Femme
Все для i про жiнок


Як вибілити зуби - 10 порад

28.08.2011 | Рубрики:: Краса та здоров'я,

Як вибілити зуби
Як вибілити зуби
Як вибілити зуби
Як вибілити зуби
Яка дівчина не мріє про сліпучу посмішку? Але всі мрії можуть виявитися нездійсненими, адже від нальоту жовтизни на зубах не так легко позбутися. Давайте поміркуємо як вибілити зуби. Ми запропонуємо вам декілька порад для ознайомлення. Деякі з цих порад стосуватимуться професійного вибілювання, яке ні в якому разі не можна проводити удома, а деякі - народні поради.

 • 1. Вибілюйте вугіллям! Метод від протилежного: аби вибілити зуби, їх потрібно відполірувати активованим вугіллям. Це дешевий, але ефективний спосіб, якщо вам необхідно термінове вибілювання за два дні. Візміть таблетку активованого вугілля і натріть нею зуби. Вугілля знімає жовтий наліт, і зуби стають білішими. Проте пам'ятайте, що потім потрібно ретельно прополоскати рот, інакше у вас буде зовсім не білосніжна посмішка.

 • 2. Вибілюйте содою! Спробуйте чистити зуби сумішшю харчової соди і зубної пасти. Сода не нашкодить здоров'ю, зате зуби з кожним днем ставатимуть біліше. На рахунок пропорцій вирішуйте самі: пів чайної ложки соди сповна вистачить.

 • 3. Вибілюйте перекисом водню! Ось тут варто застерегти: серед вищеописаних це засіб - найнебезпечніший. Звичайно, бажаного результату ви досягнете, проте при використанні перекису у вас в роті можуть виникнути неприємні відчуття і дискомфорт. Також пам'ятайте, що перекис ні в якому разі не можна ковтати, тому як це може завдати шкоди вашому здоров'ю. Обережним потрібно бути ще і тому, що при частому використанні перекису водню емаль зубів псується. Якщо ви все ж вирішили спробувати, то памятайте - аби уникнути попадання перекису в травний тракт не полощитіь їм рот, а протирайте зуби ватяним тампоном, змоченим перекисом водню.

 • 4. Вибілюйте ягодами! Досить смачний спосіб для вибілюванню зубів. Відмінним природним вибілювачем є ягоди полуниці і суниці. Потріть зуби соком цих ягід (зубну щітку умочіть в ягідний сік), лише не забудьте після процедури почистити зуби пастою, яка видалить ягідну кислоту

 • 5. Вибілюйте лимоном!Ще один природний засіб - це лимонна цедра. Аби вибілити зуби, протирайте їх лимонною цедрою (це біла м'якоть лимонної кірки). Також можете полоскати зуби лимонним соком, що теж допоможе вибілити зуби. Ці дві процедури можна проводити підряд.

 • 6. Вибілюйте саморобною пастою! Якщо ви хочете вибілити зуби, але не знаєте, яку пасту вибрати, або зовсім не довіряєте пастам, то приготуйте таку власноруч. Для цього візьміть перекис водню, змішайте його з харчовою содою, а потім додайте трохи зубної пасти. Суміш ще раз перемішайте і чистіть нею зуби.

 • 7. Вибілюйте пастою! Телевізійна реклама кишить роликами, де всміхнені жінки, чоловіки і діти розповідають, як за допомогою тієї або іншої пасти вони досягли « сліпучої білизни зубів». Але не всім рекламам потрібно вірити. Дані продукти неодмінно повинні відповідати всім вимогам не лише по ефективності, але і по безпеці. Вибір пасти - це не лише ваш вибір, але і вибір вашого стоматолога. Неодмінно порадьтеся з ним, перш ніж вибрати вибілюючу пасту. Серед найбільш відомих на ринку представлені: «Aquafresh Вибілюючий», «Blend-а-Med Soda Bicarbonate», «Colgate Sensation Whitening», «Lacalut White».

 • 8. Вівзит до лікаря: вибілювання за технологією ZOOM. Ця процедура по вибілюванню зубів проводиться лише у лікаря. У чому її суть: лікар відділяє зуби від ясен спеціальною прокладкою, а потім наносить гель ZOOM, який активується спеціальним ламповим світлом. Після цього лікар обробляє зуби фтором, аби укріпити зубну емаль. Вже після однієї процедури зуби будуть світліші майже на 8 тонів! Але перш ніж погодитися на таку процедуру, потрібно порадитися з лікарем

 • 9. Візит до лікаря: вибілювання лазером! Відрізняється тим, що для активації вибілюючого матеріалу використовується лазер. Лікарі говорять, що цей спосіб більш ефективний чим попередній, і результат ви ртпимаєте дуже швидко. Через 2-3 сеанси колір зубів стане біліший на декілька тонів. Принцип ви, напевно, вже зрозуміли: на зуби наноситься гель, який потім засвічується лазером. Процедура проводиться з кожним зубом окремо, час на один зуб - біля 2-х хвилин. Плюси процедури в тому, що вона безболіснаа і проводиться досить швидкий, а зберігається на довгі роки. Мінус - це вартість, яка може варіюватися від 900 до 2000 доларів.

 • 10. Піклуйтеся про себе! Аби вибілити зуби, досить просто стежити за їх здоров'ям. Уникайте частого вживання « фарбувальних напоїв», таких як кава, кола і так далі. Чистіть зуби мінімум двічі в день. Відвідуйте стоматолога. І просто частіше посміхайтеся!

 • Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти