Femme
Все для i про жiнок


Як швидко схуднути за тиждень

06.02.2012 | Рубрики:: Дієти та схуднення,

Як швидко схуднути за тиждень
Як швидко схуднути за тиждень
Як швидко схуднути за тиждень
Як швидко схуднути за тиждень
«Як легко схуднути за тиждень, не голодуючи?», «Як зробити свою талію тонкою, не удаючись до фізичних вправ?», "Що таке надлишкова вага і як з ним боротися" - скільки подібних заголовків ми щодня знаходимо на обкладинках глянсових журналів? І, що саме головне, наївно віримо в те, що станеться диво, ми "сядемо" на чергову чудову дієту і через два дні зайвих п'яти кілограмів як ні бувало.

Начитавшись подібних гасел, ми з подругами вирішили діяти - від одного читання косі м'язи живота не підтягнуться, а середні сідничні - не стануть пружними. Ось яким став наш план дій: за п'ять днів кожен з нас повинен добитися результату, тобто скинути, як мінімум, пару кілограмів, а вже тактику ми вибираємо самі. Хочеш голодувати - голодуй, ніяк не можеш попрощатися з випічкою і кашами - будь ласка, лише при цьому ти повинна будеш ходити на аеробіку або в тренажерний зал. Загалом, кожному - своє.

Я, Катерина, вирішила, що свої зайві два кілограми я зможу без зусиль скинути за допомогою дієти яблучного кефіру. Це означало, що дні безперервно я лише і робила, що запивала яблука кефіром, а кефір заїдала яблуками, зрідка дозволяючи собі сухарі. Плюс кожен вечір я робила легку зарядку для м'язів преса, рук, сідниць і стегон. Признаюся чесно, що на четвертий день подібне життя вивело мене з себе і в свій раціон я додала звичайний нежирний сир і свою улюблену вівсяну кашу, оскільки більше на яблука я дивитися не могла.

Олена. Кілька років тому займалася фитнесом, навіть бігала вранці в гарну погоду. Її метою було, швидше, не розлучитися з двома-трьома кілограмами, а потягнути живіт. Олена вибрала вельми оригінальну тактику, для мене що асоціюється також з серйозним випробуванням для сили волі - жодної їжі після шести вечори, а до цього - все, що душа побажає. Плюс щоденні уранішні вправи для м'язів преса. Результатом експерименту стали часті вечірні дзвінки Олени, під час яких вона, із сльозами на очах, скаржилася, що в черговий раз вимушена відмовити молодій людині в розкішній вечері на двох.

Нарешті, Настя, найяскравіший представник жіночої статі - і дня не могла уявити собі без шоколаду. Тому, начитавшись статей про те, як Ума Турман ради чергових зйомок сіла на «шоколадну» дієту, з легкістю послідувала її прикладу. При цьому вона кинула на нас такий погляд, в якому з деяким кепкуванням читалося: «Ну що, погляну я, як ваше жіноче єство візьме верх над вами і вашими кашами-кефірами-творогами». Через три дні вийти на пробіжку їй "завадили" хмари і легкий дощ.

Таким чином, зібравшись утрьох після п'ятиденного марафону, ми чесно призналися одна одній у всіх своїх «злочинах» і прийшли ось до яких висновків (дуже банальних і, напевно, всім добре відомим):

  • Висновок перший і найголовніший: для того, щоб схуднути, не треба влаштовувати собі п'ятиденні - семиденні випробування - струнке тіло має бути вашою стимул-реакцією для щоденного здорового харчування і помірної фізичної активності.

  • Висновок другий, витікаючий з першого: ні в якому разі не вибирайте такі дієти, в яких як джерело їжі виступає виключно один або два продукти. Вони вам швидко набриднуть і через деякий час вас знову потягне на заборонену їжу. Таким чином, харчування має бути збалансованим.

  • Висновок третій, завершальний: від одних лише правильних продуктів ваші м'язи не стануть підтягнутими. Поєднуйте правильне харчування і фізичну активність. Так, і не придумуйте собі відмовок начеб «у мене немає часу на вечірні заняття аеробікою» або «скоро піде дощ, я нікуди не побіжу». Вечірню аеробіку можна замінити тридцятихвилинною пробіжкою з ранку, а тренажерний зал - комплексом простих вправ, відомих, мабуть, кожній нормальній людині.

  • Отже ось наша порада - не експериментуйте зі своїм харчуванням, інакше ви ризикуєте назавжди залишитися ярим противником здорового способу життя. І ще - кілограми самі по собі ніколи не зникнуть, а тіло не прийме бажані контури без зусиль, десь обмежень (так-так, без цього нікуди) і, що саме головне, без бажання завжди і скрізь, на всі часи залишатися найкрасивішою!

    Швидке схуднення, поради: відео


    Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти