необхідно зробити все можливе, аби дівчинка не мала психологічного дискомфорту з приводу свого зовнішнього вигляду.

Стрижки для дівчаток - фото: коротка з довгим чубком, коротка стрижка для підлітків, пікси для підлітків
Зачіски для дівчат

Вибір аксесуарів для зачісок в цей період диктується її призначенням, правилами школи і модою, яка може носити локальний характер. Зазвичай, в класі моду задають дівчатка-лідери, на яких всі інші хочуть бути схожими. Інколи мода буває і загальношкільною. В будь-якому разі, важко давати загальні рекомендації з приводу вибору аксесуарів - він здійснюватиметься індивідуально, відповідно до існуючих тенденцій в школі.

Стрижки для дівчаток старших класів

Старшокласники використовують зачіску в цілях самоствердження, тому стрижка може бути екстрамодною або незвичайною: епатажною і креативною!

Дівчатка, що активно захоплюються спортом, віддають перевагу зручним, динамічним, ультракоротким стрижкам: пікси, «під хлопчика». Тут можливі рвані або, навпаки, густі чубки «поні», асиметрія, голені ділянки на скронях або потилиці, що додають пікантність і модний вигляд цим стрижкам.

Фото: стрижа пікси, стрижа під хлопчика і каре
Зачіски для дівчат

Романтичні панночки віддають перевагу каскадним стрижкам для довгого і середнього волосся, укладеним хвилями або локонами, а також - зачіскам з нальотом легкої недбалості і ефектом «вітер у волоссі».

Стрижки паж і гарсон створюють елегантний, трохи дорослий вигляд, що імпонує старшокласникам - вони їх дуже люблять!

Креативні стрижки з яскраво вираженою асиметрією, різними по довжині пасмами, а також у стилях "емо" і "готи" - звичайне явище для старшокласників. Забороняти - даремно, можна лише допомогти порадою, аби зачіска виглядала непотворно.

Стрижки для дівчаток кожної вікової групи - легкий спосіб створення краси при мінімальних зусиллях по догляду за зачіскою з боку дорослих і самих дітей!

Фото: стрижки шапочка
Зачіски для дівчат

По матеріалам fаmmeо.ru


Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти