Femme
Все для i про жiнок


Яка різниця у віці допустима?

10.08.2011 | Рубрики:: Стосунки,

різниця у віці
різниця у віці
різниця у віці
Більшість людей, які готуються до вступу в шлюб, приділяють особливу увагу питанню про різницю у віці. Наше суспільство приймає відхилення від загальновідомих стандартів, але закохані із значною віковою різницею незрідка відчувають легкий психологічний дискомфорт. Як правило, це результат не лише тиску з боку громадськості, але і наслідок внутрішніх протиріч самої особи.

Багато психологів наполягають, перш за все, на позиції психологічної сумісності, відсовуючи питання віку на другий план. Навіть астрологи, роблячи індивідуальні розрахунки, далеко не у всіх випадках цікавляться різницею у віці між закоханими, віддаючи перевагу гармонії і сполучуваності знаків зодіаку, як головному аспекту, що дозволяє прогнозувати рівень довговічності і стабільності конкретно узятого союзу.

Що ж до сучасного суспільства, слід зазначити, що церква не засуджує значну різницю у віці, але деякі попередження все-таки існують. Наприклад, не вітається різниця у віці більш ніж в два рази. Але все таки це особиста справа кожної пари. Ще недавно такі шлюби засуджувалися громадськістю, але в даний час подібна тенденція зменшилася.

Інколи подружжя з великою різницею у віці стикається з такою проблемою, як конфлікт поколінь. У стосунках зникає розуміння, а погляди на життя стають дуже різними. І тут необхідно зрозуміти, що все залежить не від вікової різниці, а від рівня толерантності і взаємоповаги. Лише за наявності цих аспектів молодожони прагнутимуть до розуміння один одного, таким чином, пошук компромісних рішень в стосунках істотно спроститися.

Незрідка можна зіткнутися з думкою, що деякі дівчата, які значно молодше за своїх обранців, одружуються, керуючись фінансовими аспектами. Але кожна розсудлива людина розуміє, що дійсна причина частенько зовсім не в цьому.

Звичайно, поєднання матеріальних і моральних чинників можуть успішно взаимодоповнятися, і молода дружина отримує практично ідеального чоловіка. Сповна логічно, що подчуття, об'єднані фінансовим благополуччям, ведуть до гармонійних стосунків, але як бути з різницею у віці? При такому розкладі вона не грає відчутної ролі, тому що подібні сприятливі обставини можуть виникнути між людьми з різницею у віці як в два, так і в п'ятнадцять років.

Немає підстав, аби стверджувати, що значна різниця у віці може бути перешкодою для шлюбу. Щасливий сімейний союз залежить зовсім не від цього. Головне - це взаємна пошана і кохання, якому вік не перешкода.

Підготовано по зовнішнім джерелам


Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти