Femme
Все для i про жiнок


Як правильно познайомитися з дівчиною

17.07.2012 | Рубрики:: Стосунки,

Кожен хлопець, що бажає познайомитися з дівчиною, крутить в своїй голові думки про те, як підійти, як правильно познайомитися з дівчиною, що можна їй сказати, і найголовніше як добитися прихильності від «дівчини своєї мрії». І кожна дівчина теж ставить собі ті ж питання - що потрібно зробити аби «хлопець мрії» нею зацікавився і підійшов, як з ним познайомитися, про що з ним говорити і нарешті, як йому сподобатися, що б знайомство мало продовження. Поза сумнівом, хлопці і дівчата мають рівнозначний підхід до питання знайомства для серйозних і тривалих стосунків.

як правильно познайомитися з дівчиною

Де шукати дівчат для знайомства

Важлива роль віддається місцю, де знайомитися з дівчатами. Ідеальне для цього місце - нічний клуб, різні вечірки і флірт-паті. Тому якщо ти відмітив на вечірці дівчину, що явно приділяє своєму зовнішньому вигляду порядну кількість часу і що з цікавістю заглядає в очі незнайомців, при цьому на її обличчі періодично виникає загадково-щаслива посмішка, то означає, що вона знаходиться в процесі пошуку хлопця. І у тебе є шанс отримати його роль.

Як познайомитися з дівчиною

Ми підійшли до того моменту, коли ти вже набрався сміливості і підійшов до дівчини. Далі починається найпростіша частина, яка полягає в знайомстві з дівчиною. Твоє завдання знову ж таки спрощується, якщо ти знаходиш в місці, де прийнято просто підходити і знайомитися, як наприклад, в нічному клубі або на будь-якій вечірці.

Дівчина, задаючись питанням знайомства з молодою людиною, вважає, що він повинен підійти першим. Причиною цьому служить, що він все-таки хлопець. А вона у свою чергу після того, як він зробить перший крок, створить потрібні умови, аби стадія знайомства прошла успішно і їх спілкування продовжилося в майбутньому.

Як видно з вищесказаного, від молодої людини необхідно мінімум зусиль, головне зібратися з думками і просто підійти, так би мовити - зробити перший крок. Для тих, хто ще не зрозумів, робиться це так - «Привіт, мене звуть Вася Пупкін, а тебе?» Навіть якщо до цього у дівчини не було в планах заводити знайомство з молодою людиною, і у неї є явний намір тебе відшити, то своє ім'я вона в будь-якому разі тобі скаже. Тут працює ефект несподіванки. Ось ви вже, власне кажучи, і знайомі.

як правильно познайомитися з дівчиною

Під час знайомства, прагни відразу запам'ятати її ім'я: для людського слуху дуже приємний звук власного імені. І в обов'язковому порядку звертайся до дівчини так, як вона перед цим представилася. Якщо вона сказала, що її звуть Маша, то ні в якому разі не варто використовувати жодних зменшувально пестливих імен, чи, тим більше, називати її яким-небудь «котеням». Маша - значить Маша

Разом з цим, коли представишся їй, постарайся назвати своє ім'я декілька разів, що б у неї була можливість його запам'ятати. Інакше дівчина може відчувати себе ніяково, якщо не знатиме, як до тебе звернутися. Наприклад можна діяти так - «Привіт Маша, мене звуть Василь Пупкін, але мені більше подобаються просто Василь, або ще краще просто Вася».Ітак мораль - перший крок в знайомстві повинен робити саме ти. Обов'язково запам'ятай як звуть дівчину, з якою ти познайомився, і називай її по імені. Поклопочись аби вона запам'ятала твоє ім'я.

як правильно познайомитися з дівчиною

Що говорити дівчині при знайомстві

Після завершення стадії знайомства, дівчина може скласти свою думку про тебе вже через декілька секунд. Для того, щоб у дівчини склалася про тебе хороша думка, слід підібрати правильну тему для розмови. Обидві статі однаково цікавить питання - «про що говорити?». В перших 5-10 хвилин вашого знайомства, говорити з дівчиною доведеться саме про себе. Адже вона повинна знати з ким же познайомилася. І цю тему дівчина здатна підтримати. Потім поцікався, чи заміжня вона, попутно розкажи про свій сімейний стан. Якщо хочеш взнати, чим вона займається, то спершу розкажи про свою роботу або захоплення.
Такий підхід допомагає створити умови для продовження знайомства. Додатково варто знати, що скромність личить лише тим молодим людям, які нічого не змогли досягнути в житті і нічого не можуть. А окрім тебе ніхто не зможе розповісти про тебе самого.
Після перших 5-10 хвилин знайомства, варто закінчити розмову про себе, і плавно перейти на розмову про неї, і лише про неї.Отже, мораль: спочатку потрать 5-10 хвилин на розмову про себе, а весь останній час присвяти розмові про неї.

Що зробити, аби сподобатися дівчині

Розмови про те, який ти розумний, хороший, щедрий, успішний, добрий і уважний закінчені. І ти вже майже їй сподобався. Потрібний лише останній штрих.

Якщо ти викликав хоч невеликий інтерес дівчини до себе, то її тепер цікавить лише одне - як тобі сподобатися. І не просто як-небудь сподобатися, а і зовсім звести з розуму, що б вона єдина була в полі твого зору. Це питання цікавить дівчину, навіть якщо на даний момент вона не у захваті від тебе. Просто тому, що така природа жінки, вона створена, що б спокушати хлопців. Кількість має значення.

як правильно познайомитися з дівчиною

Як наслідок напрошується висновок, що найефективніший спосіб сподобатися дівчині, це всіма можливими діями показати, що вона просто неймовірно подобається тобі, і подобається лише вона, і інші дівчата не мають для тебе жодного значення, вони ніби зовсім не існують.

Лише не варто на неї вирячитися, від цього вона може зніяковіти, або ще гірше - злякатися. І тим більше непотрібно дуже уважно роздивлятися окремі частини її тіла.

Відмінний спосіб показати свій інтерес - це компліменти дівчині. Під час розмови прагни хвалити її і захоплюватися її розповідями. Але будь обережний, надлишок компліментів у нормальної дівчини можуть викликати сумніви.Отже, мораль: Людям подобається подобатися. Дівчата люблять хлопців , що приділяють увагу їх персоні. І чим більше цієї уваги, тим вище прихильність дівчини.@dd


Відео на тему:
Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти