Femme
Все для i про жiнок


Як познайомитись з дівчиною - долаємо страх знайомства

17.07.2012 | Рубрики:: Стосунки,

Люди - дуже суперечливі істоти. Дуже часто наші бажання, мрії розбиваються об наші ж страхи. У тому числі і в разі знайомства.

Дивлячись на красиву дівчину (яка може навіть зацікавлено дивитися на нас), ми сперечаємося самі з собою, мов невідомо, що їй сказати, як вона може відреагувати і т.п.. Все може закінчитися лише поглядом, що плавно перетікає із захопленого в сумний.

Для того, щоб здолати психологічні бар'єри, є багато порад, практик, але всі вони врешті-решт зводяться приблизно до одного. Для того, щоб щось змінити, потрібно здійснювати певні дії, напрацьовувати навик. Це справедливо і в професійному плані, і в повсякденному житті.

як познайомитись з дівчиною

Можна розділити процес подолання свого страху на декілька кроків, постійно збільшуючи підсумкову міру близькості. Наприклад, спочатку просто підійти і запитати, скільки часу, як пройти за якоюсь адресою або чи зупиняється на цій зупинці той або інший вид транспорту. Далі завдання ускладнюється - після стартового питання (про час, прохід, зупинку або інше) додати вдячність, включивши в неї комплімент. Точно таким же чином здійснюємо кожен наступний крок який має бути складніше попереднього - поставити декілька питань, провести невелику легку бесіду.

Кожна з вправ повинна починатися в спокійному, врівноваженому стані. Важливо, аби кожна така вправа повторювалася по декілька разів, до зникнення останніх ознак дискомфорту на кожному конкретному етапі. Ще одне важливе правило - не затягувати! Якщо якийсь етап пройдений, потрібно переходити до наступного. Крім того, не варто робити надто багато сходинок, а тим більше додавати нові. Потрібно пам'ятати, що наша мета зовсім не у виконанні як можна більшої кількості вправ, а в напрацюванні навиків.

Слід бути гнучким - дівчата теж комунікабельні, вони сповна можуть проявити деяку ініціативу і самі, запитавши що-небудь. Не варто обмежувати себе одними лише алгоритмами і схемами - світ набагато ширший і всілякіший.

Подолання своїх страхів - це теж навик. Одного дня почавши і пройшовши цей шлях, ми отримуємо хорошу зброю для досягнення будь-якої мети. У тому числі і для знайомства з прекрасними дівчатами.

Відео на тему:


Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти