Femme
Все для i про жiнок


Японська дієта

19.08.2011 | Рубрики:: Дієти та схуднення,

японська дієта
японська дієта
японська дієта
японська дієта
Так звана японська дієта ось вже декілька років користується шаленою популярністю у жінок. Хоча, на перший погляд, ця дієта мало чим відрізняється від десятків інших методик схуднення. У чому ж секрет її популярності і що це за дієта така взагалі?

Японська дієта - історія

Всі сайти, ніби змовившись, бездумно передруковують один і той же матеріал. Нібито японську дієту винайшли у авторитетній японській клініці. Начебто японська дієта науково обґрунтована. Проте, якщо допитливий користувач захоче самостійно перевірити цю інформацію, то з'ясує, що у Японії про так звану японську дієту взагалі ніхто не чув і ніякої клініки, де її нібито розробили, не існує. До того ж, ця дієта по суті різко відрізняється від традиційного японського харчування, яке стало основою для багатьох дієтичних напрямів.

Тоді виникає питання - що ж це за таємнича дієта, звідки вона родом?

Логічно, що будь яка японська дієта, хай і варіативною, але використовує певні, притаманні саме для Японії продукти. І тут виникає здивування. Де японський традиційний рис, де морепродукти? Японці, завжди щільно снідають, а ця дієта пропонує вельми мізерний сніданок. Все це, та багато іншого залишається без відповіді.

Скорше за все, ця дієта розроблена зовсім не у Японії, а десь у наших краях ( санаторії або ,того гірше, якимось дієтологом-самоучкою). Дієті дали гучну назву і випустили у люди (так у нас люблять робити).

Японська дієта і здоров'я

Але попереду - найцікавіше. А саме про домінуючу білкову складову японської дієти і особливу роль кави. У Японії кава, м'яко кажучи, не у пошані. Її там майже не п'ють, і роль найпопулярнішого напою виконує зелений чай.

Мабуть, розробники цієї дієти дуже любили попоїсти м'ясо увечері і зранку посьорбати каву. Тобто були досить міцними людьми. Тож для кого ця дієта? Для богатирів? М'ясо-кава? Більшість тих, хто спробував цю дієту відмічають погіршення самопочуття буквально за декілька днів, серед симптомів - присмак ацетону в роті, головні болі, підвищення тиску. Взагалі, велика кількість білка перевантажує нирки. А кава? Наносить удар у цьому ж напрямі - нирки, серце. Дивна дієта? Тож для кого вона - для космонавтів? При цьому, на вагу ця дієта впливає досить несильно Як бачимо, питань набагато більше чим відповідей.

У чому секрет популярності японської дієти?

Проте не так важливо хто придумав дієту, і яка її історія. Як би там не було, але вона вже декілька років знаходиться серед популярних дієт при тому, що на ній ніхто особливо і не худне. Чому ж вона настільки популярна? Адже і шкідлива для здоров'я і неефективна для зниження ваги. Звідки вона отримала свій рейтинг?
Справа тут ось у чому. Японська дієта обіцяє не стільки зниження ваги, як нарощування форм. Нібито жир перетворюється у м'язи. Їси м'ясо, пий каву - талія звужуватиметься, груди підводитимуться. Ви вірите? Не дуже? Але що заважає перевірити, так? От і "перевіряють".

Підготовано по зовнішнім джерелам


Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти