Femme
Все для i про жiнок


Як познайомитись з хлопцем: про що запитувати

19.08.2011 | Рубрики:: Стосунки,

Розвиток інформаційних технологій зробив дуже популярними знайомства у віртуальному просторі, проте, подібне спілкування на відміну від реального, має багато своїх нюансів. як познайомитись з хлопцем Часом, дуже непросто зрозуміти те наскільки співбесідник відвертий з вами. Адже написати у чаті чи асьці можна все що завгодно і ніщо - ні голос, ні очі брехунця не видадуть. До того ж, навіть, якщо співбесідник і не бреше, то дуже часто реальність виявляє зовсім інший образ, чим той, що був сформований у віртуальному середовищі. І дівчата, стикнувшись з такими метаморфозами, починають вважати, що чоловіки їх обманюють. Проте в реальному житті всі теж носять маски і теж, часом, дуже важко розпізнати лиходія. В той же час у віртуальному середовищі це питання стоїть ще гостріше і корисними будуть рекомендації, що згодяться при будь-якому знайомстві - віртуальному чи реальному. Ці питання, так чи інакше, допоможуть зрозуміти чоловіка, його характер, схильності, і схематично зобразити його психологічний портрет.

 • 1. Друзі.

  "Скажи хто друг твій і я скажу, хто ти" - дуже мудра приказка. Спитайте у молодика, чи є у нього друзі. Як довго він з ними знайомий? Якщо у нього є друзі з якими він, як мовиться, з пелюшок, то це хороший знак. Такій людині можна довіряти. А от якщо таких друзів немає то... Це не дуже добре. Або ж цей хлопець транзитом у житті інших людей, або ж люди йому не довіряють і він розгубив всіх своїх товаришів. І перше і друге повинно насторожити.

 • 2. Мрії.

  Не кожен готовий ділитися своїми мріями на першому побаченні. Проте, все ж варто поцікавитись, обговорити цю тему. Можливо мрії хлопця припадуть до смаку і вам. Уточніть всі деталі його грандіозних планів та ідей. А якщо не бажає ділитися - можливо, не довіряє або просто немає ніяких планів на майбутнє?

 • 3. Спорт.

  Вважається, що футболісти дуже доброзичливі та напористі, з ними завжди відчуваєш себе впевнено і безтурботно. Прихильники одиночних видів спорту (наприклад, біг або плавання) самодостатні та самостійні люди. Якщо хлопець взагалі не цікавиться спортом, можливо, він справжній мислитель, а все земне для нього - просто дрібниці. Але якщо він не мислитель і не спортсмен, тоді виникає питання - хто він та що він? Рядовий прихильник пива?

 • 4. Дозвілля.

  Якщо молодик фанат модних тусовок, то скорше за все, така людина не буде поруч з вами більшість часу, важливість розваг для такої людини може переважити стосунки. З іншої сторони, занадто домашні хлопчики зможуть приділяти вам куди більше уваги, але навряд чи вони здатні забезпечити цікаве дозвілля, У ідеалі потрібна золота середина.

 • як познайомитись з хлопцем

  5. Шкідливі звички.

  Азартні хлопці, не в останню чергу, завдяки популярним фільмам, оточені таким собі романтичним ореолом. Насправді ж, азарт - важко контрольоване відчуття. Такі люди намагаються компенсувати відсутність реальних вражень рулеткою та ігровими автоматами. І швидше за все, бояться труднощів і намагаються їх уникати.

 • 6. Секс.

  Якщо ви вже досить добре знаєте хлопця. то спитайте про секс. Коли він більше любить їм займатися - увечері або вранці? Якщо хлопець не відмовляється від вранішнього сексу, значить, він досить цікава та розкута особа. Якщо віддає перевагу вечірнім пестощам - це романтик, ну а якщо готовий до сексу у будь-який час - перед вами сексуально активна і готова на будь-які експерименти молода людина.

 • Підготовано по зовнішнім джерелам

 • Тези: женские тренинги, любовь, отношения, тренинг уверенности в себе, как выйти замуж

 • Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти