Femme
Все для i про жiнок


Як позбутися целюліту: дієта проти целюліту

28.08.2011 | Рубрики:: Дієти та схуднення,

Дієта проти целюліту
Дієта проти целюліту
Багато жінок, прагнучи позбавитися від целюліту, сідають на різні дієти, але при цьому не завжди досягають необхідного ефекту. Насправді, аби зробити шкіру тіла рівнішою, м'якшою і пружною, потрібно вибирати не просто дієти для схуднення, а саме той варіант харчування, який дозволяє впливати на причину виникнення «апельсинової кірки». Зокрема, для цієї мети підійде білково-грейпфрутова дієта.

Ця дієта дозволяє схуднути на 15 кг за місяць і при цьому значно поліпшити стан шкіри на уражених целюлітом ділянках. Грейпфрут багатий нарингином - корисною речовиною з сімейства біофлавоноїдів, який грає важливу роль в метаболічних процесах людського організму. Він стимулює печінкову діяльність, унаслідок чого активізується викид жовчі. Жовч, у свою чергу, сприяє швидшому і якіснішому розщеплюванню споживаних жирів. Під дією нарингина метаболічні процеси прискорюються, що дозволяє організму не лише краще засвоювати їжу, але і витрачати підшкірні жирові відкладення. Завдяки цьому можна не лише схуднути, але і позбавитися від целюліту, який заважає нашій красі.

Аби отримати максимальну кількість нарингина, потрібно споживати не лише м'якоть грейпфрута, але і плівку, що розділяє часточки фрукта. Саме вона багата цією речовиною, тому, якщо ви хочете активізувати роботу кишечника і стимулювати обмін речовин, то не відмовляйтеся від вживання плівок, хоча вони і гіркуваті на смак. Також треба враховувати, що вживання грейпфрута підвищує кислотність шлункового соку, тому його рекомендується їсти як самостійний продукт, не змішуючи з білковою їжею. Добова норма - 200 г грейпфрута.

Доповнювати раціон під час грейпфрутової дієти можна різними білковими продуктами, у тому числі рибними і м'ясними блюдами і, звичайно, яйцями. Їсти білок дозволяється в будь-якій кількості і в будь-якій черговості. Головне правило грейпфрутової дієти - розділяти прийом білкової їжі вживанням необхідної кількості грейпфрута.

Така дієта розрахована на місяць, після чого слід зробити обов'язкову тримісячну перерву. Це не означає, що ви повинні повністю відмовитися в цей період від грейпфрутів, навпаки, їх можна вживати практично щодня, але вже не як основний складник дієти.


Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти