Femme
Все для i про жiнок


Як поводитися на першому побаченні

10.08.2011 | Рубрики:: Стосунки,

Як відомо, перше побачення є одним з найважливіших. Тут важлива як поведінка під час побачення, так і підготовка до нього.

Побачення, особливо перше, є часом, коли ви починаєте знайомитися дещо ближче, і дізнаєтеся один про одного щось нове. Як правило, побачення займають до 5 годин вашого часу. Не виключено що перше побачення може настати вже після перших хвилин знайомства, це станеться, якщо дівчина досить сильно тобою зацікавилася. Ти хочеш взнати як сподобатися на першому побаченні, як закохати в себе дівчину? Тоді читай далі.

Якщо під час знайомства або першої зустрічі, ви не домовилися про подальше побачення, то варто їй дзвонити лише після 3-5 днів. Їй, поки що потрібно понервувати, хай гадає, чи будеш ти взагалі їй дзвонити. Але треба пам'ятати, що сильно затягувати з цим не потрібно, інакше в цьому випадку дівчина може взагалі втратити інтерес.

перше побачення

Під час телефонної розмови не поводься як її подружка, і не затівай півгодинних розмов, "обробляти" її ти почнеш вже в процесі особистої зустрічі, і не по телефону. Прагни зробити так, щоб ваш телефонний діалог тривав не більше хвилини, це сповна вистачить, аби призначити час і місце зустрічі.

Не роби зайвих рухів на першому побаченні, зараз ти повинен викликати довіру, симпатію і показати, що ти нею зацікавлений. Відведи її в яке-небудь хороше місце, а не у вже обридлі кафешки або бари. Хай вона трохи здивується від твого рішення.

Далі все, що тобі потрібне, це язик, ти повинен дуже багато розмовляти на першому побаченні. Вибери для цього абсолютно будь-які теми. Дівчатам дуже подобається говорити про те, про се, а твоє завдання все це слухати, говорити, ставити питання, що цікавлять тебе. І інколи вставляти коментарі. Загалом, все просто.

перше побачення

Ні за яких обставин не можна заводити розмову в безвихідь. Будь-які невмілі паузи небажані, тому ти повинен вміти вмить вивуджувати нову тему. Якщо вона мовчить, говори сам, але при цьому періодично запитуй її думку. Можливо, що вона просто не дуже товариська, або трохи соромиться, але цей факт зовсім не означає, що ти їй не цікавий.

Можливо, їй більш властиво слухати, а не говорити. В такому разі візьми ініціативу в сої руки, і зроби так, щоб їй було цікаво слухати, про що ти говориш. Ні в якому разі ні варто під час побачення заривати свої достоїнства - хвали себе, але в розумних межах. Роби інколи компліменти дівчині, лише не такі через які їй доведеться червоніти. Паралельно намагайся підстроїтися під її пози, жести, міміку. Відшукай слова-паразити в її мові, і кілька разів як би випадково скористайся ними сам. Але знову ж таки не забувай про розумні межі, а то вона може вирішити, що ти знущаєшся.

перше побачення

Загалом, під час першого побачення твоїм головним завданням є сподобатися їй і зробити все, так що б вона відчула себе комфортно поряд з собою. Зосередь свою увагу на тому, що тобі в ній сподобалося, і отримуй насолоду.


Якщо тобі буде з нею добре, то вона обов'язково це відчує, і зрозуміє, що подобається тобі.

Часто буває що дівчата, люблять поговорити на першому побаченні про своїх колишніх друзів, чоловіків і взагалі про кого завгодно, головне слухай мовчки. Ти не повинен, хвилюватися про її розмови, про минуле, головне ви зараз разом і такою обставиною варто користуватися.

Коли відчуєш, що пора закінчувати вашу зустріч, упевнено і без зайвих роздумів пропонуй піти. Проводь її до будинку, і пообіцяй подзвонити. Не треба чекати обіймів і поцілунків, і непотрібно їх нахабно випрошувати, якщо не упевнений, що вона цього бажає. Крім того важливо знати як правильно цілуватися з дівчиною .

У завершенні просто ввічливо попрощайся, ще раз обіцяй подзвонити, і вона у свою чергу подякує тобі за вечір. І непотрібно у відповідь розсипатися в компліментах, просто скажи їй про те, що ти теж добре провів час.


Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти