Femme
Все для i про жiнок


Як підібрати зачіску

10.08.2011 | Рубрики:: Краса та здоров'я,

як підібрати зачіску
як правильно підібрати зачіску
як підібрати зачіску
Зачіску завжди слід підбирати, грунтуючись на формі обличчя. Пам'ятаєте, що будь-який дефект можна виправити, завдяки різноманіттю образів, які несуть в собі сучасні зачіски. Правильно вибрана зачіска здатна підкреслити вашу красу, виділити характер і додати особливий штрих в загальний імідж.

Кожна жінка красива! В деяких випадках краса підкреслена правильними контурами обличчя, досконалими деталями. Але не біда, якщо ваше обличчя має нестандартну форму, а волосся неслухняне. Все дуже легко виправити. Трохи фантазії і творчих сил і ви сяятимете не гірше за дівчину з обкладинки.


Доречі, є декілька програм, які призначені саме для підбору зачісок. Достатньо лише загрузити свою фотографію і виконати ,власне, примірку зачіски. Такі можливості надає програма для підбору зачісок Jkiwi, яка, крім того, абсолютно безкоштовна. Також можна підібрати макіяж, контактні лінзи, колір помади і т.п.

Як підібрати зачіску до прямокутного типа обличчя

Власницям прямокутного типа обличчя з витягнутим лобом і підборіддям підійдуть довгі і середньої довжини зачіски з прямим проділом. Чубок теж варто подовжити. Головне, аби довжина волосся була не вища за рівень скул і прикривала вуха. Прямий проділ рекомендують з метою приховання недоліків верхівки. Волосся бажано підкручувати всередину, це дозволить відвернути увагу від довжини підборіддя. Відмінно поєднуються з прямокутним типом обличчя пишні зачіски, доповнені прямим або напівпрямим густим чубком. Оптимальний варіант, якщо зачіска буде об'ємною в районі брів і поступово звужуватися до лінії рота.Верхній об'єм візуально посприяє виправленню неправильних ліній обличчя. Молодим дівчатам добре підійде укладання із зачесаним назад волоссям. Підборіддя можна залишити вільним, якщо зачіска добре охопить верхню частину голови. Можна поекспериментувати із зачісками спортивного типу. Краще всього уникати зачісок з вертикальними лініями, вони зорово лише подовжать обличчя. Надмірно довгі або дуже коротке волосся так само або подовжуватиме обличчя, або оголятиме деякі його невигідні частини. Середня довжина, невеликий об'єм, вдалий чубок - і ви прекрасні.

Як підібрати зачіску до трикутного типу обличчя

Трикутний тип обличчя характеризується вузьким підборіддям і наявністю широких скул. Для додання обличчю правильнішої форми, слід або зменшити контраст, тобто зробити плавний перехід від верхньої частини зачіски до підборіддя, або навпаки підкреслити лінії переходу. Рекомендується виконувати зачіски, де основний об'єм буде зосереджений на рівні мочок вух. Аби додати контрасту, зробіть високу зачіску з густим чубком (відмінно підійде і косий чубок). Можна зачісувати волосся назад або експериментувати в такому дусі. Єдине, чого слід уникати, це дуже коротких чубків і гладкого волосся. У іншому ж трикутний тип обличчя виглядає дуже привабливо і незвично, якщо його підкреслити правильно укладеним волоссям.

Як підібрати зачіску до квадратного типа обличчя

Квадратне обличчя передбачає масивний лоб і підборіддя, незграбні риси. Такий тип обличчя виглядає трохи грубувато, але професійний перукар зможе приховати ці недоліки продуманою зачіскою. Майстри рекомендують використовувати ассиметричні зачіски, здатні одночасно приховати зайве і підкреслити переваги. Якщо ви володар такого типа обличчя, вам підійде косий проділ. Верх обличчя відмінно перетворюють хвилясті локони або чубок, розділений на дві частини. Краще всього додати об'єм потиличній і бічній частині голови. А ось зачіски з густим чубком навпаки виділять незграбність контурів. Протипоказані так само високі зачіски, передбачаючі зачесані назад пасма. Такий варіант оголяє скули і підборіддя, а їх якраз нам слід приховати.

Якщо подібних роз'яснень все ще не вистачає, аби визначиться з оптимальною зачіскою, скористайтеся віртуальним підбором. Послуги віртуального підбору зачісок вам можуть запропонувати в салонах краси або самостійно - у інтернеті.


Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти