Femme
Все для i про жiнок


Як розпізнати брехню - 7 фраз, які використовує чоловік, аби обдурити тебе

10.08.2011 | Рубрики:: Стосунки,

як розпізнати брехню
як розпізнати брехню
як розпізнати брехню
як розпізнати брехню
як розпізнати брехню
як розпізнати брехню
Їх використовують всі, від початкуючих брехунців до запеклих брехунів, остерігайтеся цих 7 фраз

Тема довіри є важливим чинником в питаннях, пов'язаних із справами сердечними, і ось чому: чоловіки брешуть жінкам, жінки брешуть чоловікам. І більшість людей погодяться, що інколи прибрехати навіть необхідно щоб уникнути сварок по дрібницям, для того, щоб колісниця сімейних стосунків котилася, як по рівній дорозі.

Проте, в брехні чоловіків і жінок є ключові відмінності. Дослідження психолога Бели ДеПауло (Університет Вірджінії) виявили, що коли жінки брешуть, вони, як правило, сфокусовані на тому, аби розрядити обстановку і зробити так, щоб всім було добре. Так, наприклад, жінка, може сказати своїй подрузі, що вечеря «неймовірно смачна», навіть якщо їй гидко проковтнути, те, що вона поклала в рот.

Основою брехні чоловіка, навпаки, є чоловіче «его». Чоловіки брешуть для затвердження власної значущості, аби приховати свої вади та недосконалість, стверджує ДеПауло. На думку психолога Майкла Люіса в книзі «Брехня і обман в повсякденному житті», чоловіки частіше брешуть для підвищення власної самооцінки.

Але звичка брехати, навіть по дрібницях, може зруйнувати шлюб. Жінки повинні знати, коли брехня є дрібницею і її можна прийняти, а коли все ж варто викрити партнера. Нижче приведені фрази, що зустрічаються коли чоловіки брешуть:


1) "Я? Та я був кращим в классі/группі/".

Це класичний випадок затвердження чоловічого его, призначений представити чоловіка в кращому світлі і справити враження на жінку.

Відомий драматург Ніл Саймон, після виходу його хіта «Come Blow Your Horn», розповів цікаву історію. Кожен ранок він вирушав в свій офіс і говорив своїй дружині, що пише новий сценарій, хоча насправді був такий захоплений грою у дартс, що не міг написати ні слова. Він брехав їй 2 місяці! При цьому він розповідав їй, як добре виходить сценарій, над яким нібито працював.

Чоловіки дуже болісно визнають невдачу. Наша культура визначає успіх, як важливу складову в житті чоловіка, тому йому важливо, аби його партнерка вважала його успішним.

Зазвичай, коли довіра в стосунках налагоджена, чоловік перестає використовувати цей вид обману. Якщо ні, то його дружині потрібно бути дуже обережною. Людина, яка не може чесно визнати свої невдачі на роботі або де завгодно, зрештою може звинувачувати в них дружину, і тоді шлюб зайде в безвихідь.


2) "Ну звичайно, мені подобаються твої друзі!"

Брехня, яка потрібна для того, щоб закохувати в себе жінку або підтримувати її кохання, складається з безлічі нюансів. В ході одного дослідження психолог Уїльям Тук попросив 110 студентів університету проглянути 88 нечесних прийомів, таких як: перебільшення чиїх-небудь досягнень, покупка дизайнерського одягу, аби виглядати багатшим; і виявити, як часто вони самі використовують їх в своїх стосунках. Як виявилось, чоловіки значно частіше, чим жінки вдавалися до використання такого виду обману.

Один мій знайомий сказав своїй дівчині: "Ти відмінно готуєш, набагато краще, ніж моя мама". Насправді його мати шеф-кухарем відомого ресторану в Нью-Йорку. На щастя для нього, на той час, як дівчина відкрила істину, відобідавши в ресторані його матері, вона була така закохана, що пробачила цю маленьку брехню-комплімент.

Жінки повинні з розумом приймати подібні лестощі. Якщо людина стверджує, що батьки дружини чудові, вона повинна зрозуміти - чи хоче він насправді провести час з ними. То ж відноситься до її собаки, її дітей або чогось, від чого він теж «без розуму».

Адже це може привести до тотальної брехні, яка призначена для прикриття протилежних відчуттів, наприклад, коли людина говорить, що цінує роботу дружини, але насправді не вважає це важливим. Така брехня може загрожувати серйозними проблемами в майбутньому, не важливо чи відноситься це до догляду за дитям, відпустці або планам просування в кар'єрі.


3) "Люба, ти краща"

Більш всього про це брешуть в сексі. Можливо тому, що це область, де ми найуразливіші. Тут знову чоловік схильний до перебільшень.
У перші романтичні побачення це має сенс: перебільшені похвали жіночої краси і сексуальності. Але надалі брехня "Ти краща" може паралізувати стосунки.
Чоловік колега одного дня признався мені, що у дружини в ліжку були звички, які він ненавидів. Але він не міг сказати їй про це, тому багато років говорив, що вона була прекрасна в ліжку. Постійна брехня не лише обмежила їх сексуальне життя, але і руйнувала їх шлюб.
Якщо жінка відчуває, що чоловік приховує свої дійсні сексуальні відчуття, вона повинна заохочувати його бути відкритим. Говорити про власні переваги - це хороший початок. Справжня інтимність залежить від істинності любовних слів, особливо в спальні.


4) "Ні, я не зможу подзвонити тобі. Я навіть не знаю, де я буду"

Це неприємна брехня, так говорять ті, хто вже втомився від кохання. Чим швидше жінка побачить істину за цією брехнею, тим швидше вона може виправити стосунки, або, у разі потреби, покласти край їм. Як казав один з моїх друзів: "Я б віддав перевагу швидкому кінцю над зісковзуванням вниз по схилу безконечної невизначеності і розчарування".

Дружина може не бути впевнена, що ця брехня означає "кінець". Вона повинна прислухатися не лише до того, що він говорить, але і до того, як він це говорить. Згідно ДеПауло, зміни в голосі можуть бути значними. Вона встановила, що тембр голосу людей часто звучить вище під час брехні і вони частіше запинаються в словах.


5) "Це плаття тебе не повнить. Виглядаєш прекрасно!"

Загалом і в цілому, це хороша брехня. Той, хто говорить це - піклується. Але подібного роду брехня може стати дуже шкідливою для стосунків, якщо людина постійно говорить лише те, що його партнер хоче почути.

Врешті-решт, якщо вона носить дійсно дуже тісне плаття, то хіба ця брехня піде їй на користь? Набагато краще тактовна істина: "Зазвичай мені подобається, коли ти носиш це плаття, люба, але воно не дуже добре сидить цього разу.


6) "Це скорочення на роботі. Але не варто турбуватися. Воно мене не торкнеться"

Багато чоловіків відчувають себе опорою для жінки. Вони люблять, тому брешуть, аби позбавити кохану від занепокоєння. Але ця брехня може зруйнувати само відчуття надійності, яке чоловік сподівається створити. І воно може змусити жінку перестати відчувати себе шанованим партнером в цих стосунках.

Одна пара, менеджери середньої ланки, боялися втратити свої робочі місця. Але і не хотіли непокоїти один одного цим. Вона чекала, поки її чоловік засне, аби розіслати резюме. Муж купив газету, аби шукати пропозиції роботи і ходив на співбесіди. Але таємниця мала свою ціну. Врешті-решт, дружина запідозрила, що у чоловіка любовний зв'язок. Коли одного прекрасного дня чоловік прийшов на прийом в агенство рекрутинга, йому сказали, що співбесіду зараз проходит інший кандидат. І цим кандидатом була його дружина.

Взнавши правду, пара змогла почати підтримувати, а не "захищати" один одного. Тяжкий тягар впав з плечей, і їх шлюб залишився у повному порядку.


7) "Звичайно, я коситиму лужок, як тільки пройдуть болі в спині".

Мало на світі того, що бентежить чоловіка більше, ніж гнів жінки або її бурчання. Він виправдовує себе: брешу, аби уникнути подібних сцен.

"Я зводжу дітей в парк, коли розпогодиться", - говорить він в той час, коли йде в гольф-клуб. "Я б помив посуд, але я не зміг знайти мочалку", - навіть не поглянувши під раковиною.

Я знаю одну молоду людину, яка забула про день народження подруги. Коли вона влаштувала сцену, він почав стверджувати, що замовив сюрприз. Він схопив телефон, подзвонив в службу доставки і почав кричати на менеджера, лаючи його за не виконане вчасно замовлення. Замовлення, звичайно, не було.

Якщо «запобігаюча бурчанню брехня» проявляється час від часу, жінка може її ігнорувати. Але якщо вона перетворюються на звичку, вона повинна дивитися на це, як на реальну проблему.

Ви не втратите нічого, якщо говоритимете правду, але можете втратити все, якщо брехатимете. Важливо пам'ятати, що брехня і обман можуть знищити будь-які стосунки.

Справжня близькість можлива лише тоді, коли ми можемо бути чесними відносно того, що ми робимо, і відчуваємо. Коли брехня приходить в шлюб, стосунки починають погіршуватися. Чоловік і дружина можуть підірвати довіру один одного, і відчути, що їх серце стає все холоднішим.

Лікування одне - говорити правду. Жінка, яка розуміє, що чує надто багато брехні, повинна серйозно поговорити з чоловіком. Їй слід підкреслити, що вона готова слухати, і дійсно вислухати.

Чоловікові, у свою чергу, необхідно мати мужність відмовитися від захисних механізмів, що спрямовані аби захистити його его і гордість. Говорити правду дружині - перший крок на шляху до кохання.@ccАзбука жестів: 33 відеоурока


Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти