Femme
Все для i про жiнок


Як правильно цілуватися в губи

03.11.2013 | Рубрики:: Стосунки,

Дотики до тіла завжди викликають певні емоції і в того, хто торкається, і в того, до кого торкаються. Відчуття при цьому можуть бути, як приємними, так і не дуже, навіть якщо торкається кохана людина. Поцілунок є інтимним дотиком і від того, як це відбувається, залежить багато що. Тому з давніх часів людство осягало мистецтво дотику і поцілунку. В даний час, як правильно цілуватися в губи знають всі, проте, для багатьох - це лише терра інкогніта.

Відверто про поцілунок в губи

Поцілунок в губи, будучи щирим проявом чуттєвості, несе в собі безліч відчуттів. Приємна знемога, легке збудження, ніжність і легкість дають і дівчині, і хлопцю прилив емоцій і можливість насолодитися відвертістю і взаємними пестощами. Це справжнє задоволення, а щоб воно було максимально приємним треба знати декілька нехитрих правил.

  • Поцілунок повинен відбуватися наодинці, при цьому потрібна максимальна зосередженість. Краще всього, якщо це буде романтична обстановка.
  • Не варто відразу починати цілуватися, а робити це лише коли виникне справжнє бажання. Ініціатива повинна йти від хлопця. Його ніжні дотики до рук, обличчя , тіла дівчини обов'язково повинні передувати поцілунку.
  • Коли дівчина буде готова, вона інстинктивно потягнеться до хлопця, обійме, по очах, виразу обличчя буде все відразу зрозуміло.
  • Поцілунок повинен починатися з трохи помітних дотиків губами з невеликими проміжками. Потім, коли дівчина буде готова, можна перейти до триваліших поцілунків, чергуючи обхват верхньої і нижньої губ з більш тривалим контактом.
  • Після цього можна зробити паузу і продовжити пестити її обличчя , груди, стегна, вона відповість взаємними пестощами. Потім можна продовжити поцілунки з більшою активністю, але без язика.
  • Коли в тілі з'явиться легка знемога, поцілунок в губи краще всього продовжити лежачи, пестячи один одного руками і продовжуючи спокійні дотики губами, з трохи помітним посмоктуванням.
  • Далі треба або закінчувати, або продовжувати поцілунки. Дуже приємними вони можу виявитися, якщо і хлопець, і дівчина, при цьому роздягнуться, і просто пеститимуть один одного руками. При цьому потрібна ніжність від хлопця і повна довіра, та відвертість від дівчини.
  • До речі початківцям такі поцілунки принесуть найбільше задоволення, при цьому закінчиться це сексом чи ні, не так і важливо.
  • Справжні цінителі еротики в древньому Китаї і Індії взагалі рахували ніжні поцілунки в губи, з пестощами і без сексу, одним з етапів до здобуття справжньої насолоди. Отже цілуватися в губи і просто, і не дуже. В усякому разі, вчитися треба.

На закінчення декілька важливих зауважень

При всій своїй видимій простоті, поцілунок в губи вимагає не лише знань про те, як цілувати, але і як при цьому поводитися.

Зайва скромність, так само як і спроби поводити себе, як досвідчений коханець, зазвичай наводять до негативних наслідків. Якщо дівчина або хлопець зовсім збентежені, або це перший поцілунок, недопустимо жартувати із цього приводу, треба просто проявити терпіння і ніжність. Хлопець не повинен намагатися цілувати дівчину, якщо вона цього явно не хоче, так само, як і питати дозволу поцілувати. Навчитися розуміти без слів дуже просто. Варто лише бути більш уважним. Дівчина не повинна проявляти надмірну скромність або навпаки, поводитися навмисно розбещено. Якщо стосунки досить серйозні, то все повинно бути Природнім.Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти