Femme
Все для i про жiнок


Як знайти своє кохання

19.08.2011 | Рубрики:: Стосунки,

як знайти своє кохання
як знайти своє кохання
як знайти своє кохання
як знайти своє кохання
як знайти своє кохання
Будинок починається з порогу, а стосунки між чоловіком і жінкою - з першого знайомства.
Кожній людині хочеться зустріти свою половинку, та так, аби потім не було боляче від розставання, навіть навпаки - аби попереду чекали довгі і щасливі стосунки.

Є декілька місць або, якщо хочете, перевірених часом способів пошука партнера: у Інтернеті, на відпочинку, в компаніях друзів, в клубі, на роботі « родинно», за допомогою оголошень в газеті. Давайте коротко розберемо кожен із способів. (дивись також статті на тему як закохати в себе хлопця та як закохати в себе дівчину )

 • Пошук в інтернеті

  Плюси: сиди собі вдома і вибирай партнера, клацаючи мишкою по анкетах, як мовиться, на смак і колір. Вдома ти в своїй тарілці і можна спілкуватися, не соромлячись, на різні теми. Ще один плюс інтернет-знайомств - стосунки легко розірвати, якщо вони вам набридли.

  Мінуси: віртуальне спілкування добре, а живцем краще. І не кожне інтернет-знайомство може перейти в серйозні стосунки, часто навіть і до особистої зустрічі справа не доходить. Тут чималу роль грає відчуття неповноцінності - люди бояться при зустрічі здатися не такими, якими вони себе зобразили в інтернеті. Більш того - за красивою фоткою може ховатися зовсім інша людина, іншого віку і навіть статі! А ще можна наткнутися на шахраїв, всяких маніяків і збоченців. Ось тоді караул!
  Висновок: спосіб хороший, але швидше як додатковий, а не основний.


 • На відпочинку - Курорт, море, пляж.

  Так хочеться романтики і кохання! І, як правило, є і те, і інше. Ще б пак, адже багато хто їде не просто аби відпочити, але і у пошуках любовних пригод. Так би мовити, поєднати приємне з корисним. Проте курортний роман має неприємну тенденцію закінчуватися разом з відпусткою. А далі - як в морі кораблі. Але зі всякого правила є виключення - а раптом вам поталанить, і ви отримаєте від відпочинку не лише приємні спогади, але і в бонус - кохану людину на все життя?

 • У компанії друзів

  Психологи кажуть, що цей спосіб найкращий. Воно і зрозуміло - компанія друзів, розкута атмосфера... І ось, якось само собою ти починаєш розуміти, що той хлопець або та дівчина тобі дуже навіть симпатична, і виявляється - ваші відчуття взаємні. Знову ж таки розкута атмосфера сприяє вашому подальшому зближенню.

  Проте в кожній бочці меду є ложка дьогтю. Так звані професійні свахи не дуже-то схвалюють такий пошук: мовляв, шанс, що в потрібний момент в компанії виявиться потрібна людина - дуже і дуже малий, краще користуйтеся нашими послугами. Що тут можна заперечити? Свахи або ж власники агентств мають чималий дохід. До того ж роль агентства з успіхом можуть виконати друзі - чисто « випадково» запросять на вечірку кандидатів на знайомство, заздалегідь, звичайно, відзначивши, на кого варто звернути свою пильну увагу.

 • У клубі

  Клуб - поширене місце для знайомства. У клубах збирається молодий контингент - танці до упаду, алкоголь. За статистикою, клубні знайомства недовговічні. Чому? Ну, напевно, справа знову-таки в молодості. Молодь живе швидко, тому невеличка любовна інтрижка - це нормально. Вранці смутні спогади про проведену ніч, малознайома особа поруч - і ось ти вже квапишся геть, забивши номер випадкового знайомого собі в телефон. Мабуть, ви здзвонитеся коли-небудь, хто знає.

 • На роботі

  Ех, нелегке це справа - « підчепити» кого-небудь на роботі. Колектив сталий, всі один до одного притерлися і приїлися. Які тут знайомства? А ось якщо з'явився новий співробітник, або ви прийшли в новий колектив. Ви зближуєтеся з людиною. Спілкуєтеся, спочатку чисто по роботі, потім виявляється, що вам подобається один і той же фільм, ви обоє любите чай з вісьма ложками цукру в чашці, гуляти під дощем, заняття йогою і так далі і тому подібне І ось ви вже разом. Ідилія! Але по опитах люблячих пар з'ясувалося, що менше всього вони хотіли б працювати разом. Робіть висновки, пані та панове.

 • «Родинно»

  Картина маслом - ви хороша розумна людина, любите весь світ, і світ любить вас, але, на жаль, ви самотні. І ось родичі, бажаючи вам допомогти, шукають через знайомих по роботі, по дачі, по під'їзду і бог знає, де ще, вам пару. Безглуздо? Можливо, проте багато випадків, коли це спрацьовує. Але, на думку багатьох, це зовсім вже крайній і страшно несучасний спосіб.

 • Оголошення в газеті

  Зараз констатується спад газетних оголошень знайомств, виною тому великий і жахливий інтернет. І справді, легко розмістити свою анкету на якому-небудь сайті знайомств - адже це так просто. Втім, газетні оголошення - це класика, перевірена часом.

 • Всі способи пошуку половинки добрі. Мабуть, ти зустрінеш його (її) в автомобільній пробці, метро, магазині або в іншому, мало відповідному для знайомства місці. Пробуйте, і все у вас вийде! Головне - не зневірятися: обов'язково є людина, яка чекала все життя, мабуть, саме вас.

  Кохання і здоров'я вам!


  Ви закохані і незабаром у вас весілля? Все передбачили та підготували? Гостей запросили, зал замовили, плаття придабли..а музика? Весільні пісні? Залишилось не так багато часу аби дізнатися як скачати безкоштовно весільні пісні


  Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти