Femme
Все для i про жiнок


Як позбутися лупи?

25.05.2012 | Рубрики:: Краса та здоров'я,

як позбутися  лупи
як позбутися  лупи
як позбутися  лупи
Чому на волоссі з'являється лупа? Як і з якої причини це відбувається? Як потрібно доглядати шкіру голови, схильну до появи лупи на ній?

У звичайному ритмі клітини шкіри голови постійно оновлюються. Відмерлі клітини, у свою чергу, відторгаються з поверхні шкіри, що відбувається зазвичай непомітно. Відмерлі клітини стають помітні у вигляді лупи лише тоді, коли вони посилено і у великій кількості склеюються разом. Це підвищене склеювання ороговілих кліток викликане дуже високим процесом ороговіння шкіри голови, причина якого до цих пір не вивчена до кінця. Ясно одне, появу стійкої лупи супроводить підвищена секреція жирових залоз. Специалісти-тріхологи вважають, що при бактерійному розкладанні жиру виникають речовини, які і провокують надмірне ороговіння. Також лупа може з'являтися тоді, коли шкіра голови, навпаки, дуже суха і легко подразнюється при застосуванні непідходящих шампунів, від безграмотної хімічної обробки волосся або навіть через підвищену сухість повітря приміщення, в якому знаходиться людина. Така «лупа сухості», в основному, проходить сама по собі, як тільки усуваються зовнішні подразники.

Як позбутися лупи?

На щастя, навіть найстійкіша «лупа жирності» не складає труднощів для лікування. Сучасні лікувальні і косметичні засоби справляються з нею досить швидко. Потрібно лише бути уважнішим до свого волосся і добре за ними долгядати. Найбільш часто використовуваний сучасний засіб речовина проти лупи називається «октопірокс». Він допомагає швидше і краще відділяти ороговілі клітини від шкіри і одночасно надає гальмівну дію при надмірному ороговінні шкіри. Вміст потрібних речовин проти лупи в спеціальних сучасних шампунях досить незначний, але зазвичай і його буває досить для догляду і позбавлення від лупи. Як правило, всі лікувальні препарати проти лупи перед миттям втираються в шкіру голови і залишаються на деякий час.

Якщо взятися серйозно за позбавлення від лупи, то після проведеного курсу лікування, найпізніше через три тижні вона зникає. Потрібно пам'ятати, що схильність до лупи залишається у людини завжди, а тому лупа може виникати з часом знову. Волосся, схильне до лупи потрібно частіше мити, а щітки і гребінці, якими користуєтеся утримувати в чистоті.

У яких випадках потрібно звертатися до лікаря? Інколи провокує появу лупи шкірне захворювання голови - лускатий лишай. Його симптоми такі ж, як при звичайній лупі. Лише в такому разі лупа стійко тримається всупереч всім вашим косметичним зусиллям або слабшає на малий час, також шкіра під волоссям при лишаї не лише покрита лупою, але і схильна до почервоніння. Як позбутися лупи в такому разі? Потрібно звертатися до лікаря-дерматолога, який призначить відповідне лікування.


Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти