Femme
Все для i про жiнок


Які дівчата подобаються хлопцям

21.07.2011 | Рубрики:: Стосунки,

Які дівчата подобаються хлопцям? На це питання існує багато варіантів відповіді. Але, скільки чоловіків стільки і варіантів. Адже не можна надати яку-небудь універсальну формулу жінки, яка б була уособленням ідеалу для всіх чоловіків на землі і у яка би стовідсотково закохувала у себе хлопців, причому всіх, без винятку. Багато хто намагається розглянути це питання з точки зору сексуальності, тобто чоловік любить жінку, яка володіє потрібними йому якостями в ліжку. Але відразу забудемо про цей варіант підходу до справи, секс це, поза сумнівом, важливий для чоловіка чинник, але зараз ми поговоримо про інші чинники.

Так от, теоретично можна виділити основні критерії, по яких можна судити які дівчата подобаються хлопцям. Більшість жінок у наш час, схильні вважати, що на першому місці стоїть такий критерій як краса. У чомусь вони мають рацію. Але здебільше краса і привабливість, це, ні що інше як деякий еталон індустрії краси, що створюється аби її продукція мала попит. Чоловіки, як правило, не люблять жінок, які зациклені на своїй зовнішності і постійно сидять на дієтах, вживаючи при цьому масу косметологічних засобів і БАДів. Адже якщо задуматися в чому вимірюється краса? У стрункості, довжині ніг, великих грудях, округлих стегнах і сідницях? Насправді стрункість жіночої фігури не виражається формулою 90х60х90, і вона не залежить від ваги або розміру певних частин тіла. Вся справа в пропорційному співвідношенні об'ємів жіночого тіла, тобто в наявності спокусливих для чоловіків тілесних вигинів. Ідеальна жінка очима чоловіка, це далеко не фото модель. Для більшості чоловіків привабливими можуть бути навіть жінки, що мають надлишкову вагу, але головне, аби її талія складала не більше 70% від об'єму стегон.

які дівчата подобаються хлопцям

Також абсолютно точно можна стверджувати, що чоловік не віддаватиме свою перевагу худій розмальованій ляльці, коли питання зайде про серйозні стосунки. Причиною цьому служить той факт, що чоловіки більше цінують натуральну красу, чим уміння уміло її приховувати під товстим шаром макіяжа, і ще в увагу приймається той чинник, що у результаті йому доведеться платити за всю цю «штукатурку». Ні, ну, звичайно ж, ніхто не стане заперечувати той факт, що молоді хлопці, які в принципі не прагнуть до серйозних стосунків, більшу увагу приділятимуть дівчатам, переслідуючим штучні ідеали краси. Але, як правило, ці знайомства швидко обриваються. Таке відношення закінчується найчастіше відміткою в 25 років.

Так які дівчата подобаються хлопцям і кого вони вибирають для серйозних стосунків? В першу чергу, чоловік прагнутиме знайти жінку, в якій йому подобатиметься характер і її уміння здорово мислити. Тобто, на думку багатьох чоловіків, розум викликає набагато більший інтерес чоловіка до жінки, ніж краса. Але що мається на увазі під жіночим розумом? Вже звичайно не здібність до розрахунків складних математичних виразів. В даному випадку, розумна жінка - це здатна поглянути на ситуацію з декількох сторін і прийти до консенсусу в думках, коли це необхідно. Жінка повинна уміти вислухати і почути чоловіка. Розумна жінка повинна дозволяти чоловікові відчувати себе розумніше, і усвідомлювати, що він незамінний для цієї жінки. Таким чином, напрошується висновок, що однією з якостей яку цінують чоловіки в жінках - це можливість відчувати себе розумніше, ніж вона.

які дівчата подобаються хлопцям

Знову ж таки повертаючись до зовнішності, потрібно сказати, що тут чоловіки не настільки вередливі як уявляють собі дівчата. Частенько буває так, що красива жінка страждає від браку чоловічої уваги. Це трапляється з тієї причини, що чоловіки бояться красивих жінок, краса є відлякуючим чинником для багатьох чоловіків, тому що красивій жінці як правило, потрібне красиве життя. Вона як дорогий автомобіль, вимагає для себе красивого догляду. Але у наш час не кожен чоловік настільки впевнений в своїх силах, аби утримувати супермодель. Простіше і приємніше любити жінку, яка відповідатиме можливостям чоловіка.

Коли чоловікові перевалює за 30 років, то до цього моменту у нього вже є чималий досвід в спілкуванні з жінками. З цієї миті, жінка цікавить його не як об'єкт бажання, а як людина, якій відводитиметься серйозніша роль дружини і матері. Тому тут можна додати ще один критерій, який стоятиме разом з розумом і обумовлюватиме потяг чоловіка до жінки - це дбайливість, ну і як наслідок ніжність.

Знову ж таки, повертаючись до загальних критеріїв, і до питання "які дівчата подобаються хлопцям", важливо зауважити, що в будь-якому віці, чоловіки цінують таку якість як упевненість в собі. Такі жінки здатні притягувати до себе чоловічу увагу немов магніт.

Також існує думка, що чоловіків більше залучає стерво, але знову, же з віком домінуючим критерієм по якому чоловіки вибирають жінок, стає доброта, і як вже було сказано вище - дбайливість і ніжність. Адже погодьтеся, складно прожити життя поряд із стервом, а ще і завести з нею дітей.

Надзвичайно важливою для чоловіка є наявність відчуття гумору у жінки. Стосунки з веселою, оптимістичною жінкою, що уміє сміятися при будь-яких поворотах життя, що може бути краще для чоловіка? Ну і звичайно, жінці в першу чергу повинні подобатися саме його жарти.

Також, чоловіки люблять чесність, але при цьому не варто видавати їм подробиці які дозволять у вас розчаруватися.

Не дивлячись на те, що краса, стоїть не на першому місці, чоловіки все-таки люблять доглянутих жінок, які стежать за собою і відповідно знають міру в макіяжі і інших речах які стосуються їх зовнішнього вигляду. Для чоловіка важливо аби його жінка вела здоровий спосіб життя. Відсутність шкідливих звичок, таких як куріння, пристрасть до спиртних напоїв або манера виражатися грубими словами, поза сумнівом, підвищує статус жінки в очах чоловіків. Але при цьому, чоловіки схильні самі грішити вище описаними речами, і, як правило, це вважається нормальним, на думку самих чоловіків.

які дівчата подобаються хлопцям

Отже, підведемо підсумок. У цій статті, звичайно ж, описана тільки мала частина критеріїв, по яких чоловіки розглядають потенційну обраницю. Але, принаймні, загальний принцип зрозумілий. Ще раз для наочності перерахую якості, які наводилися в статті:

1. Розум
2. Сексуальність
3. Краса
4. Дбайливість
5. Ніжність
6. Розуміння
7. Відсутність шкідливих звичок
8. Доглянутість
9. Відчуття гумору
10. Упевненість в собі
11. Життєрадісність

Цей список ви можете продовжувати нескінченно довго. Головне завжди будьте впевнені в собі, уважно прислухайтеся до чоловіків, і ви зрозумієте, що вони від вас хочуть. Прагніть до взаєморозуміння, але при цьому не потрібно повністю нехтувати власними інтересами заради чоловіка. Якщо чоловік вам підходить, то ви зможете прийти до розуміння. Замисліться про те, яким би ви хотіли бачити свого чоловіка, які його якості вас залучать. Це, поза сумнівом, допоможе вам розібратися у вище описаному питанні.

Підготовано по зовнішнім джереламВикористання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти