Femme
Все для i про жiнок


Як сподобатися дівчині: 5 типів чоловіків перед якими не можуть встояти жінки

14.09.2011 | Рубрики:: Стосунки,

До якого типу чоловіків відноситеся ви ? Непросте питання, чи не так? Проте відповідь на нього знайти необхідно, аби зрозуміти, чи відноситеся ви до одного з п'яти типів чоловіків, яких обожнюють жінки. Якщо вам поталанило, і ви можете зарахувати себе до однієї з наступних категорій, вам потрібно докласти зовсім небагато зусиль, аби спокусити жінку.

як сподобатися дівчині

Втім, навіть ви не підпадаєте ні під однин з перерахованих нижче типів, не варто зневірятися! Ви можете обернути жіночу пристрасть в свою користь. Проте перш ніж перейти до цього питання, розглянемо п'ять типів чоловіків, що викликають у жінок підсвідому симпатію з першого погляду.


 • Вчитель

  Багато жінок вважають чоловіків-інтелектуалів дуже сексуальними. Досить продемонструвати упевненість в собі і трохи диктаторських замашок - і жінка втрачає голову від пристрасті.
  Зрозуміло, найяскравіше розум і інтелектуальна перевага проявляються в архетипі «Вчитель». Його обізнаність в різних областях знань зачаровує жінок, викликає довіру і пошану.

 • Поліцейський або пожежник

  Чи звертали ви увагу, як міняється поведінка жінки, коли поблизу з'являється пожежник або поліцейський? Якщо так, то вам немає потреби пояснювати, що жінок шалено збуджують чоловіки цих професій. По суті, деякі жінки просто перетворюються на «сексуальних тварин» у присутності поліцейського або пожежника.
  Популярність цих істинно чоловічих професій в прекрасної статі пояснюється тим, що їх прийнято пов'язувати з ризиком, небезпекою і благородством - всім тим, що так залучає жінок. Додайте до цього «чинник уніформи».

 • Артист і музикант

  Мистецтво в цілому і музика зокрема безпосередньо впливає на емоції. Можливо, тому жінки забувають про все на світі, коли поруч з'являється «музикант».
  Для мільйонів дівчат музикант - натура тонка і чутлива, на відміну від інших чоловіків. Вони схильні мало не обожнювати музикантів, романтизувати їх, вважаючи, що і люблять вони, як грають - натхненно і плотсько. Крім того, багато жінок мріють побачити себе в ролі музи.

 • Кухар

  Їжа - один з сильних афродізіаків, відомих людині. У кухарі і кулінарові жінок залучає нестандартна фантазія і незвичайна для чоловіка професія.
  Якщо чоловік без зусиль орієнтується на кухні, а в мистецтві кулінарії може дати сто очок фори будь-якій жінці, пані бачать в нім творчу особу, того, хто здатний подарувати надзвичайне задоволення. Мільйони жінок знаходять ці характеристики дуже привабливими.

 • Бандит/небезпечний тип

  Поряд з маргінальними типами, яким плювати на мораль і громадську думку, жінки начисто втрачають здоровий глузд. Тому подібний тип вже впродовж століть залишається головним героєм жіночих сексуальних фантазій і марень.
  Такому парубкові плювати на думку оточуюючих, і він недвозначно дає це зрозуміти. Зате він готовий ризикувати життям і схильний до авантюр. Коли на горизонті з'являється такий чоловік, навіть найрозсудливіші жінки починають мріяти про пригоди і готові йти за ним на край світу - варто лише поманити.

  як сподобатися дівчині

  Проте що ж робити чоловікам, які, - на жаль! - не відносяться ні до одного з перерахованих типів? Що ж, все дуже просто...

  Ви можете продемонструвати свої особисті якості, характерні для одного або декількох популярних у жінок типів. Так, ви можете перетворитися у вчителя, добровільно викликавшись викладати в недільній школі предмет, на якому знаєтеся.
  Або ж можете перетворитися в «музиканта», навчившись грати на музичному інструменті, наприклад, гітарі.
  Нарешті, ви можете стати «небезпечним типом». Це просто - досить поводитися зухвало і брутально з жінками.

  Отже, якщо у вас проблеми з протилежною статтю, спробуйте культивувати в собі риси вдачі, властиві чоловікам перерахованих вище типів. Ви здивуєтеся, як швидко жінки змінять до вас відношення.

 • Тези: психология личности , тренинг уверенности в себе, любовь, отношения, тренинги общения
 • 

  Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти