Femme
Все для i про жiнок


Як правильно цілуватися з язиком

03.11.2013 | Рубрики:: Стосунки,

Одним з проявів чуттєвості людини є поцілунок, який може бути дуже ніжним, а може бути сильним, пристрасним і шалено хвилюючим. Культури різних країн і різні релігії трактують це дивне дійство по-різному. З часом уявлення про те, коли і як треба цілуватися також мінялися, причому, інколи дуже істотно. Друга половина минулого століття, ознаменувала початок сексуальної революції по всьому світу та змінила уявлення людей про всі прояви інтимного життя. Наприклад, про те, як правильно цілуватися з язиком добре знали в Індії сотні років назад, а в деяких країнах до сих пір не знають. Поцілунок - це сексуальна прелюдія, причому досить приємна і романтична.

Поцілунок з язиком. Як це робити правильно?

Перш за все, про різновиди подібних поцілунків.

  • Французький поцілунок

язик ніжно і плотсько торкається до губ, здійснюючи при цьому неквапливі рухи, як би пестячи їх. Потім короткі і дуже легкі поцілунки в губи, обличчя і шию. Самі дотики робляться з невеликими перервами, аби поглянути партнерові в очі і зробити висновок про те, подобається йому це чи ні. Руки зазвичай здійснюють також легкі дотики до обличчя, шиї та грудей. Тривалість може бути будь-якою, головне не перестаратися і вчасно перейти до більш інтимних дій або зупинитися.

  • Німецький поцілунок

Такий же ніжний і плотський. Язики партнерів, при цьому, пестять не лише губи, але і легко стикаються, починаючи з самих кінчиків, а потім трохи заглиблюючись по поверхні. Під час дотиків слід змінювати силу і темп. Це зробить поцілунок більш «гарячим». При цьому рухи язиками можуть бути і поступальними і кругами, і будь-якими іншими. Головне уважно стежити за поведінкою партнера, прагнути відчути по диханню, руху тіла, коли виникає збудження. Тут доречна легка «гра» дотиків руками, погладжування грудей і середини спини, яку у жінок називають котячим місцем. Все робиться дуже повільно, до тих пір, поки не виникне бажання чогось більшого.

  • Індійський поцілунок

Найбільш пристрасний, з сильним рухами і проникненням язика в рот партнера. Його особливість в тому, що він повинен виникати, коли пристрасть і збудження вже «на межі», і, звичайно, якщо це подобається обом. При цьому активна роль у чоловіка, він пестить жінку язиком , вона може відповідати легким посмоктуванням його язика або легким взаємним проникненням. Вперше краще спробувати це з більш дослідним партнером, і ніколи не слід переходити тонку грань між проявами пристрасті і грубим засовуванням язика як можна глибше.

Навіщо потрібний поцілунок, та ще з язиком?

Річ у тому, що губи і рот у жінок можна вважати суцільною ерогенною зоною і будь-який дотик до цих місць викликає сильне збудження. Цілуватися дуже люблять практично всі жінки. Тому майстерний поцілунок з язиком може додати масу задоволення дівчині і подальша інтимна близькість буде дуже яскравою.

Основні правила, яких слід дотримуватися під час поцілунку з язиком

  • Зосередженість на поведінці партнера має бути максимальною. Якщо щось не сподобається, то слід негайно зробити паузу.
  • Обов'язкове чергування з поцілунком в губи.
  • Поведінка і дихання дівчини є віддзеркаленням її стану. Якщо їй все подобається, і вона збуджена, міцнітимуть її обійми, посилюватися дихання і сам поцілунок стане більш пристрасним.
  • Поцілунок з язиком повинен починатися не відразу, а слідувати за легкими поцілунками в губи. Це, свого роду, міні прелюдія.
  • Слід пам'ятати, що дівчина отримує максимум задоволення від самого поцілунку, а хлопець більшою мірою від її зростаючої сексуальності і збудження.
  • І, найголовніше, поцілунок має бути не дуже тривалим і безпечним, без укусів.

Розділення поцілунків з язиком на три види умовне. Дуже правильно, коли застосовуються всі варіанти. А взагалі поцілунок - справа інтимна, і відноситися до нього треба акуратно і уважно.Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти