Femme
Все для i про жiнок


Як стати вище і стрункіше

19.08.2011 | Рубрики:: Краса та здоров'я,

як стати вище
як стати вище
Багато дівчат хотіли б мати «модельну» зовнішність, у тому числі і досить високий ріст, аби виглядати стрункіше і бути помітнішою. Проте не всіх природа нагородила такою перевагою, тому є сенс узяти на озброєння деякі хитрощі, які допоможуть вам зорово стати вище.

Отже, давайте взнаємо, як візуально стати вище і стрункіше

  • Аби візуально стати вище і стрункіше, використовуйте аксесуари, що подовжують силует. Це можуть бути довгі шарфи із струмуючого шовку, сережки у вигляді ланцюжків або підвісок, довгі прикраси на шию, високі капелюшки - загалом, будь-які «дрібниці», які створюють вертикальну лінію, що зорово подовжує силует. Якщо шию виділяти не хочете, наприклад, якщо у вас плаття з відкритими плечима, або хочете візуально стати вище за рахунок збільшення довжини ніг, використовуйте аксесуари в районі поясу, які збільшуватимуть довжину нижньої частини тіла.

  • Якщо хочете виглядати вище, поповніть свій гардероб класичними брюками завдовжки майже до землі. Довгі прямі брюки не лише додадуть вам пару сантиметрів зросту, але і зроблять ваші ноги стрункіше. Важливо - для створення такого ефекту брюки мають бути досить довгими, тобто практично повністю закривати взуття, навіть якщо воно на високому каблуці.

  • Секретний виріз. Аби стати вище, верхню частину тіла рекомендується одягати в топи і кофти з v-подібним вирізом. Саме ця форма горловини зорово подовжує торс, а гармонійно доповнить образ (і додасть декілька зайвих сантиметрів) взуття на високому каблуці.

  • Смужка. Більшість стилістів вважають, що додають ріст, допомагають вглядеть вище ті предмети вашого гардероба, які мають в своєму малюнку вертикальну смужку. Проте важливий момент - ширина смужки. Дуже широкі смужки, хай і вертикально розташовані, разом із збільшенням зросу додають вам і ширини, а це небажано. Крім того, стилісти не радять робити смугастими обидві частини вашого ансамблю - хай це буде або светр (блуза), або спідниця (брюки).

  • Аби виглядати вище і стрункіше, неодмінно стежте за своїм зовнішнім виглядом. Як мінімум 2-3 додаткових сантиметра ви отримаєте, якщо розпрямите свій хребет, розпрямите плечі, гордо підведіть голову і постійно зберігатимете таку правильну поставу! Плюс - завдяки правильній поставі ви зможете виглядати не лише вище, але і упевненіше.


  • Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти