Femme
Все для i про жiнок


Які хлопці подобаються дівчатам - десять якостей справжнього чоловіка

14.09.2011 | Рубрики:: Стосунки,

Згідно статистиці, жінок на декілька відсотків більше, чим чоловіків. Здавалося б, представники сильної половини можуть розслабитися і нарешті залишити спроби стати справжніми мачо. Проте дівчата - як завжди, всупереч логіці - в більшості своїй вельми вибіркові, а значить, чоловікові потрібно докласти немало зусиль, аби стати єдиним і неповторним, і щоб закохати в себе дівчину. Тому кожен з них хоч інколи, але задається питанням - які хлопці подобаються дівчатам?

які хлопці подобаються дівчатам


Для неї він готовий бути:

 • 1. Романтичним - тобто вміти проявляти свої почуття, здатним на сильні емоції і переживання, непередбачуваним, спонтанним. Словом, сніданок в ліжко до цього дня не втрачає своєї актуальності. Звичайно, можна найняти приватний літак, як це робить Бред Пітт, і політати, насолоджуючись видами міста і його околиць - якщо дозволяють можливості. Ну, а за відсутністю таких - дівчина оцінить будь-який приємний і несподіваний сюрприз, якщо був зроблений з коханням.

 • 2. Веселим, з відчуттям гумору. Причому регіт в стилі американських комедій, коли хтось впав або попав в лоскітливу ситуацію - не варіант. Тонка іронія (у тому числі і по відношенню до себе), легкість, уміння обернути будь-яку неприємну ситуацію жартом - неоцінима перевага чоловіка, на думку дівчат. Ось тільки кепкування над собою жінки навряд чи стануть терпіти.

 • 3. Вірним - якість, само собою зрозуміла. хлопець, який озирається услід іншим дівчатам або (ще жахливіше) розповідає про їх достоїнства, не вартує уваги. Про зраду в традиційному розумінні взагалі не йдеться, як і про безневинний, здавалося б, флірті на вечірці. Якщо вже Хью Джекман, що не раз був визнаний найсексуальнішим чоловіком планети, вірний своїй дружині Деборі Лі Фернес, яка старше за нього на чотирнадцять років, значить, вимога вірності сповна здійсненна.

 • 4. Чесним. Хоча в цьому питанні багато дівчат все ж лукавлять - навряд чи їм насправді хотілося б знати всі подробиці особистого і робочого життя обранця. Та і прикрашання чоловіками власних досягнень - теж не великий недолік, на думку прекрасної половини. Куди важливіше щирість - почуттів, слів і стосунків.

 • 5. Цікавим співбесідником, а значить - розумним і начитаним. Навряд чи дівчину надихнуть постійні розмови про футбол, автомобілі або безконечні бородаті анекдоти. А ось захоплюватися його знаннями і слухати із завмиранням серця повчальні і цікаві історії - чи знайдеться хоч одна дівчина, яка буде проти?

 • 6. Щедрим - причому йдеться не про кількість грошей (всупереч поширеній думці), а про уміння їх витрачати і не скупитися для коханої. Як не скупився, наприклад, Алік Болдуін, який на самому початку знайомства з Кім Бессінджер взяв на себе її зобов'язання повернути продюсерам дев'ять мільйонів доларів - неустойку за відмову виконати умови контракту, укладеного при зйомках фільму «Boxing Helena».

  І в той же час він:

 • 7. Упевнений в собі - якість, що дещо відмінна від самовпевненості. Чоловік, який знає, чого хоче, і вміє досягати цілей здатний вселити пошану - на відміну від самозакоханого нарциса, що не має жодних підстав для настільки трепетного відношення до власної персони.

 • 8. Доглянутий. Думка, що справжній чоловік має бути лише трохи привабливішим за мавпу - в корені невірне. Так, зовнішня краса, наявність правильних рис обличчя і красивої фігури не настільки важлива, але чистота, турбота про одяг і зовнішність - на одному з перших місць в списку жіночих пріоритетів.

 • 9. Має цікаве хобі. З переліку чоловічих захоплень, що схвалюються жінками, сміливо можна видалити азартні і комп'ютерні ігри. Все інше заохочується в тій або іншій мірі, оскільки демонструє неординарну, зосереджену натуру. Будь то гра в гольф, як у Джастіна Тімберлейка, колекціонування бойових шотландських спідниць (захоплення Шона Коннері) або просто рибалка по вихідних - чоловік, що має гідне хобі, має всі шанси стати цікавим дівчині.

 • 10. Нарешті, він просто справжній чоловік. А це визначення не укладається в єдині схеми і не піддається загальному поясненню. Адже справжній чоловік у кожної дівчини свій - той самий, єдиний і неповторний.
  

 • Тези: тренинг уверенности в себе, психология личности , тренинги общения
 • 

  Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти