Femme
Все для i про жiнок


Як виглядати молодше: золоті правила молодості

19.08.2011 | Рубрики:: Краса та здоров'я,

як виглядати молодше
як виглядати молодше
як виглядати молодше
Переважну більшість жінок цікавить так звана зовнішня молодість, тобто те, на скільки років вони виглядають в очах чоловіків і жінок, який тонус шкіри, помітні чи ні зморшки. Чи варто дивуватися, що і методики збереження такої молодості зводяться до різних пілінгів, масок, салонів і всякого роду підтяжок. Дев'ять з десяти опитаних жінок повідомили, що саме косметичним засобам вони відводять роль основного омолоджуючого засобу.

Варто відзначити, що Європа відноситься до омолоджування абсолютно по іншому. І якщо в нашому опиті поняття здорового способу життя, правильного харчування, довголіття опинились лише десь на задвірках статистики і жити до ста не збирається практично ніхто, то європейки вважатимуть за краще бути здоровими і жити довго, чим приділяти якусь увагу косметичним процедурам. Француженок, наприклад, зморшки абсолютно не лякають, молодість вони визначають як хороше самопочуття і можливість жити молодим життям. Жити молодим життям - означає мати фізичну можливість, силу, енергію робити те, що можуть молоді, а також легко знаходити контакт з молоддю, вільно з нею спілкуватися, мати друзів, які молодше за тебе.

Звичайно, від старості ні їм, ні нам ні куди не дітися. До того ж на землі, як інколи жартують, стовідсоткова смертність. Та все ж всі жителі планети Земля зацікавлені в тому, аби відсунути старість, аби наша жіноча весна тривала як можна довше. І тут встає питання - чи можна жінці для збереження молодості і краси використовувати щось інше замість малоефективної косметики?

Учені і косметологи обіцяють, обіцяють, обіцяють. Лише ні у кого немає зайвих років, аби чекати. Ми хочемо жити тут і зараз, постійно шукаємо, і, до нашої радості, дещо знаходимо. Спеціально для вас - три золотих правила збереження молодості, які не лише додадуть вам декілька років життя, але і зроблять такий важливий для наших жінок благотворний вплив на шкіру і зовнішній вигляд.

 • Перше правило збереження молодості - стабільна вага.

  Нормальними сезонними коливаннями вважаються межі приблизно в два-три кілограми. І якщо все ваше життя є боротьба із зайвою вагою, говорити ні про довголіття, ні про здоров'я, ні про хорошу шкіру немає сенсу. Або ви повинні знайти систему харчування, яка дозволить вам схуднути і завжди підтримувати вагу в нормі, або відмовтеся від експериментів над своїм організмом, це у ваших же інтересах. Всі дієти несуть в собі стрес, а стреси не лише розхитають нерную систему і здоров'я взагалі, але і перетворять шкіру на руно, лише не золоте, а зморшкувате. Наша шкіра - єдине ціле. При наборі або втраті ваги розтягується або звужується вся шкіра, з голови до ніг. Візьміть стару шкіряну куртку і кілька разів потягніть шкіру - з'являться зморшки або розтяжки, а ця шкіра, на відміну від нашої просочена різними захисними речовинами.
  Пам'ятайте, вага повинна бути стабільною, і не важливо, більше вона або менше якихось норм стрункості. Ви повинні жити і використовувати свою красу, а не витрачати час і сили в гонитві за ефемерними еталонами.


 • Друге золоте правило - чистота

  Причому як душі, так і тіла. Злі, завидющі, ті що люблять галасувати, кричати, командувати, учити інших жити люди ніколи не виглядають молодо і привабливо, навіть якщо проводять в салонах краси половину життя. У них, як то кажуть, «все на обличчі написано». Тому поняття доброти, уваги до інших, кохання нарешті, мають з молодістю прямий зв'язок.

  Що до чистоти тіла, то навіть офіційна медицина визнала очищення організму від шлаків найважливішою ланкою збереження нашого здоров'я. Очищення від шлаків дозволяє нашим органам працювати в правильному режимі, сприяє активному обміну речовин у всьому організмі, від шкіри до клітин крові. Очищення дозволяє організму зайнятися своїми проблемами, замість того аби витрачати сили на переробку і нейтралізацію шлаків, що накопичилися в організмі.

 • Третє правило молодості: необхідність активно рухатися

  Рух - це життя. Молодість без руху неможлива. І не важливо, будуть це піші прогулянки додому, заняття фітнесом або на тренажерах, або, наприклад, хороший частий секс. До речі, з приводу сексу існують спеціальні дослідження, висновки яких свідчать, що якщо займатися сексом щодня на протязі 6 місяців, можна отримати реальне омолоджування організму і виглядати ( в середньому) на 5-7 років молодше. Може, спробуємо?

 • P.S. Не варто також забувати про макіяж та манікюр в домашніх умовах


  Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти