Femme
Все для i про жiнок


Як звабити хлопця

14.09.2011 | Рубрики:: Стосунки,

На світі існує маса підручників «Як стати щасливою», «Як знайти ЧВМ (Чоловіка Вашої Мрії) і що з ним потім робити» і тому подібне. Вони безумовно корисні, інформативні і добре виглядають на ваших полицях. Є ще чудові книжки на зразок «Мистецтво бути стервом».

Ми не говоритимемо про них зараз. Тих, хто любить таке чтиво і не одного спанієля на нім з'їв, інструктувати немає потреби. Тому порад, як одружувати об'єкт (чоловіка) на собі, тут не буде. Будуть інші поради. Простіше. Наприклад, як привернути увагу вподобаного хлопця, як притягнути його погляд до себе і, можливо, навіть закохати в себе .

Для когось це зовсім не проблема. Для інших - привід для комплексів. Мовляв, не умію я знайомитися, не умію фліртувати... Пусте! Всі жінки від природи вміють. І ви вмієте, лише, мабуть, поки не так добре, як хотілося б. Отже, приступимо до нашого полювання і оцінимо арсенал красивої жінки, яка раптом відмітила за сусіднім столиком/на сусідньій лавочці Чоловіка Своєї Мрії.

як звабити хлопця

Як звабити хлопця

 • Погляд. Дуже важливий момент в побудові будь-яких стосунків, особливо це стосується зваблювання. Вражаючими є довгий погляд, опущені вії, погляд «з іскрою», розгублений, багатообіцяючий та інші. Ви можете дивитися крадькома, можете дивитися прямо, відкрито посміхаючись. Головне - підтримуйте зоровий контакт з людиною, з якою фліртуєте хоч би 7 секунд, потім посміхніться і відведіть погляд. Потім знову обдаруйте обранця загадковим поглядом і відверніться. Повторіть нехитру операцію через 5 хвилин. Потім ще раз. Чи знаєте ви, що закохані люди дивляться один одному в очі під час розмови в 2-3 рази довше, чим звичайні співбесідники? Ось чому погляд змусить його проявити по відношенню до вас тепліші відчуття. Як визначити, що ви звернули на себе увагу чоловіка своєї мрії? По зіницях. Розширені зіниці очей свідчать, що він зацікавлений. Вони можуть свідчти і про якісь наркотики, але, сподіваюся, це не ваш випадок.

 • Посмішка. Не варто соромитися: абсолютно всі жінки виглядають набагато привабливішими, посміхаючись! Спочатку посміхніться йому одними очима. Можливо він і сам вже давно вас відмітив, просто не наважувався підійти, а тепер у нього з'явиться привід для знайомства.

 • Грація. Повчіться елегантності у кішок. Їх рухи плавні, гнучкі, привертають увагу. Ви можете покласти ногу на ногу. Це здасться чоловіки спокусливим. Він підсвідомо захоче побачити більше.

 • Жести. Легкий нахил голови убік - це вже класика жанру. Як і погляд через плече, напівпосмішка, рум'янець, руки, що погладжують який-небудь предмет... Ви можете теребити ланцюжок на шиї або прибирати неслухняний лікоть. Повірте, це здасться чоловікові чарівним.

 • Голос. Чоловіки більше значення надають не сенсу ваших слів, а тому як ви говорите, які нотки звучать у вашому голосі. Він має бути м'яким, ніжним, вкрадливим. Легка хрипота додасть особливий шарм.

 • Для зваблювання ви маєте бути не просто привабливою, а зацікавленою. Охоче слухати його розповіді, ставити питання і щиро цікавитися всім, що з ним пов'язане. Адже що може бути приємним: тебе уважно слухають, тобою захоплюються! Покажіть, що вам цікаво. Кивніть, посміхніться... Посмішка і сміх тут дуже важливі, це найшвидший спосіб зближуватися з людиною. Не перешкодить і легкий дотик: до руки, до плеча, до ліктя.
  Проте ви не маєте бути лише уважним співбесідником. Аби завоювати та звабити чоловіка, потрібно довести йому, що ви не гірше за нього знаєтеся на якихось питаннях. Чоловікам подобається, коли їх слухають, але ще важливіше, аби їх розуміли. Фліртуйте з ним: відповідайте дотепно на репліки, жартуйте і так далі

 • Майстри НЛП - не дурні. При флірті невелике підстроювання під співбесідника також не пошкодить. Він відкинувся назад - ви відкиньтеся назад. Він почухав потилицю - ви почухайте свою потилицю. Зрідка доторкайтеся до його руки. Цей жест виражає ніжність, відвертість. Не варто намагатися «віддзеркалити» все, що робить ЧВМ. Він може подумати, що ви знущаєтеся. Отже ніжно, акуратно ловіть жести і скорочуйте "відстань". Він підсвідомо оцінить це.

 • Одяг. Він повинен стимулювати фантазію чоловіка. Він має бути красивим, але не занадто помітним, сексуальним, але в міру. Підкресліть свій образ ароматом, що відображає ваш характер і настрій.

 • Макіяж - також прекрасний засіб для зваблювання чоловіків. Припудрити носик - ціле мистецтво. Саме макіяж зробить погляд виразнішим, додасть йому млосність, беззахисність і м'якість або відвертість і прямоту. Очі захоплюють, заманюють, притягують, і наводять в трепет. Головне - не перестарайтеся. Дуже яскрава косметика відштовхує. Зате туш, що подовжує вії, тіні, що додають глибину погляду, олівець, що збільшує розмір очей, - незамінні засоби в грі під назвою «зваблювання».

 • Тези: женские тренинги, любовь, отношения, тренинг уверенности в себе, как выйти замуж
 • 


  Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти