Femme
Все для i про жiнок


Як вибрати плаття на випускний

10.06.2011 | Рубрики:: Мода та стиль,

плаття на випускний
плаття на випускний
Невгамовна енергія молодості, весь світ у твоїх ніг, захват, хвилювання, нові перспективи - все це випускний бал, це квиток в нове, доросле життя. І хай ще попереду іспити, вступ до ВУЗУ, але в цю, воістину чарівну, ніч ми забудемо про все на світі, адже шкільний випускний бал більше ніколи не повториться...

Мільйони випускниць ще з осені мріють про найкрасивіше, найшикарніше випускне плаття: кожній дівчині хочеться виглядати особливо прекрасно на своєму першому в житті балу.

До вибору плаття на випускний слід підійти з особливою ретельністю, адже зовсім не хочеться затьмарювати спогади переживаннями з приводу свого вбрання. Ні, випускний повинен запам'ятатися як веселе, цікаве та безтурботне свято!

Модні випускні плаття 2012

Модні випускні сукні відрізняються різноманітністю всіляких фасонів, забарвлень, тканин. У фаворі також ніжні бузкові, блакитні, кремові відтінки - саме вони підкреслюють свіжість і красу юної випускниці.

Модні тканини випускних платтів 2012 - це легкий і повітряний шифон, шовк, який дозволяє створювати на платті настільки актуальні зараз драпіровки, волани, рюші.

Визначення стилю, фасону і зовнішнього вигляду плаття краще всього почати з перегляду модних журналів, адже саме там можна вибрати плаття, а якщо дозволяє час, за допомогою кравчихи - пошити його. Взнайте популярні кольори і фасони матеріалу для створення вечірніх і випускних платтів, і, звичайно ж, не варто обмежуватися вже придуманими моделями - спробуйте, разом з кравчихою розглянути власні варіанти вигляду плаття, або додайте елементи декору - для індивідуальності.

Відносно довгі плаття: сміливо експериментуйте і виберіть саме для себе відповідну довжину: довгий поділ, спадаючий пишними складками або класична довжина, - під каблук.
Можливий і варіант з "рваними" краями різної довжини.

Відносно колірної гамми обмежень немає - це може бути як класичний чорний або білий, так і ніжно-блакитний і зухвало червоний чи теплий так сексуальний сонячно-жовтий. У якості доповнення можна вибрати шлейфи і пайєтки, стрази і маленькі квіти.

плаття на випускний плаття на випускний плаття на випускний плаття на випускний плаття на випускний плаття на випускний плаття на випускний плаття на випускний плаття на випускний плаття на випускний плаття на випускний плаття на випускний плаття на випускний плаття на випускний плаття на випускний плаття на випускний плаття на випускний плаття на випускний

До вибору випускного плаття необхідно приступати завчасно, плаття обов'язково необхідно приміряти - пройтися в нім, сісти або навіть зробити декілька танцювальних па. Адже деколи плаття що прекрасно виглядає на манекені вам абсолютно не підходить, а, навпаки, нічим не привабливе плаття - саме на вашій фігурі сидить як влите і виглядає просто на ура.


Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти