Femme
Все для i про жiнок


Як закохати в себе дівчину

08.12.2011 | Рубрики:: Стосунки,

як закохати в себе дівчину
як закохати в себе дівчину
як закохати в себе дівчину
як закохати в себе дівчину
як закохати в себе дівчину
як закохати в себе дівчину
Немає двох однакових дівчат, всі вони різні. Та і якби всі вони були схожі, то хіба зараз ти б читав цю статтю? Тобі б було все одно, хто з них в тебе закохається. Існує безліч різних способів закохати в себе дівчину . Давай розглянемо основні правила, які допоможуть тобі сподобатися дівчині ( див. також статті по темі: Мова тіла, Як робити компліменти дівчині, Що цінують жінки в чоловіках ).


 • 1. У тебе має бути власне життя

  Власні інтереси, захоплення, друзі, вороги і так далі. Це особливо важливо, коли ти потрапляєш в зону близького оточення дівчини. Дівчата не люблять хлопців, в яких немає власної думки, які липнуть до них, як цукеркова обгортка. Лише деяким може сподобатися відсутність твоїх власних інтересів, але причини цього тебе не приведуть в захват: або їм потрібно повністю домінувати, або у них повно комплексів. У будь-якому з цих випадків присутня патологія. Якщо ти не хочеш зіткнутися з подібним, то у тебе мають бути індивідуальні інтереси, друзі, цілі.

 • 2. Справ враження

  Якщо хочеш сподобатися дівчині, то треба, аби вона звернула на тебе увагу, виділила з натовпу. Немає єдиного рецепту, як це зробити. Те, що приведе одну дівчину в екстаз, іншу змусить позіхнути від нудьги. Кращий варіант - бути самим собою. Продемонструй унікальність, твій особистий талант в чому-небудь. Це не лише змусить її звернути увагу, але і може сприяти тому, що вона відчує до тебе повагу.

 • 3. Будь їй другом

  Дівчата не вішаються на випадкових незнайомців (ну, деякі можуть таке зробити, але стосунки з ними зазвичай не продовжуються дуже довго). Якщо ти з нею на одному курсі - взнай її ім'я. Посміхнися їй, коли вона входить в аудиторію. Інколи цього вистачає, аби бути відміченим дівчиною. З іншого боку, не треба робити це дуже часто, а то вона подумає, що ти без розуму від її, а ти не повинен показувати це дівчині, яку хочеш закохати в себе. Розмовляй з іншими дівчатами, як з друзями, хай вона відмітить, що ти не вважаєш, що з дівчатами не можна дружити. Коли вона проходить мимо, просто скажи: «привіт!» Просто як другу. Як мінімум ти отримаєш у відповідь посмішку. Проте, якщо ти хочеш прогресу в стосунках, не застрявай надовго в зоні «всього лише друг». Часто дівчата бояться втратити дружбу, тому не хоче бачити в тобі хлопця, в якого можна закохатися. Трохи флірту буде дуже до речі.

 • 4. Флірт

  Кожна зустріч повинна супроводитися посмішкою або поглядом «очі в очі». Інколи пара буденних фраз. Найголовніше - розслабся! Чим частіше розмови, тим менше ти напружуватимешся і переживатимеш. Не думай про неї, як про дівчину своєї мрії, не переживай про те, що сьогоднішній жарт був невдалим, що ти не дуже добре виглядав при зустрічі. Всі ці дрібні помилки, швидше за все, все одно пройдуть непоміченими. Просто отримуй задоволення від спілкування з такою привабливою дівчиною, яка сьогодні зустрілася на твоєму шляху. Живи одним моментом. Але будь обережний, не забувай, що те, що сказане або зроблене в даний момент, може мати наслідки в майбутньому.

 • 5. Говори з нею

  Розкажи про те, що тобі подобається в житті, що тебе дійсно хвилює, з'ясуй, що хвилює її, що для неї важливе. Якщо у тебе був важкий день, просто зустрічай її з посмішкою на обличчі. Якщо вона щось розповідає тобі про себе, про своє хобі - не залишай це без уваги, запам'ятовуй кожну дрібницю. Деякі речі будуть дуже корисні при подальшому спілкуванні. Покажи, що слухаєш її, що тобі дійсно цікаві речі, про які розповідає дівчина, яку ти хочеш закохати в себе. Дівчата дуже добре відносяться до хлопців, які уміють їх слухати.

 • 6. Будь романтичним

  Класичні романтичні дарунки: троянди, свічки, шоколад і плюшеві ведмеді - це практично безпрограшний варіант. А ще подумай про те, що особисто її порадує і змусить її серце битися частіше. Покажи, що вона для тебе індивідуальність, знайди те, що сподобається особисто їй. Які у неї фантазії, інтереси (можливо приховані), нав'язливі думки. Коли вона в магазині, або дивиться фільм, відміть від чого спалахують її очі? Звертай увагу на все! Дівчина оцінить, якщо ти покажеш, що пам'ятаєш дрібницю, про яку вона говорила досить давно. Бути романтичним - це означає демонструвати те, що ти вважаєш її унікальною і знаєш краще, ніж хтось інший.

 • 7. Торкайся її

  Є декілька способів ніби ненавмисно доторкнутися до дівчини. Допоможи їй зняти пальто. Подай руку, коли вона йде по нерівній дорозі. Тримай руку так, щоб вона могла узяти тебе під лікоть, коли йдете поруч. Візьми її за руку, коли йдете крізь натовп. Зігрій її руки диханням, коли вона замерзнула. Якщо її щось непокоїть, легко поклади руку на плече, аби заспокоїти. Все це способи стати трохи ближче дівчині, причому ненав'язливо і делікатно. Пам'ятай, що дівчата ніжні створіння, навіть якщо вона хоче показати себе сильною і крутою. Тому всі дотики мають бути легкими: не надумай ляскати її по спині, як свого приятеля. Якщо відмітиш щонайменші ознаки дискомфорту, зупинися. Приділи час і почитай про те як здолати бар'єр дотику.

 • 8. Говори компліменти

  Якщо дівчина тобі дійсно подобається, то ти знайдеш риси, які цінуєш в ній, дрібниці, які тобі подобаються. Так дай їй про це знати! Нова зачіска, красивий манікюр, симпатична блуза - ніщо не повинне залишитися непоміченим. Чим більше нестандартних компліментів, тим більше у тебе шансів. Більшість дівчат будуть в захопленні від компліментів, які виділяють її індивідуальність, несхожість на інших. Самі кращі компліменти повинні бути про її особу і характер.

 • 9. Змусь її посміхнутися

  Анекдоти і дотепні історії - звичайний спосіб змусити людину засміятися, але не єдиний. Взнай, які смішні фільми і серіали їй подобаються, хто її улюблений комік. Поглянь їх з нею. Будь сміливіше, придумай яку-небудь витівку, яка викличе у неї посмішку. Ще краще, якщо вона в ній братиме участь (як напарник). Сміх і посмішки з'являться самі собою, якщо вам подобається товариство один одного і ви не напружені.

 • 10. Відверте визнання

  Запроси її кудись, або придумай справу, яку ви повинні зробити разом. Переконайся, що це цікаво вам обом. Якщо хочеш, покажи їй свій світ. Запроси туди, де тобі комфортно, де тобі є чим гордитися. Крім того, покажи, що тобі цікавий її світ. Вона музикант? Попроси її зіграти. Вона любить тварин? Сходите на виставку кішок. Якщо вона або ти ще не готові для такого зближення, просто сходіть в кафе пообідати. Або придумай невелику вечірку з невеликою компанією друзів. Це допоможе вам краще взнати один одного.

 • Підказки

 • Не квапся. Не будь занадто напористим або навязливим. Дівчатам потрібно більше часу, аби розібратися в своїх відчуттях. Продовжуй залицятися, слідуй інструкціям, але не квап події. Якщо ти досягнеш прихильності цієї дівчини, то повір, що вона ніколи не забуде, як ти добивався її. Вона повинна відчути наскільки ти її цінуєш, це не буде непоміченим.
  Запитай її, чи боїться вона лосктки і наскільки чутлива до дотиків. Якщо вона говорить, що не боїться, то перевір це, але у відповідній обстановці. Якщо вона виглядає знервованою - стоп! Але вона може прийняти гру і почати лоскотати тебе у відповідь. Це досить довірча гра, і ти повинен знати, коли зупинитися.
 • Ти можеш сказати їй, що вона красива лише один-два рази. Краще компліменти, засновані на її уміннях або на миттєвих діях. Якщо вона дуже красива, то компліменти зовнішності приймаються як банальність, їй їх напевно говорять дуже часто. Компліменти зовнішньому вигляду сприймаються, як стандартні, і можуть здатися лише бажанням справити враження і отримати трохи сексу.
 • Не бійся посміхатися. Навіть якщо твоя посмішка не дотягує до посмішок зірок Голлівуду, то вона просто покаже твою дружелюбність, зробить тебе доступнішим в спілкуванні в її очах.
  Дівчатам подобаються хлопці, які вірні своїм звичкам і тримають слово. Це показує, що він не грає на публіку, що він не сприймає стосунки, як забаву.
 • Хороші манери допоможуть звернути на тебе увагу дівчини, яку ти хочеш закохати у себе. Відкрий перед нею двері, допоможи посунути стілець (як мовиться, кинь своє пальто в калюжу, аби вона не намочила ніг). Якщо в кафе ти допоможеш їй посунути стілець, коли вона сідає, не стій з безглуздим виглядом і не чекай шквалу вдячностей. Просто роби це як би не помічаючи, мимохідь. Якщо вона подякує, посміхнися і скажи «Нема за що». Це ж не прояв геройства.
  Зрозумій, стереотип «хорошим дівчаткам подобаються погані хлопці» - всього лише міф. Багатьом дівчатам подобаються «правильні» хлопці: милі, надійні, які зважатимуть на її думку.
  Якщо ти знаєш, коли у неї день народження, то принеси квіти або приємну дрібницю типу шарфика, яким вона захоплювалася, базікаючи з подругами минулого тижня. Ціна дарунку не важлива, важливе те, що ти:
  а) пригадав, що у неї свято,
  б) подарувавши дарунок, почав асоціюватися у неї з надійним, хорошим хлопцем.

  Помилки

 • Надто багато чого завгодно - це погано. Якщо ти будеш дуже зайнятий тим, аби справити враження, дуже часто намагатися доторкнутися до неї, говорити надто багато компліментів, корчити з себе клоуна в спробах розсмішити її - тебе чекає провал. Якщо хочеш, аби дівчина закохалася в тебе, всі твої дії повинні виглядати абсолютно природними.
 • Чистота - запорука успіху. Ти собі не уявляєш, як багато означає гігієна. Запах не дуже чистого тіла однозначно не залишить тобі анінайменшого шансу сподобатися дівчині. Те ж саме відноситься до неприємного запаху з рота, неприємному запаху ніг і т. п. Приймай душ і чисти зуби щодня, підстригай нігті, чисти одяг і взуття. Хай це увійде до звички. Для деяких дівчат запах сигарет або сильний запах одеколону може бути неприйнятним.
 • Ніколи не намагайся змусити її ревнувати. Це ні до чого доброго для тебе не приведе. Якщо ти так вже хочеш з'ясувати, чи подобаєшся ти їй, краще запитай у її друзів, або у неї самої. Або порівняй її поведінку в твоєму товаристві і в товаристві інших хлопців. Довіряй своїм інстинктам. Якщо ти вважаєш, що між вами є іскра, будь терплячим і не дай їй зникнути.
  Не намагайся здатися досконалим і не чекай досконалості від неї. Ніхто не досконалий. В кожного є недоліки, кожен робить помилки і в кожного бувають чорні смуги в житті.
 • Не будь дитям! Дівчина не хоче бачити поряд з собою хлопця, який корчить рожиці і поводиться, як дитя. Вони вважають, що зустрічатися з інфантильними хлопцями несолідно. Не намагайся змусити своїх друзів не дуріти, просто поводься, як дорослий і на їх фоні .
 • Не дозволяй собі брудних жартів при ній. 99% дівчат, почувши від тебе вульгарну історію або жарти з приводу частин тіла, вирішать, що ти огидний недоумок, повний прихованих комплексів, і триматимуться від тебе подалі.
 • Не зациклюйся на ній. Якщо ти бачиш, що всі зусилля не дають результату, не падай духом - довкола багато хороших симпатичних дівчат.
 • P.S. (див. також статтю як закохати в себе хлопця )

 • Тези: тренинг уверенности в себе, психология личности , любовь, отношения, тренинги общения
 • 

  Азбука жестів: 33 відеоурока
  


  Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти