Femme
Все для i про жiнок


Як правильно цілуватися в засос

09.01.2010 | Рубрики:: Стосунки,

Як правильно цілуватися в засос
Як правильно цілуватися в засос
Як правильно цілуватися в засос
Як правильно цілуватися в засос
Отже, ви вирішили взнати, як правильно цілуватися в засос. Що ж, це ще один крок у любовній грі, і наступна сходинка, щоб остаточно закохати в себе хлопця (чи дівчину). В принципі, у цьому немає нічого складного, проте в цьому поцілунку імпровізація цінується вище правил. Проте, як вже говорилося поцілунок - це гра, а для того, щоб гра вийшла цікавою, все-таки необхідно дотримувати деякі її правила, саме про ці правила, а так само про деякі хитрощі, що дарують вашому партнерові по поцілунку масу задоволень і піде мова далі.

Підготовка

Спершу нагадаємо вам про важливість охайного вигляду і свіжого дихання перед поцілунком. Це дійсно дуже важливо. Ви цілуєтеся вперше? У сотий раз? Не важливо! В будь-якому разі, будьте впевнені в собі. Ніщо не зможе зіпсувати ваш поцілунок, якщо ви захочете цього. Ніщо, окрім невпевненості. Просто поборіть цей страх, особливо це стосується сильної статі. Пам'ятайте, що дівчина теж переживає, а ви сильний, упевнений в собі чоловік, мають бути для дівчини надійною опорою у цей момент. Якщо зовсім нічого не допомагає і коліна не перестають трястися, то уявіть себе в ролі якого-небудь голлівудського мачо, в ролі безстрашного героя-коханця, уявіть, що ви просто граєте любовну сцену з поцілунком. Такі думки дуже добре допомагають узяти себе в руки. Та і взагалі, сприймайте поцілунок, як гру і вам буде набагато легше зробити перший крок.

Той самий момент

Отже, ви стоїте поряд з людиною, яку хочете поцілувати. Ви обнімаєтеся и...что далі? Як правильно цілуватися в засос? Просто погляньте в очі своєму партнерові, нахиліть голову трохи убік, торкніться своїми губами губ вашого партнера, але не дуже сильно, аби не стукнутися зубами. Якщо це все ж сталося, то просто продовжуйте цілуватися. Починайте інтенсивніше працювати губами, можна облизувати, смоктати губи вашого партнера.
Тепер час випустити в місце подій язик. Кінчиком язика торкніться язика партнера. Коли він вам відповість, можете наполегливіше використовувати язик, якщо партнер не проти. Спершу робіть кругові рухи, але не зациклюйтеся на них, досліджуйте рот партнера своїм язиком.Можна легко прикушувати своїми губами, саме губами, губи партнера. Знайдіть оптимальний темп для поцілунку. Не розслабляйте занадто свій язик, але і не напружуйте так, щоб він ставав твердим. Якщо хочете додати поцілую пристрасті, то, якщо ваш партнер не проти, можете охопити своїми губами весь рот партнера і почати посмоктувати обидві його губи. Але не всмоктуйте їх дуже сильно, ви ж не хочете заподіяти біль людині, що цілується з вами.

Міняйте час від часу положення голови - пристрасний поцілунок має бути динамічним. Але це не означає, що потрібно квапитися. Робіть все спокійно, дотримуйтеся темпу і буде вам щастя і задоволення, і вам і вашому партнерові.

Це ще не все...

В основному як правильно цілуватися в засос розібралися, але приділяючи велику увагу губам і язику, не варто забувати і про тіло. При поцілунку ви повинні стояти так, щоб торкатися вашого партнера тілом. Пустіть в хід руки, пестіть шию партнера, проводьте руками по всім дозволеним вашим партнером місцям (це не повинно бути вульгарним, все залежить від міри вашої близькості, не зіпсуйте поцілунок давши волю рукам), гладьте волосся партнера, обличчя... Можете опуститися губами до шиї і почати цілувати вашого партнера там. Не зайвим буде взнати у партнера, як той відноситься до засосів на різних частинах тіла.

Далі спосіб та тонкощі того, як правильно цілуватися в засос вирішуєте лише ви, імпровізуйте! Всю основу цього приємного заняття ви вже знаєте.

Успіхів!Як правильно цілуватися, техніка поцілунку: відео

  • Тези: женские тренинги, любовь, отношения, тренинг уверенности в себе, как выйти замуж
  • 

    Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти