Femme
Все для i про жiнок


Як правильно цілуватися з хлопцем

24.07.2011 | Рубрики:: Стосунки,

як правильно цілуватися з хлопцем
як правильно цілуватися з хлопцем
як правильно цілуватися з хлопцем
як правильно цілуватися з хлопцем
як правильно цілуватися з хлопцем
Ця стаття розповість вам про те, як правильно цілуватися з хлопцем, який вам подобається і якому подобаєтеся ви. Ви взнаєте, як цілувати хлопця так, щоб після цього він хотів цілуватися з вами знову і знову. Ця стаття буде вам особливо цікавою, якщо ви збираєтеся вперше поцілувати молоду людину.

 • 1. Психологія

  Як правильно цілуватися з хлопцем? Що таке французький поцілунок ? Багатьох дівчат бентежить це питання, але відповідь не така і складна, як їм здається. Отже, про що ж думають хлопці, коли дівчата такі заклопотані пошуком відповіді?

  Пам'ятайте, що хлопці відрізняються від дівчат. Вони не витрачають багато часу на роздуми і фантазії про стосунки і інші подібні речі. Більшість з них більше захоплені спортом, комп'ютерами, бізнесом або чимось іншим в цьому роді. Можливо, що він навіть ніколи і не наважився б поцілувати вас. Тому, якщо ви хочете його поцілувати не потрібно бути занадто делікатною в цьому питанні, тому що він міг би навіть не отримати цього незабутнього відчуття, не проявіть ви ініціативу. Та і на додаток до всього, для хлопців поцілунок не настільки значущий акт, як для дівчат. Поза сумнівом, це дуже важлива дія для молодих людей, але дівчата відносяться до цієї справи все ж з більшим трепетом. На те вони і слабка стать. Тому не мучте себе тим, що поки що не знаєте, як правильно цілуватися з хлопцем. Проте, пам'ятайте, що поцілунок - це приємно і весело, але лише коли обоє хочуть цього. Якщо ви відчуваєте, що хлопець не хоче цілуватися з вами, то не намагайтеся його як-небудь схилити до цього або умовити. Ви можете перестати подобатися молодій людині або навіть зовсім його втратити, якщо будете понад міру наполегливі, коли це недоречне.

 • 2. Атмосфера

  Якщо ви хочете поцілувати хлопця, особливо вперше, то вам потрібно вибрати правильний момент.
  Ви маєте бути наодинці. Звичайно, хлопець буде радим можливості похвастати перед друзями, якщо ви поцілуєте його у них на очах. Але тоді він не буде романтично налагодженим. Всі його думки будуть не про вас, не про те як йому добре з вами, а про те як він виглядає в очах товаришів.
  Він має бути зосередженим лише на вас. Поцілуйте його, коли він не буде зайнятий іншими думками. Ви повинні звернути його увагу на себе. Якщо ви подобаєтеся йому, то це не повинно скласти великих труднощів.
  Кращий момент для поцілунку - це романтичний момент. Хлопці, як правило, не дуже романтичні, але вони потрапляють під магію романтики, коли поряд з ними кохана дівчина. Цей момент буде вельми відповідним для поцілунку і для того, щоб остаточно закохати в себе хлопця. Якщо він настав, то ви можете починати.

 • 3. Дії

  У більшості культур світу, перші кроки в поцілунку з боку жінки - це велика рідкість. Тому питання "Як правильно цілуватися з хлопцем ?" приймає трохи інший характер. Замість того, щоб фактично вам самій поцілувати хлопця, ми пропонуємо вам створити таку ситуацію, коли він, який би боязким не був, сам вас поцілував. Цим ви ще більше підігрієте його відчуття до вас. Підсвідомо він буде вам вдячним, тому як виглядати це буде, неначебто він сам все зробив. Для того, щоб хлопець поцілував вас, зосередьте на собі його увагу. Коли ви поруч, то торкайтеся до нього, сядьте до нього на коліна, романтично погляньте в очі. Якщо він не намагається уникнути вас, обіймає, так само дивиться вам в очі, це значить що ви готові для поцілунку.

  Проте будьте обережні, не злякайте його - якщо він не поцілував вас сам, то ймовірно він дуже соромязлива людина. Якщо ви ще не досить близькі для поцілунку, доведеться трохи з цим почекати. Інколи краще робити все поступово, а не швидко і абияк. Прийде час, коли ви привернете його увагу, і тоді настане час для поцілунку.

  Отже, потрібно залишитися наодинці. Наблизьтеся до своєї молодої людини і поглянете йому в очі. Якщо він відповідає тим же і між вами промайнула якась іскра, або приємна романтична напруга, то швидше за все хлопцець сам зробить перший крок і поцілує вас.

  Проте, він може вагатися, може не наважитися поцілувати вас першим. Якщо ситуація прийняла такий хід, то у вас є 2 варіанти:
  Ви можете самі поцілувати його. Наближайтеся все ближче до його губ, дивлячись йому в очі, коли ваші з ним губи, нарешті, зустрінуться, повільно поцілуйте його. Поглянете на реакцію молодої людини. Так само ви можете просто запитати хлопцка:"...ты хочеш поцілувати мене?". Це не грубо, а навпаки дуже романтично. Так само можете додати: "Тому, що я хотіла б цього поцілунку, якщо його хочеш ти". Якщо ви дійсно подобаєтеся молодій людині, то після цього він обов'язково поцілує вас.

  Сподіваюся тепер у вас не залишилося питань про те, як правильно цілуватися з хлопцем.

 • 

  Як правильно цілуватися з хлопцем, техніка поцілунку: відео

 • Тези: женские тренинги, любовь, отношения, тренинг уверенности в себе, как выйти замуж
 • 

  Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти