Femme
Все для i про жiнок


Як розпізнати жіночу зраду

10.08.2011 | Рубрики:: Стосунки,
як розпізнати жіночу зраду
як розпізнати жіночу зраду
як розпізнати жіночу зраду
як розпізнати жіночу зраду
як розпізнати жіночу зраду
Будь-яка людина може дізнатися про брехню та зраду, перевіривши свою половину по декількох ознаках, які описані нижче. Якщо відмітиш в поведінці своєї жінки які-небудь прояви цих ознак, значить, вона тобі вже зрадила, або дуже близька до цього. Всі до останнього хочуть вірити що така ситуація станеться з кимось іншим, і що всі ознаки лише результат їх фантазії, що все це лише їм здається. Але як мовиться, попереджений - значить озброєний. Уважно вивчи 15 ознак зради, описані нижче, і по кінець ти зможеш зрозуміти, як вийти з цієї ситуації.

Ознаки жіночої зради

 • 1. Найперша ознака, яка впадає в очі, це несподіване обмеження твого доступу в її особистий простір. Тобто раніше ти абсолютно спокійно залізав в її комп'ютер, міг попорпатися в мобільнику, читав її переписку в соціальних мережах , а на даний момент, коли є вірогідність зради, вона всіляко протистоятиме твоєму доступу до цих речей, використовуючи для цього будь-які приводи (примітка редактора: то може зламати їй сторінку в контакті аби вивести на чисту воду? Жартую!)

 • 2. Ти раптово помічаєш, що твоя дівчина починає більше стежити за своєю зовнішністю. Прагне виглядати якнайкраще. А тепер подумай про те як ви познайомилися. Як тоді було? Вона виглядала ідеально, наділа свої найкращі шмотки, прагнула справити на тебе враження. Ось і на даний момент вона робить теж саме, лише все це тепер не для тебе.

 • 3. Чи помічав ти той факт, що у твоєї дівчини з'явилася нова подружка, або може нова компанія, в яку ти не запрошений, або раптом вона дуже часто починає зустрічатися із старою подругою. Вона постійно з ними гуляє, де-небудь розважається. Авжеж, ти не у фаворі. Після цих прогулянок, вона зазвичай прибуває в прекрасному настрої, який миттєво міняється, коли з'являєшся ти. Це ще одна з ознак, яка може говорити про її зраду.

 • 4. Четверта ознака зради: вона проситиметься у тебе піти куди-небудь з ночівлею, і при цьому буде з тобою незвично ласкавою, постійно говоритиме про те який ти хороший і як сильно вона тебе любить, хоча раніше вона так не робила.

 • 5. Найнеприємніша ознака зради - це відсутність запалу в ліжку. Ти став нецікавий їй в ліжку, тепер вона лягатиме спати у різний з тобою час, щоб уникнути сексу. Під час прелюдії, у відповідь на твої пестощі може роздратовано тебе відштовхнути, хоча раніше вона від цього збуджувалася.

 • 6. Якщо ти раптом бачиш, що твоя дівчина почала різко реагувати на твої вади, які раніше вона не помічала , глузує з тебе, і абсолютно перестала тебе поважати, то це означає, що вона втратила всякий до тебе інтерес і напевно вже знайшла його в іншому чоловікові.

 • 7. Вона не відповідає на твої телефонні дзвінки, хоча раніше так ніколи не робила. Або навіть може вдавати що залишила телефон вдома, або може у неї сіла батарея, яка взагалі зіпсувалася і тепер її телефон сам постійно відключається. Якраз в цей час вона де-небудь зраджує тобі з іншим.

 • 8. Вона часто говорить про свого нового однокурсника або колегу, або можливо про будь-якого іншого чоловіка, що бере участь в її повсякденному житті, якого вона не так давно знає. При цьому вона кожного разу прагне підкреслити, що їх стосунки є лише дружніми, але весь час розповідає тобі про його хороші якості, які їй подобаються в нім і якими не володієш ти.

 • 9. Їй доводиться постійно залишатися подовше на роботі. Можливо, вона говорить що ходить на консультації, або може тепер вона любить ходити в бібліотеку. Приходить додому пізніше звичайного. Це ще одна ознака зради, можливо навіть що у неї вже був секс на стороні, а може і зараз під час кожного запізнення він відбувається.

 • 10. Слідує з попередньої ознаки. Вона не хоче, аби ти зустрічав її з навчання або з роботи. Звичайно ж, це очевидно, що її і так проводять або підвозять.

 • 11. Вона починає з байдужістю реагувати на твої запізнення, або пізні повернення додому з роботи. Їй абсолютно все одно, тому що вона думає про іншого хлопця. До речі можливий варіант, якщо раптом вона відчуває, що ти отримуєш від неї недостатньо сексу, то вона може запропонувати тобі вирішити цю проблему самому і піти розважитися самостійно. І якщо ти когось підчепиш, то вона не відчуватиме себе винуватою. Все наближається до кінця, дівчина вже тобі зрадила, це вже факт зради, а не просто його ознака.

 • 12. Якщо ваші давні суперечки були схожі на баталії, то на даний момент їй все одно і вона готова погодитися зі всім, аби взагалі поменше говорити з тобою. Їй байдуже.

 • 13. Ти звернув увагу на те що вона тебе весь час розглядає. Можливо, що саме у цей момент вона тебе порівнює з іншим.

 • 14. Пропадає щира посмішка з її обличчя. Переважають закриті пози, вона не дивиться тобі в очі, відводить погляд, коли ваші очі випадково зустрілися, говорить з тобою без жодного інтересу, неначе ти став їй чужим, яким ти, напевно, вже і є.

 • 15. Задумливе обличчя, можна пояснити наявністю важких думок про майбутній розрив з тобою. У цей самий момент вона думає як від тебе піти, але при цьому залишаючи варіант свого повернення.
 • Підготовано по зовнішнім джерелам
  

  Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти