Femme
Все для i про жiнок


Як привернути увагу чоловіка або що робити, якщо він втратив до вас інтерес

19.08.2011 | Рубрики:: Стосунки,

Завоювання непереборних фортець вимагає сили-силенної зусиль. У хід йдуть квіти, ресторани на останніх поверхах хмарочосів, пил в очі і завидне красномовство.
Недивно, що після подібних подвигів багато чоловіків беруть емоційну відпустку. Кохана жінка завойована, носить кільце і готує на кухні вечерю, а значить можна розслабитися. І мало хто з чоловіків здогадується, що «завойована» в цей час думає лише про одне: «Він втратив до мене інтерес». Як же повернути втрачене? Як по справжньому закохати в себе хлопця ?

як привернути увагу чоловіка

 • 1. Зовнішній вигляд

  Є декілька способів, перевірені поколіннями, і цей - найефективніший. Так вже склалося, що жінка привертає увагу тоді, коли вона яскравіше за всіх інших, присутніх поряд дам. І навіть якщо супутник вже звик до її чарівності, погляди інших чоловіків змусять його стрепенуться.
  Все дуже просто. Будьте в тонусі, і в тонусі буде ваш чоловік. Підтримуйте на належному рівні найкоштовнішу із зовнішніх якостей - доглянутість.
  Але на що варто звернути увагу? Жінки люблять змінити зачіску, а потім влаштувати скандал через те, що благовірний цих змін не відмітив. Зачіска - це прекрасно, але куди легше повернути втрачений інтерес зможе оновлений стиль в одязі. Причому ви можете не витрачати величезні суми на найактуальніші тренди, вам просто необхідно не оглядаючись на моду підібрати дуже жіночний гардероб, самий жіночний з можливих.


 • 2. Гарний настрій

  Від яких якостей близької людини найлегше втомитися? Сльози по приводу і без, а ще - сірий, смутний настрій. Не дивно, що саме ці якості своїх дружин в першу чергу перераховують чоловіки, незадоволені сімейним життям.
  В звички велику частину часу перебувати у хорошому настрої є сила-силенна плюсів. По-перше, це корисно для вашого здоров'я і самопочуття, по-друге, робить вас привабливою в очах оточуючих, по-третє, перетворює вас на джерело енергії і позитивних емоцій, по-четверте, викликає цікавість: «А чому це вона така щаслива?»
  Коли я переживала своє перше кохання, подруга-старшокласник із знанням справи дала мені пораду, якою я користуюся до цих пір. «Зроби вигляд, що у тебе все просто чудово!» І доки у мене все було чудово, мій лицар з 8 «Б» не зводив з мене очей, проводжав додому і чекав під вікнами. Згодом виявилось, що ця порада в принципі - універсальний порятунок від чоловічої байдужості.

 • як привернути увагу чоловіка

 • 3. Дівчинка, Хазяйка, Коханка, Королева

  Психолог Лариса Ренар сформулювала 4 стани жінки в рамках її стосунків з протилежною статтю. У різні моменти життя вона стає захопленою, закоханою Дівчинкою, спокійною, дбайливою Хазяйкою, пристрасною Коханкою або цілеспрямованою, відчуженою, величною Королевою.
  Якщо чоловік втратив до вас інтерес, то означає, ви «засиділися» в одному із станів і пора переключатися на наступний. По моєму досвіду, в подібній ситуації більш всього згодиться стан Королеви. Увійдіть до образу, в думках приміряйте корону, пригадайте нарешті про свої амбіції і вперед, назустріч перемогам.

 • Шкідливі поради

  Ми любимо давати один одному поради, особливо якщо справа стосується чоловічої уваги. Але серед тих, якими рясніють дівочі розмови, є і немало вельми сумнівних. Не намагайтеся збудити згасаючий інтерес наступними способами:

 • Викликати ревнощі. Недалекоглядно, необачливо і десь на межі усвідомленого обману. Вже краще замість цього скористатися пунктом першим цієї статті, і порцію здорових ревнощів чоловік організує собі самостійно.
 • Перетворитися на ідеальну хазяйку. Швидше вже інтерес до вас як до жінки загасне остаточно, і додому чоловік повертатиметься виключно за фізичним комфортом.

 • як привернути увагу чоловіка

 • Образитися. По-справжньому, так, щоб тиждень не розмовляти і плакати по ночах в нападах жалості до себе.
 • Взяти паузу в стосунках. Якщо інтерес вже втрачений, то пауза лише допоможе вашому партнерові максимально безболісно для себе почати нове життя - ось тільки вже без вас.
 • Але і це ще не все. Міняючись, покращуючи власний настрій і, як наслідок, обстановку в сім'ї, перетворюючись на Королеву і справжню Жінку, будьте терплячими. Вам потрібно дати час вашому партнерові, і, повірте, він це оцінить.

  Підготовано по зовнішнім джерелам


  Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти