Femme
Все для i про жiнок


Зачіска на випускний вечір

13.07.2011 | Рубрики:: Краса та здоров'я,

зачіска на випускний вечір
зачіска на випускний вечір
Випускний вечір для кожної дівчини є чимось, без сумніву, особливим, та, не побоюсь цього слова, епохальним. І ваш образ буде неповним, якщо, вирушаючи на випускну вечірку, ви віднесетеся без належної уваги до своєї зачіски і макіяжа. Найпростіший варіант для випускного вечора, і відмітьте найактуальніший на сьогоднішній день - це розпущені по плечах хвилясті локони з проділом по центру голови, або косим проділом зліва або справа. Свіжість юного обличчя підкреслить прямий проділ з відкритим лобом без чубка. Над зачіскою доведеться трохи попрацювати. Ви можете звернутися до послуг стиліста-перукаря, а можете самі досягнути потрібного ефекту. На вологе волосся нанесіть мус, рівномірно розподіляючи його по всій довжині волосся, потім накрутіть волосся на крупні бігуді і висушіть волосся. Знявши бігуді, волосся не варто розчісувати гребінцем, скористайтеся гелем для волосся, нанісши і розподіляючи локони за допомогою пальців, так зачіска виглядатиме природньо.

Якщо вам подобаються грайливі кучері, будь ласка. Круто скручені локони, можливо навіть з ефектом мокрого волосся, будуть відмінною зачіскою для випускної вечірки. Лише майте наувазі, що всілякі романтичні рюші і мережива на платті до такої зачіски не підійдуть, а ось гладке довге струмуюче плаття на випускний або плаття футляр, це те, що потрібно. Я б не радила вам робити об'ємні високі зачіски, мені здається, випускниця має бути всеж-таки “ дівчам”. Але якщо вам хочеться виглядати трішки строгою, то, ідеальний варіант для випускного балу нинішнього сезону - високий гладкий хвіст, ще його називають «кінським хвостом». Це романтично, елегантно, стильно і жіночно. Струмуюче довге волосся хвоста, яке, до речі, можна наростити, виглядає дуже красиво незалежно від кольору вашого волосся, будь ви блондинкою, брюнеткою чи рудою.

Для короткого волосся і волосся середньої довжини непоганим варіантом стане силует каре. Це може бути гладке каре з чубком або каре що плавно переходить в грайливий боб. Макіяж випускниці має бути природним, акцент краще всього зробити на очі. Не експериментуйте з кольорами тіней: жодних зелених, фіолетових або чорних тіней, оскільки в напівтемряві випускного вечора і при нічних гуляннях ваші очі просто «загубляться». А ось коричневі і бежеві тіні, нанесені пальцями, і що створюють ефект туманного серпанку, якраз те що треба. Золото - один з лідерів кольору в макіяжі очей і прекрасно личать для святкового балу. Бежеві тіні із золотими частинками підійдуть, як блондинкам, так і брюнеткам. Коричневий макіяж очей в стилі smoky eyes, актуальний був в минулому сезоні, і залишається на таким і сьогодні.

зачіска на випускний вечір зачіска на випускний вечір зачіска на випускний вечір зачіска на випускний вечір зачіска на випускний вечір зачіска на випускний вечір зачіска на випускний вечір зачіска на випускний вечір зачіска на випускний вечір зачіска на випускний вечір зачіска на випускний вечір зачіска на випускний вечір зачіска на випускний вечір зачіска на випускний вечір зачіска на випускний вечір зачіска на випускний вечір зачіска на випускний вечір зачіска на випускний вечір зачіска на випускний вечір зачіска на випускний вечір

зачіска на випускний вечір зачіска на випускний вечір зачіска на випускний вечір зачіска на випускний вечір зачіска на випускний вечір зачіска на випускний вечір зачіска на випускний вечір зачіска на випускний вечір зачіска на випускний вечір зачіска на випускний вечір зачіска на випускний вечір зачіска на випускний вечір зачіска на випускний вечір зачіска на випускний вечір зачіска на випускний вечір зачіска на випускний вечір зачіска на випускний вечір зачіска на випускний вечір зачіска на випускний вечір

Не зловживайте губною помадою, скористайтеся краще блиском для губ, губи виглядатимуть м'якше і природніше. Вибирайте не дуже яскраві кольори, це може бути: рожево-полуничний, персиковий, натурально-рожевий.

Вибравши правильний і вдалий для себе образ: плаття, зачіска і макіяж, ви відчуватимете себе впевненою, чарівною і найкрасивішою.

Зачіска на випускний в грецькому стилі


Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти