Femme
Все для i про жiнок


Як позбутися живота - корисні поради

10.06.2011 | Рубрики:: Дієти та схуднення,


як позбутися живота
як позбутися живота
як позбутися живота
як позбутися живота
Немало жінок, та що там, і чоловіків теж, задаються цим питанням: як позбутися живота?

Жіночий організм взагалі влаштований так, що жирові відкладення накопичуються найчастіше в області живота. Тут рішення очевидне, аби прибрати живіт необхідно нормалізувати вагу. Збалансувати харчування, хоч би 2-3 рази в тиждень давати собі по півгодини аеробних навантажень. Проте аби підтягнути м'язи живота і підкреслити талію, доведеться все ж додати до цих навантажень вправи на прес.

Правильна постава допоможе позбутися живота

Адже ви помічали, що якщо випрямите спину, то живіт стає меншим? Так от, слабкі м'язи спини, звичка сутулитися швидше за все посприяють утворенню живота навіть якщо ви не страждаєте зайвою вагою. Аби прибрати живіт в такому разі потрібно весь час стежити за поставою. Завжди тримайте голову високо, плечі розпряміть, не нехтуйте простою вправою для постави: стійте по 5 хвилин в стінки або ходіть по кімнаті з вантажем на голові. Додайте в свій комплекс не лише вправи на прес, але і на м'язи спини.

Нормалізуйте роботу кишечника аби прибрати живіт

Не дуже приємно, але деякі види їжі можуть викликати здуття в кишечнику, і як результат у вас може з'явитися живіт. Варто стежити за своїм харчуванням і виключати продукти, які не кращим чином сприймає ваш кишечник. Ще одна порада - їжте більше продуктів, які багаті клітковиною. Це овочі, фрукти, бобові і цілісні злаки. У період перед менструацією багато жінок помічають, що їх живіт стає більшим. У такий період потрібно пити більше води і проблема зникне.

Як прибрати живіт, тренуючи м'язи

Якщо ви ніколи не тренували тіло, то швидше за все ваші м'язи живота дуже мляві. Якщо ви хочете прибрати живіт в домашніх умовах, то можна почати з простих вправ на прес.

Вправа 1. Ляжте на спину, зігніть коліна, руки під голову. Починайте відривати лопатки від підлоги, прагніть робити це лише за рахунок м'язів живота. Стежте, аби підборіддя не торкалося шиї. Повторіть вправу до 20 разів.

Вправа 2. Лежачи на спині, зігніть ноги в колінах, руки уздовж тіла. Тепер підведіть зігнуті ноги над тулубом. Вправа полягає в підйомі тазу за рахунок м'язів живота. Відрив від підлоги має бути невеликим, проте ви отримаєте відчутне навантаження на нижній прес. Пам'ятайте також що будь-яка робота вдома або у саду, де вам доводитися нахилятися, допомагає прибрати живіт. Тому працюйте не лише ради порядку та комфорту, але заради красивої фігури.

Як позбутися живота після пологів?

Під час вагітності м'яза живота випробовують колосальні навантаження. М'язи і шкіра, які розтягувалися протягом декількох місяців, не можуть в одну мить прийти у форму. Декілька порад в таких випадках: на пізніх термінах і обов'язково по рекомендації лікаря слід носити спеціальний бандаж. Він не лише допоможе м'язам живота, але і розвантажить спину. Відразу після пологів також можна носити післяпологовий або універсальний бандаж. Не кваптеся з вправами - качати прес ви зможете лише через декілька тижнів після пологів і лише з дозволу лікаря. Годування грудьми потрібно не лише дитині але і корисно для мамусі. Завдяки цьому м'язи матки скорочуються швидше, а значить, живіт стане меншим. Крім того відмічено, що жінки, які годують грудьми менше додають у вазі після пологів. Не засмучуйтеся якщо результат не приходить так швидко як вам би хотілося - пам'ятайте, що ви і так зробили героїчний вчинок - подарували світу нового чоловічка, а фігура поступово прийде в норму.
Аби позбутися живота, позбавтеся від стресу і шкідливих звичок!

Західні вчені довели, що ті хто схильний до стресу мають проблеми з вагою і виступаючим животом. Жир в області живота відкладається інтенсивніше і в тих хто палить, а також має звичку вживати алкоголь. Позбавляйтеся від поганих звичок і радійте життю, і питання як прибрати живіт відпаде само по собі.


Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти