Femme
Все для i про жiнок


Як завоювати хлопця: хитрі штучки для перших побачень

19.08.2011 | Рубрики:: Стосунки,

як завоювати хлопця
як завоювати хлопця
як завоювати хлопця
як завоювати хлопця
«Ні, не розумію! - бушувала Марина. - Я доросла людина, він доросла людина. До чого ці хитрощі? Чому я всякий раз повинна думати, що і як сказати? Навіщо себе стримувати, якщо хочеться подзвонити прямо зараз?!» «Ніхто тебе не примушує», - нагадала я. «Так найобразливіше, що твої поради працюють, - продовжувала обурюватися подруга. - Але чому??? Чому не можна бути самою собою і не прораховувати, що і коли дозволено сказати або зробити. То хіба не образливо?!»
Образливо, погоджуюся я..І продовжую вчити своїх клієнток, коли змовчати, що слід робити, а про що навіть не подумувати. Ой, як не хочеться будувати відносини по правилах і технологіях! Все-таки головне в них - почуття. Проте практика показує, що на одних почуттях, на жаль, не виїдеш. А якщо і виїдеш, то без гарантії, що за потрібною адресою і до потрібного чоловіка.

Ти стала часто помічати, що чоловіки поводяться з тобою «не так»? Що вони «не роблять пропозиції» або «кидають після першої (другої, десятої) ночі»? І взагалі закохуються в тебе зовсім «не ті»? Тоді прийшов час замислитись про правила і технології і взнати як таки закохати в себе хлопця.

І щоб ти розуміла, навіщо все це потрібно, пора засвоїти одну нехитру річ. Основні складнощі у відносинах між чоловіком і жінкою пов'язані з тим, що ми говоримо на різних мовах. Так розпорядилася природа. Поглянувши на томограми чоловічого і жіночого мозку, не можна не побачити сповна реальні і чіткі відмінності. А якщо існують фізичні відмінності, то що вже говорити про таку штуку як душа!

До того ж ніхто не відміняв інстинкти. Ну, звичайно ти мільйони разів чула про мисливський інстинкт!
Не варто позбавляти його радості переслідування і завоювання. Переводжу: не можна відразу, детально і гаряче розповідати бажаному чоловікові про свої почуття. Це вірний спосіб втратити його. Ось уяви собі: вийшла ти на полювання, а звір, замість того аби втікати, розвертається і пре на тебе. Навіть якщо і не злякаєшся, то який тобі інтерес його ловити?

Навздогін ще одна очевидна істина: що дорого дається, то і цінується дорожче. Як міркує чоловік? Я витратив багато зусиль, часу, уваги на цю жінку? Значить, або вона супер, або я дурень. Який варіант відповіді він вибере? І навпаки: якщо чоловік вклав в тебе мало зусиль (часу, грошей, нервів), то і цінувати особливо не буде.
Не подумай лише, що тобі доведеться весь час прикидатися, зображати неприязнь або повну неприступність. Адже ти завжди знайдеш безліч способів, аби виразити свої відчуття, не повідомляючи про них відкритим текстом.
А тепер, коли зрозумілі загальні принципи, декілька простих рекомендацій: чого не варто робити на перших побаченнях і що виявляється дуже навіть корисним.

На перших побаченнях не можна:

 • Суперечити йому (ну, якщо дуже хочеться, то зовсім вже зрідка можна).
 • Ставити його слова під сумнів або не погоджуватися з його точкою зору - це ти зможеш зробити потім, в майбутньому. Звичайно, киваюча лялька не дуже цікава. Але набагато гірше коли ти відчайдушно доводиш свою точку зору.
 • Повідомляти про подробиці своєї фізіології, а тим більше концентрувати на них його увагу. Скажімо, не потрібно закочувати ока і обмахуватися, скаржачись на те, що тобі ну дуууже спекотно. Або розповідати, якому крему для обличчя віддаєш перевагу. І категорично забороняється поправляти при нім макіяж.
 • Багато і з подробицями розповідати про себе. На всі питання краще відповідати коротко, зберігаючи ауру недомовленості. Але не напускаючи при цьому зайвого туману - самій потім буде важко з нього вибиратися.
 • Ділитися своїми проблемами. Пам'ятай, ти маєш бути легкою, позитивною і необтяжливою, так що навіть самого слова «проблеми» краще уникати, а заразом і таких виразів як «жахливо складно», «так утомливо», «не бачу виходу» і тому подібне
 • Демонструвати доступність. Поцілунок «нешкідливий» для правильної побудови стосунків не раніше другого побачення, а секс бажано допускати не раніше шостого-сьомого. (як правильно цілуватись з хлопцем )
 • Жартувати над ним. Це одна з найнебезпечніших помилок. По-перше, ти доки не знаєш, як у нього з відчуттям гумору. У сенсі, чи є воно і, якщо є, то таке ж, як у тебе, чи влаштовано по-іншому. А не знаючи цього і образити людину недовго. По-друге, багато чоловіків вважають за краще жартувати над іншими, а жарти над собою не дуже цінують. Отже будемо обережні!
 • Із заборонами розібралися - тепер переходиться до корисних дій.  На перших побаченнях необхідно:

 • Не скупися на компліменти: чоловіки люблять їх не менше нашого, і дорога до серця чоловіка лежить все ж не через його шлунок, а через похвали і захоплення його розумом і талантами. Лише будь обережна і не переходь тонку грань між щирим (або переконливо зіграним) захватом і лестощами.
 • Зберігаючи деяку недоступність, все ж показуй свій інтерес. А то він злякається, що зовсім тобі байдужий.
 • Будь легкою на підйом і готовою піти назустріч. Демонструй це, наприклад, при виборі місця для прогулянки або страв в меню. Тобто коли рішення не вимагає серйозних роздумів і тим більше принциповості.
 • Будь позитивною. Це легко - на питання «Як справи?» завжди відповідати «Все добре», або «Прекрасно», або «Відмінно», а не пускатися в довгу розповідь про те, як тобі сьогодні не поталанило.
 • Демонструй упевненість в собі, наявність власних інтересів і, головне, самоповагу. При всіх поступках, про які я вже говорила, прощати образливі зауваження або зневагу (навіть приховану) не можна.
 • Час від часу ненавмисно доторкайся до нього.
 • Став йому більше питань. Краще всього про те, що цікаво саме йому. Уважно вислуховуй відповіді. І час від часу повторюй ці відповіді, формулюючи трохи по-іншому. Так ти відразу отримаєш декількох важливих результатів. Для співбесідника немає нічого приємнішого, ніж почути повторення своїх слів. До того ж така реакція створює відчуття підпорядкування, що корисно для його самооцінки як сильного чоловіка. Нарешті, чим більше ви говоритимете про нього, тим легше ти збережеш свою загадковість.

 • Прочитала? Тепер спробуй натренувати ці навики.
  А заразом протестуй свою готовність до серйозних стосунків. Кожна рекомендація викликає у тебе протест і бажання довести, що «так лише гірше»? Успішного романа найближчим часом у тебе не передбачається. Твоя реакція «непросто, але що робити, вчитимуся»? Ти на шляху до світлого романтичного майбутнього.

  

  Азбука жестів: 33 відеоурока
  

  Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти