Femme
Все для i про жiнок


Як привернути увагу хлопця

19.08.2011 | Рубрики:: Стосунки,

як привернути увагу хлопця
як привернути увагу хлопця
як привернути увагу хлопця
як привернути увагу хлопця
Отже, ви на вечірці. Багато народу. І серед них - він, чоловік, який підкорив твоє серце. Ах, він красивий, цікавий, дотепний. Як же привернути його увагу? Пройті повз і як би ненароком впустити фужер. Дуже банально. Звернути на себе увагу за допомогою гучної мови. Не дуже. Не варто сушити собі голову! Пропонуємо вам використовувати жіночі пастки, які дозволять бути в центрі чоловічої уваги, стати дівчиною-магнітом і завести нові знайомства.

Перший жіночий прийом «Гра тіла».

Вам досить знати декілька прийомів, які змусять чоловіка спостерігати за вами і думати лише про вас. Облизування губ, відкидання рукою волосся назад, накручування локона на палець, легкі торкання до вподобаного вами чоловіка. Навіть якщо ви зовсім не знайомі, доторкніться злегка, неначе випадково до його плеча або руки, дотик створює контакт і деякий зв'язок між вами. Ці прості сексуальні імпульси, діють безвідмовно.

Історія з життя: Світлана познайомилася з Андрієм в клубі. Їй сподобався хлопець, що стояв біля стійки бару, потягуючи коктейль, але зовсім не звертав на неї уваги. Тоді вона, проходячи повз нього в дамську кімнату, своїми довгими нігтями «намалювала» у нього на спині зигзаг. І пішла далі, на ходу обернувшись і обдарувавши його посмішкою. Який результат? Вони одружені 7 років і щасливі разом!

Другий жіночий прийом «Гра очима».

Зухвалий і безсоромний погляд, прямо в очі чоловікові, вас немов насторожує і «пробирає» зсередини, і здається серце здригається. Жінка як би показує свою безпосередню зацікавленість і немов кидає виклик. Подивіться чоловікові в очі, затримайте погляд на декілька секунд, потім різко відведіть погляд убік. Повторіть кілька раз, аби чоловікові дати зрозуміти, що це не просто випадковість.

Третій жіночий прийом «Похвала».

Відомо давно, що будь-якій людині приємно відчувати себе значимим, важливим, гідним. Не думайте, що компліменти люблять лише жінки, чоловіки - не виключення. Хочете привернути його увагу, а це перший крок до того, щоб закохати його в себе , - навчіться хвалити чоловіка, пестити його словами! Але пам'ятайте одне правило: роблячи компліменти приємному чоловікові, знизьте голос і зробіть його більш інтимним. Зрозуміло, при цьому потрібно демонструвати інтерес не до його зовнішності, а до того, чим він займається і захоплюється по життю.

Використовуючи такі прості жіночі прийоми, потрібно запам'ятати три головних правила:

 • Напіввизнання і натяки діють сильніше, ніж напористі дії і визнання в лоб.
 • Залишайтеся трохи неприступною при демонстрації явного інтересу до чоловіка.
 • Фліртувати, загравати і вести ігри, можна і потрібно, лише в прекрасному настрої. Випромінюйте лише позитив, іскріться радістю і кокетуйте.
 • 
 • Тези: приворожить мужчину, приворот онлайн, женские тренинги, любовь, отношения, как выйти замуж
 • 

  Азбука жестів: 33 відеоурока
  

  Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти