Femme
Все для i про жiнок


Як поводитися з хлопцем або чого не можна говорити чоловікам

19.08.2011 | Рубрики:: Стосунки,

Чи знаєте ви, що є такі слова, які ніколи не можна говорити коханій людині, інакше це загрожує серйозними «з'ясуваннями стосунків» і навіть розривом. Ось деякі теми, яких варто уникати.

як поводитися з хлопцем

 • Подарунок.

  Дивно, адже ми обожнюємо дарунки. Але є дівчата, які морщать свої губки і запитують щось подібне до «А навіщо мені це»? Знайте, що подібним питанням ви можете геть відбити бажання у вашого чоловіка робити вам подарунки. Адже він старався, бігав по магазинах, мучився з вибором, можна сказати вклав душу при покупці тієї речі, яку ви назвали дурницею. Тому, навіть якщо подарунок вам не цікавий, мило посміхніться і подякуйте коханому, а то як би він не почав підносити ці "дурнички" якій-небудь іншій красуні. А якщо хочете, аби ваш чоловік підносив вам правильні подарунки, непомітно направляйте його думки в потрібне русло. Адже хто-хто, а ми жінки уміємо маніпулювати чоловіками, як би вони це не заперечували.


 • Похвала друга.

  Не можна говорити чоловікові, що «твій друг такий чудовий ( сильний, багатий, дотепний і інше). Можливо, він і справді чудовий. Але, не варто на цьому акцентувати увагу. Яким би хорошим, доброзичливим і чуйним не був його друг, в першу чергу він чоловік, і сповна може стати об'єктом ревнощів, особливо якщо ви приділяєте йому багато уваги. Адже таким чином ваш хлопець рано чи пізно може запідозрити вас в зраді, та і з ким! З його кращим другом! І всіма правдами і неправдою вам навряд чи вдасться переконати його в зворотному, і повернути втрачену до вас довіру.

 • як поводитися з хлопцем

 • «Мама - перше слово у вашому житті».

  Як би ні було, всі чоловіки в тій або іншій мірі є синочками матусь. Тому ніколи і ні за яких обставин не говоріть нічого поганого про матір вашого бой-френда. Це ніколи не зіграє на вашу користь. В крайньому випадку можна сказати, що «я б поступила так», але не можна «вона поступила неправильно». І навіть якщо ваша молода людина коли-небудь відізветься про свою матір некоректно, він швидше за все зробить це в запалі і через 5 хвилин його мати знову стане найдобрішою, наймилішою і найніжнішою, яку він повинен захищати від усіляких нападок і неприємностей. Найголовніша жінка в житті чоловіка - це його мати, з якою у кожної дитини існує певний психологічний контакт, закладений самою матінкою природою. Критикуючи свою свекруху, ви ставите себе вище за неї, а чи так це насправді? Ви впевнені, що ви кращі? Плюс чоловік буде точне також відноситься і до вашої матері, своєї тещі.

  До речі, якщо ви збираєтеся заміж за іноземця і вважаєте що буква "Я" - перша в алфавіті, не вибирайте італійців і інших жителів Середземномор'я, у них авторитет матері незаперечний, і спроби переконати чоловіка відразу закінчаться розривом.

 • «Робоча» тема.

  Заборонені слова - "мене обожнюють (захоплюються, запрошують в ресторан) всі колеги по роботі!" Дівчата люблять розповідати, наскільки вони популярні в сильної статі, у тому числі по місцю своєї роботи. «Мене обожнюють (захоплюються, запрошують в ресторан) всі колеги по роботі!». Вони думають, що так молода людина буде їх більше цінувати, або хочуть змусити хлопця поревнувати. Одна з самих невибачних помилок, особливо з реально ревнивими чоловіками. Може обернутися зміною роботи, дзвінками щопівгодини і постійним сидінням вдома. Тому що чоловік швидше зробить висновок про те, що ви у будь-який момент готові зрадити, раз так завзято розповідаєте про любов до вас інших чоловіків. І його почнуть постійно мучити смутні сумніви у вашій вірності, адже чоловіки мислять абсолютно по- іншому, і виникає недовір'я. І не за горами той момент, коли ваш хлопець з пристрасного коханця перетвориться на похмурого буку, і ваші стосунки остаточно зійдуть нанівець.

  Аби в цьому переконатися, уявіть собі зворотну картину, як чоловік щодня приходить додому і розповідає вам, як всі жінки на його роботі проходу йому не дають і всякими "запрошеннями" завалюють. Після цього всі ваші думки будуть про те, як позбавитися від ревнощів в кращому разі або чому мені так не таланить в житті в гіршому.

 • як поводитися з хлопцем

 • У порівнянні з тобою...

  Ну, це вже взагалі, ні в які ворота не лізе. Ваш чоловік, все його внутрішнє чоловіче єство, ніколи не дозволить, аби його порівнювали з ким-небудь іншим, а вже тим більше з вашим колишнім коханцем. Кожен чоловік хоче вважати себе єдиним і неповторним, володарем коханої ним жінки. А всі оточуюючі для нього є, перш за все, суперниками. І згадка про ваших "колишніх", а тим більше порівняння з ними, викличе у вашого парубка тільки бурю гніву і ревнощі, і як наслідок - недовіру до вашої персони. І вже точно це не обіцяє вам нічого хорошого в розвитку подальших стосунків.

 • Пам'ятайте ці прості істини, і вам набагато простіше спілкуватиметься з вашою молодою людиною. А його наступним подарунком неодмінно буде дороге кільце. Можливо, навіть обручальне.


  Доречі, аби досягнути успіху у цих починаннях, можна надушитися спеціальними парфумами з феромонами. Це значно підвищить ваші шанси привабити партнера, адже феромони - надпотужна зброя перед якою неможливо встояти (див. також відео на тему

 • Тези: женские тренинги, любовь, отношения, тренинг уверенности в себе, как выйти замуж
 • 

  Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти