Femme
Все для i про жiнок


Як правильно цілуватися з дівчиною

24.07.2011 | Рубрики:: Стосунки,

як правильно цілуватися з дівчиною
як правильно цілуватися з дівчиною
як правильно цілуватися з дівчиною
як правильно цілуватися з дівчиною
Дана стаття розповість вам, як правильно цілуватися з дівчиною так, щоб вона не змогла вам відмовити при наступній зустрічі. Слідуйте цим вказівкам, і дівчата не лише не зможуть залишатися байдужими до вас, але і із задоволенням з вами цілуватимуться.

 • 1. Перше і найважливіше правило:

  Поцілунки приносять задоволення, лише коли цього бажає він та вона. Якщо ви відчуваєте, що дівчина не хоче вас цілувати, не намагайтеся змусити її або як-небудь схилити до цього. В такому разі не отримаєте задоволення від поцілунку ні вона, ні ви. Тому будьте пильні, аби не пропустити ознаки готовності дівчини до поцілунку.

 • 
 • 2. Атмосфера:

  Ви повинні вибрати вдалий момент для поцілунку. Не варто робити це, коли дівчина заклопотана якою-небудь справою або знаходиться у поганому настрої. Почекайте слушнішої нагоди. І як же зрозуміти, що зараз як-раз той самий момент? От як. Ви з нею знаходитеся десь наодинці, лише удвох і добре проводите час. Між вами з'являється атмосфера якогось зв'язку, який притягує вас ближче один до одного (ви це відчуєте обов'язково, не переживайте із цього приводу). Якщо така атмосфера з'явилася, то можете починати...

 • 3. Дії:

  Тепер настав час для практичних порад про те, як правильно цілуватися з дівчиною.

  Наблизьтеся до дівчини, буде дуже добре якщо ви її обіймете, хоч би однією рукою. Але робіть це не кваплячись, ніжно, ви повинні торкатися її своїм тілом. То, на яку відстань дівчина дозволяє наблизитися до неї говорить про її відношення до вас.

  Якщо дівчина намагається вислизнути з ваших обіймів, або відстороняється при спробі наблизитися, то вона, ймовірно, не готова ще до поцілунку, або ж ви просто вибрали невдалий момент для нього.

  Якщо ж вона не чинить опір, то можете рухатися далі. У цей момент вам згодяться ваші руки. Залежно від ситуації ви можете робити різні речі - якщо ви сидите поруч, то можливо буде прийнятним обійняти її обома руками, гладити її волосся, ніжно пестити її обличчя і шию своїми пальцями. У інших ситуаціях можете спробувати ще які-небудь підходи до дівчини.

  Якщо вона не намагається відхилитися від ваших дій і відповідає на них, то це може означати, що ви дійсно їй подобаєтеся, їй подобаються ваші дотики і те, що ви зловили той самий потрібний момент для поцілунку. Зараз ви можете спробувати поцілувати дівчину.

 • 4. Поцілунок:

  Поцілунок не має бути агресивним і швидким. Якщо ви знаходитеся один напроти одного і дивитеся один одному в очі, то не кваплячись наближайтеся своїми губами до губ вашої дівчини, поцілуйте її в губи. Спокійніше - не лякайте її не навязуйте їй занадто відверті пестощі по типу французьких поцілунків. Роблячи це поступово, ви даєте їй час, аби відреагувати на ваші дії, на випадок якщо вона не захоче цілуватися.

  Якщо обличчя дівчини відвернуте від вашого, то це навіть краще. Ви можете почати цілувати її в щічку, в шию - дуже обережно і ніжно...Дуже романтично. Це ідеальна прелюдія перед поцілунком в губи, вона обернеться до вас вже підготовлена до гарячого першого поцілунку.

  І пам'ятайте, що поцілунок не має бути як в голлівудському кіно, тобто нерухомим. Ви можете нахиляти голови в різні боки переходити від верхньої губи до нижньої...проявляйте фантазію, ви ж тепер знаєте, як правильно цілуватися з дівчиною.

 • Додаткові поради:

  Як правильно цілуватися з дівчиною, знати, звичайно, дуже корисно, але до поцілунку ще потрібно дійти. Ось декілька порад про те, як поводитися з дівчиною, аби той момент, якого ви так чекаєте швидше настав.

 • Дівчата люблять романтику. Ви значно підвищите свої шанси на успіх, створивши романтичну атмосферу.
 • Непогана ідея - невеликий подарунок або квітка (букет квітів). Морський пейзаж або романтична вечеря на двох, а може щось інше, що ви самі придумаєте: все це разтопить серце дівчини.
 • Будьте хорошим слухачем. Пані люблять говорити.Нехай говорять, а ви показуйте, що слухаєте, вони вам будуть дуже вдячні. Лише не станьте випадково їм просто другом, який завжди вислухає, завжди показуйте, що ви налаштовані на романтичні стосунки з цією дівчиною.
 • Будьте терплячі. Навіть якщо ви вирішили поцілувати дівчину в якийсь певний день, то це ще не означає, що вона згодна з цим. Можливо вам доведеться почекати ще трохи, коли обставини складуться ідеально для поцілунку. Поважайте свою дівчину і вона поважатиме вас.

 • Успіхів!

  

  

  Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти