Femme
Все для i про жiнок


Як закохати в себе хлопця

24.07.2011 | Рубрики:: Стосунки,

як закохати в себе хлопця
як закохати в себе хлопця
як закохати в себе хлопця
як закохати в себе хлопця
як закохати в себе хлопця
як закохати в себе хлопця
Хочеш звести з розуму хлопця, який тобі подобається? Хоча ти не можеш змусити когось негайно шалено закохатися, в твоїх силах звернути увагу на себе і дати відчуттям шанс на розвиток. Ось декілька порад, як зачарувати хлопця, залишаючись самою собою (див. також статті Як приворожити хлопця, Мова тіла та Як звабити хлопця )

 • 1. Полюби себе

  Ти повинна показати хлопцю, яка ти чудова, але перед цим сама повір в те, що саме такою і є. Повір в себе, в свою винятковість і індивідуальність. Ні, це зовсім не означає, що ти маєш бути балакучою, зарозумілою, галасливою, сильною або першою у всьому. Це просто означає, що ти повинна відчути, що тобі подобається бути собою. Ти маєш бути милою, неагресивною та самодостатньою. Хлопцям подобаються самостійні, цікаві дівчата, які живуть власним життям, а не рівняються на інших. Хлопець, якому подобається капризне розбещене дівча, часто сам не являє собою зразок мужності і хороших манер. І навіщо тобі потрібний хлопець, який не буде добре до тебе відноситися? Адже ти заслуговуєш на краще.

 • 2. Приверни його увагу

  Ти не зможеш закохати в себе хлопця, якщо він поняття не має про твоє існування. Якщо ти не впевнена, що його погляд хоч пару раз зупинився на тобі, змусь себе відмітити. Ти зустрічаєш його по дорозі? Скажи «привіт!» Якщо він обернувся - значить, ти звернула на себе увагу. Заговори з ним. Запитай, куди йде, вияви цікавість, скажи пару фраз про себе. Багато хлопців не люблять базікати ні про що, але неможливо полюбити когось, якщо нічого про нього не знаєш. Але не переборщи з розмовами, ти не повинна здатися нав'язливою і викликати негатив. А ще після короткої розмови ти зможеш краще зрозуміти, чи дійсно він вартує твоєї уваги.

 • 3. Жартуй

  Хороше відчуття гумору робить людину привабливіше. Це не означає, що ти повинна виглядати клоуном і вічно хихикаючою дурепою. Твоє відчуття гумору повинне додавати тобі індивідуальність. Деякі люди дотепні і глузливі, інші можуть розповідати дуже смішні історії, деякі просто жартують над собою і оточуюючими. Неважливо, що робитимеш ти, але набагато простіше сподобається хлопцю, якщо ви разом щиро посмієтеся над хорошим жартом, якщо ти змусиш його посміхатися. Якщо ти не змогла розсмішити його, то можливо, після всіх зусиль, зробиш відкриття, що він тобі не так вже і подобається!

 • 4. Загальні інтереси

  Якщо він любить скелелазіння, попроси допомогти тобі освоїти основи, прагни досягти успіхів і спробуй зрозуміти, що саме йому подобається в цьому виді спорту. Відкрий свій розум для нового. Взнай, що у вас спільного і впусти хлопця, якого хочеш закохати в себе в свій світ, круг спілкування. Якщо ти любиш певний музичний стиль, запитай хлопця, як він відноситься до того або іншого музиканта, запропонуй послухати певний запис. Якщо це хобі або спорт, або ще яке-небудь заняття, яким ви цікавитеся разом, це дозволить тобі налагодити зв'язок з хлопцем, змусить його побачити в тобі цікаву дівчину і допоможе тобі сподобатися йому.

 • 5. Май терпіння

  Ці речі вимагають часу. Ти не можеш змусити хлопця покохати себе, а якщо ще і спробуєш прискорити справу, то можеш занапастити всі старання. Дай йому простір і не будь нав'язливою. Хай все йде природним чином. Врешті-решт він дасть тобі зрозуміти, чи виходить в тебе викликати в нім якісь почуття чи ні. І якщо нічого не виходить, не чіпляйся за нього. Інколи він не звертає уваги на тебе по незалежних від тебе причинах, а інколи просто не готовий до тривалих стосунків. Не сприймай відмову як кінець світу або як особисту трагедію. Не все в світі йде так, як хочеш ти. Рухайся вперед! Довкола повно хлопців, а після пункту номер 1 ти знаєш, що ти - суперприз!

 • Підказки

 • Деякі люди починають стосунки з дружби, інші бояться фрази «всього лише друг». У ідеалі ти маєш бути і другом, і викликати романтичний інтерес.
 • Май на увазі, що не можеш контролювати думки і дії інших. Він може бути предметом твоїх мріянь, але це не означає, що він тобі щось винен. Поглянь на ситуацію з іншого боку. Якби випадковий хлопець проявив до тебе цікавість, це змусило б тебе покохати його? Швидше за все ні. Все, що він може зробити - це показати тобі свої найкращі якості, і сподіватися на те що сподобається тобі. Так само вірно і зворотне. Покажи себе з кращого боку і дай йому можливість зрозуміти, потрібна ти йому чи ні.
 • Не говори про інших хлопців, які щось значили в твоєму житті. Це не лише погана ідея, а і відмінний спосіб попрощатися з надією закохати його в себе.
 • Якщо немає жодних видимих ознак, що ти йому все більше подобаєшся, то це не факт, що він не зацікавився. Просто він може це приховувати, особливо якщо в нього не було серйозних стосунків дуже давно.
 • Не забувай посміхатися! Це старий перевірений спосіб налаштувати хлопця в свою користь.
 • Можливі помилки

 • Не грай в безглузді ігри натяків і недомовок, секретних сигналів. Він може неправильно зрозуміти, та і виглядати це може дивно.
 • Не розповідай своїм друзям про нього (особливо, якщо ви ще підлітки). Вони тут же почнуть приділяти йому зайву увагу, хихикати, відпускати жарти в асьці. Найгірше, якщо вони почнуть приставати до хлопця, якого ти хочеш закохати в себе, з масою безглуздих питань, які зводяться до одного: що він про тебе думає. Це вірний спосіб відправити всі твої старання сподобатися йому в корзину для сміття.
 • Якщо ти вже проговорилася друзям, що він тобі подобається, і вони ставлять хлопцю безглузді питання, твердо попроси припинити це. Якщо це не допоможе, просто ігноруй їх жартики, особливо якщо він присутній в твоїй компанії. Якщо до нього доходять чутки від твоїх друзів, просто поводься так, як ніби твої друзі ще безглузді підлітки, а ти вища за подібну поведінку і плітки. Йому сподобається, що ти не поводишся, як дурнувата істерична дівчинка.
 • Дуже жорстка і пряма спроба закохати хлопця твоєї мрії може зробити тебе в його очах маніпулятором. А хто ж знайде привабливим маніпулятора або захоче бути об'єктом його уваги?
 • Якщо вищеописані способи працюють і він швидко зближується з тобою, не квап події. Не роби нічого, що може додати тобі або йому дискомфорт.
 • Не плутай його доброзичливість і симпатію. Інколи їх складно відрізнити, але будь уважна і розберешся.@kk
 • P.S. Дивись також як закохати в себе дівчину

  
 • Тези: женские духи с феромонами, как выйти замуж, духи с феромонами
 • 


  Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти