Femme
Все для i про жiнок


Як робити компліменти дівчині?

11.12.2011 | Рубрики:: Стосунки,

Компліменти люблять всі, всі без виключення. Проте, не всі вміють їх приймати спокійно і гідно. Робити компліменти - наука, мистецтво і психологія в «одному флаконі». Дівчата люблять вухами, стара життєва мудрість не лукавить. Як же зробити тонкий, розумний і елегантний комплімент, який би охарактеризував чоловіка як культурну і виховану людину?

Навіщо потрібні компліменти?

Психологи вважають, що комплімент може допомогти жінці укріпити відчуття власної гідності і підвищити самооцінку. Кожна людина живе в соціумі, їй важливо отримувати схвалення людей, доказ того, що вона діє і живе правильно. Дівчина прикладає так багато сил, аби виглядати красивою, сподобатися чоловікові, вона чекає від нього комплімент як підтвердження своєї чарівності.

як робити компліменти дівчині

Лестощі і компліменти - близькі родичі, але, використовуючи лестощі, людина сильно перебільшує достоїнства візаві. Комплімент або констатує факт, або лише злегка прикрашає дійсність. Похвала і комплімент теж живуть по сусідству. Похвала, як оцінка якогось явища або дії, можлива лише з вуст вищестоящого начальника або дорослішої людини, як говорять психологи, при цьому відбувається підстроювання зверху. Комплімент - прибудова знизу, тобто відбувається звеличення об'єкту вихваляння.

Які бувають компліменти?

 • Комплімент як зіставлення собі.
  Прикладами такої ефектної тонкої дії може стати використання відомих обом фактів, при цьому дається позитивна оцінка дій дівчини, представлення її у вигідному світлі. «Як тобі вдається так швидко впоратися з проблемами? Я витрачаю стільки сил і енергії». «Ти завжди так бадьоро виглядаєш, мені для цього потрібно зробити вранішню зарядку». Проте при зіставленні важливо не перейти межу, не ударити в грязь обличчям, інакше з часом дівчина може зробити висновок, що ви не самий кращий чоловік, з вагоном проблем і невирішених життєвих питань.

 • Плотський комплімент.
  Якщо чоловік по-справжньому любить жінку, сказати душевний комплімент йому неважко, він просто говорить про свої відчуття, про те, що він переживає в даний момент. «Поряд з тобою я завжди відчуваю себе справжнім лицарем. Спасибі тобі за це, люба». «Мені так легко з тобою, ти єдина мене розумієш».
  Непрямий комплімент. Аби зробити такий комплімент, потрібно потренуватися. Прямий комплімент зробити простіше - що бачиш, про те і говориш. Дівчина живе у своєму світі, де вибір роботи, хобі, звичок - її особистий життєвий простір, вона частина цілого. Схвально відізвавшись про те, що вона любить, можна підкреслити її унікальність, дати палку оцінку її смаку. «Ти працюєш в такій сучасній компанії, у вас прекрасний офіс в центрі», «Який у тебе затишний будинок, все розкладено по поличках, сюди завжди хочеться повертатися», «Твій ліричний безлад говорить лише про одне: тут живе творча людина».

 • Комплімент як констатація факту.
  Особливо вони доречні тоді, коли дівчина мало знайома, аби говорити про якісь її достоїнства. В цьому випадку можна говорити про те, що бачиш: «У вас ніжні руки», «Ти - власниця чарівливого погляду», «Які у тебе красиві очі! Ніколи не бачив розумніших і глибших очей», «Який приємний парфум! Відмінний вибір, тонкий смак».

 • Романтичні компліменти.
  Цей вид вираження своїх відчуттів доречний при ближчих і довірчих стосунках, коли закоханість переходить у фазу пристрасті ( див. як закохати в себе дівчину ). Такі компліменти мають на увазі використання поетичних і захоплених, алегоричних порівнянь. «Ти моя зірка», «Ясне сонечко», «Афродіта, Венера, Артеміда», «Божественна стать», «Ти немов статуя великого скульптора, така досконала і бездоганна». У цих випадках невелике перебільшення вітається. Проте якщо дівчина, наприклад, дуже струнка, а чоловік називає її «булочкою», навіть ніжно, вона може образитися.

 • Компліменти, перевірені роками.
  Є такий вид чоловічих визнань, який не в'яне з роками, хоча інколи вважається старомодним. Їм користувалися ще діди і їх предки, це так звана «класика», яка не схильна до впливу часу. Будь-яка дівчина, навіть найсучасніша, вихована на старих добрих казках, тому про кохання марить ілюзорно. Аби підтримати її мрію про принца на білому коні, чоловіки використовують компліменти з дідової скриньки. «Ти - справжній ангел», «Єдина моя», «Ти кохання всього мого життя». Якщо при цьому чоловік галантно поцілує пані руку, цей факт своєї біографії вона не забуде ніколи.

 • Комплімент як осуд.
  Це комплімент з «подвійним дном», коли необхідно зробити зауваження так, щоб не образити дівчину. «Ти завжди так смачно готуєш, мабуть, сьогодні просто не твій день», «Мила, мені мама завжди говорила, що якщо дівчина часто дзвонить сама, вона піклується про свого чоловіка». Розумна жінка зрозуміє помилку і зробить правильні висновки.

  Уміння робити красиві компліменти - частина загальної культури чоловіка, відношення до жінки. Головні складові доречного, тонкого комплімента - щирість, доброзичливість, помірність. Надто багато солодких компліментів можуть набити оскому, перебір «малинового сиропу» для будь-якої дівчини шкідливо і захочеться перчинки.

  Це цікаво

  Для тих, у кого трапляється творчий застій і слова кохання раптово в лексиконі «пересихають», існує «Словник компліментів», де зібрані барвисті епітети, бажані для будь-якої дівчини. Такий лінгвістичний «скарб» можна придбати як в паперовому варіанті, так і знайти на безкрайніх просторах інтернету.

  як робити компліменти дівчині

  Ні дня без комплімента - таке гасло можна взяти для себе на самому початку «навчання», як тільки це правило увійде до звички, щира похвала буде природною нормою поведінки. Говорити компліменти можна і потрібно всім підряд, по приводу і без, головне - від душі, з відчуттям. Проте кращий комплімент, на думку жінок, втрата дару мови від захоплення своєю пані серця.

  По дослідженнях фахівців, більш всього в світі жінками цінуються компліменти їх здатності поєднувати бізнес і управління домашніми справами, їх новому модному одягу, зачісці, зовнішньому вигляду. Проте компліменти інтимного характеру в багатьох країнах сприймаються жінками з побоюванням. Так, британки рахують таку похвалу «з душком», з корисливою підосновою.

  Оскар Уайльд (1854-1900), ірландський поет колись влучно відмітив: «Жінку ніколи не можна обеззброїти компліментом, чоловіка можна завжди». Судячи по тому, як дівчина приймає компліменти, можна судити про її виховання, внутрішній світ і упевненість в собі. Щедрі дари у вигляді красивих компліментів - що може бути простіше? Ніщо не цінується так високо в світі романтичного спілкування як грамотний, зрілий, розумний комплімент. Даруйте дівчатам квіти, даруйте комплімени.

 • Тези: тренинг уверенности в себе, психология личности , тренинги общения
 • Як робити компліменти, відео

  


  Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти