Femme
Все для i про жiнок


Як робити святкові зачіски - секрети гламурних укладань

06.10.2013 | Рубрики:: Краса та здоров'я,

як робити святкові зачіски Коли температура повітря знижується і дні стають коротшими, починається пора святкових вечірок. Саме час надівати ефектні плаття, металеві аксесуари і витончені туфлі. Також це відповідний час, аби приміряти гламурну зачіску, яка зробить образ ще більш вражаючим. Робити святкові зачіски не так вже і складно: секрет привабливого і сліпучого образу у відповідності зачіски, макіяжа і одягу.

Азіатські мотиви

Цей варіант підійде для волосся будь-якої структури і сподобається тим, хто хоче привернути увагу до області шиї. Ідеальний для волосся середньої довжини. Розітріть трохи текстуризатора в долонях, потім долонями рівномірно розподіліть його по волоссю. За допомогою щітки зберіть все волосся в низький кінський хвіст. Однією рукою скрутіть волосся в тугий джгут. Іншою рукою обертайте його довкола, поки не вийде щільне кільце. Закріпіть його декоративними шпильками; кінці залиште вільними. Крапніть на пальці трохи помади, розділіть кінці волосся і укладіть їх круглим віялом.

як робити святкові зачіски як робити святкові зачіски

Вишукана святкова зачіска

Вона прекрасно виглядатиме на дівчатах з прямими або злегка в'юнким, середнім або довгим волоссям. Помийте голову, на вологе волосся можна нанести лосьйон для укладання. Висушіть волосся феном. Сприсніть волосся спреем для гнучкої фіксації перш, ніж почнете їх завивати. Тепер завійте волосся великими гарячими бігуді. Коли волосся остигне, злегка збийте їх в коріння. Лише не перестарайтеся. Зберіть волосся у вільний хвостик на верхівці. Кожен локон окремо закріплюйте невидимками, міняючи їх напрям. Чубок краще зачесати на бік. Блискуча шпилька на боці завершить класний образ для вечірки.

як робити святкові зачіски

Пряме волосся

Дівчата з прямими від природи волоссям виглядають дивовижно, коли їх волосся блискуче і гладке. Прикрасьте свої локони вінтажним гребенем, інкрустованим стразами. Обідок з маленькими перлинами, металевими намистинами або кристалами так само приверне увагу до вашого шовковистого волосся. Або укладіть волосся як завжди, але зробіть проділ зигзагом. Елегантна шпилька додасть вашій зачісці шарму.

як робити святкові зачіски як робити святкові зачіски

Красивий шиньйон

Шиньйон прекрасно личить волоссю будь-якої структури. Зберіть волосся в низький хвіст. Закріпіть короткі шари невидимками з прикрасами, скрутіть хвіст в тугий вузол. Покладіть одну руку на основу хвоста і тримайте, поки інша рука підводить вузол. Обертайте вузол проти годинникової стрілки, поки у вас не вийде півколо. Приберіть руку від основи і міцно тримайте вузол руками, поки укладаєте шиньйон. Закріпіть зачіску шпильками. Прикрасьте волосся шпильками з намистинами.

як робити святкові зачіски як робити святкові зачіски

Зачіска за п'ять хвилин

Ця гламурна зачіска проста і її можна зробити всього за п'ять хвилин. На чисте волосся нанесіть мус. До речі, якщо пропустити одне-два миття голови, ваше волосся придбає приголомшливу текстуру. Але якщо ваше волосся абсолютно чисте, створіть текстуру, збиваючи їх пальцями під час сушки феном . Розворушіть передні пасма пальцями, аби підвести їх на верхівці. Розділіть волосся на декілька неоднакових частин. Переплетіть їх і закріпіть декоративними шпильками. Доповніть дещо безладну, але таку сексуальну зачіску шпильками із стразами або перлинами. А чорна сатинова стрічка для волосся зробить зачіску дуже елегантною.

Святкові зачіски, фотомікс

святкова зачіска святкова зачіска святкова зачіска святкова зачіска святкова зачіска святкова зачіска святкова зачіска святкова зачіска святкова зачіска святкова зачіска святкова зачіска святкова зачіска святкова зачіска святкова зачіска святкова зачіска святкова зачіска святкова зачіска святкова зачіска святкова зачіска святкова зачіска святкова зачіска святкова зачіска

Підготовано на основі bеаutynеt.ruВикористання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти