Femme
Все для i про жiнок


Як приворожити хлопця

09.12.2011 | Рубрики:: Стосунки,

Як приворожити хлопця
Як приворожити хлопця
Як приворожити хлопця
Стаття присвячується всім тим, хто мріє бути єдиною і неповторною, бажаною і сексуальною, красивою і так далі і тому подібне для свого хлопця (чоловік теж береться до уваги). Всім тим, хто хоче взнати як закохати в себе хлопця, прожити з ним усе своє свідоме життя і померти в один день. Отже, дорогі чоловіки, не судіть. Так, і взагалі, вам ні до чого знати наші жіночі секрети).

Так от... На чому я зупинилася? Так! На тому, що всі ми глибоко в душі, абсолютно всі, мріємо бути най-най! Але хлопці, як відомо, істоти полігамні, тому якщо ми вже закохуємося остаточно і безповоротно, то хочемо прожити з ним все життя і аби він належав нам неподільно, цілком і повністю.

І хоч розумом і розумієш, що це нереально, АЛЕ все ж! Все ж!
Так от, Дорогі Жінки, Дівчата, Дівчатка, якщо у вас, на даний момент, є таке бажання - для цього є маса способів. А який ви виберете вирішувати вам, вам і лише вам.

Отже, почнемо!

Дуже дієвий спосіб привороту по фотографії: береш його фото, квітки фіалки фіолетової стерті в порошок, дві свічки - червону і зелену, ставиш поруч і запалюєш, примовляючи все ті ж слова (дивися спосіб 4)... Потім спалюєш фотку, змішуєш з порошком фіалок і підмішуєш або в їжу, або в пиття ( дивися, аби лише він не помітив, що у нього "Щось в стакані плаває") або кинь в кишеню. Хай постійно торкається цього "зілля" рукою. Результат - він твій навіки!

Ще один швидкий спосіб привороту без магії: за допомогою приворот-трави. Приготуй його улюблене блюдо та кинь в нього щіпку "трьохлистника прямостоячого", після того, як він покуштує це блюдо в його грудях запалає неабиякий вогонь пристрасті.

Третій спосіб привороту хлопця в домашніх умовах - це закинути його туфель або кросовок, або, на крайній випадок, ляпанець собі під ліжко.По циганських повірям, він від тебе ніколи вже не зможе піти. Проте, як він йтиме додому в одному черевику? Цей момент ти повинна передбачити і знайти рішення заздалегідь, аби він не перевернув твою квартиру "вверх дном" у пошуках свого "так раптово зниклого" черевика.

Четвертий спосіб привороту хлопця повинен здійснюватися лише в п'ятницю! Під час твого пробудження! Для цього тобі знадобиться янтар (бажано з шматочком якої-небудь комахи) і шовкова тканина червоного кольору, на крайній випадок, підійде рожева.
Далі - ти тримаєш в ЛІВІЙ руці камінь загорнутий тканиною, а ПРАВУ руку притискуєш до серця і, закривши очі, в думках концентруєш увагу на об'єкті своєї пристрасті і про себе повторюєш: "Ти будеш лише мій!" Багато -багато разів. Потім поклади все це під подушку і протягом 7 днів хай лежить там. Процедуру повторюй кожен ранок і вже через тиждень сама побачиш, що буде.

Є ще дуже багато способів приворожити хлопця самостійно і в домашніх умовах, але я все перераховувати не буду, тому як це не книга по магічному привороту, а лише короткий посібник.
І замисліться, Милі Жінки, Дівчата, Дівчатка, перш ніж приворожувати когось": ВОНО ВАМ ТРЕБА? @kk 

  • Тези: приворожить мужчину, приворот онлайн, женские тренинги, любовь, отношения, как выйти замуж
  • Як приворожити хлопця, відео

    

    Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти