Femme
Все для i про жiнок


Як повернути коханого

19.08.2011 | Рубрики:: Стосунки,

як повернути коханого
як повернути хлопця
як повернути коханого
як повернути хлопця

Ви давно відмітили, що ваш чоловік або хлопець віддаляється від вас. Він приходить додому задумливий і часто затримується на роботі. Він став особливо ретельно стежити за собою і змінив деякі звички.
Ви намагаєтеся запевнити себе, що це вам лише здається, та варто визнати - в його житті з'явилася інша.
Найпоширеніша помилка, яку ви можете зробити, - це влаштувати чоловікові допит і, як наслідок - скандал. Це не приведе ні до яких позитивних наслідків. ви можете почати вистежувати його, і, навіть зловити на місці злочину.
Тоді він неодмінно буде поставлений перед вибором. А ви впевнені, що вибір буде на вашу користь?

Перше, що варто зробити - це поглянути на себе критично. Замисліться, що може бути в іншій жінці такого, чого немає у вас? Добре, якщо ви знаєте хто вона, знаючи проблему, з нею простіше боротися.
Лише не варто копіювати її образ, варто створити свій, неповторний і чарівливий.
Поступово перетворюючись із замученої господарством, утомленої жінки, в безтурботну богиню, варто знайти собі миле захоплення, яке дозволить вам бути на висоті в світських бесідах.

Тепер, при зустрічі з суперницею ви явно не програєте, тому варто якимсь чином стати її подругою. Так, саме подругою. Суперниці люблять заводити дружбу з жертвами, їх це інтригує і викликає викид адреналіну. Але ваша суперниця сама ще не знає, що подружившись з вами, вона зробила перший крок до поразки.

Вашого чоловіка спочатку забавлятиме ситуація присутності його пасії у вашому будинку. Потім він стане помічати її недоліки (адже вона розслабиться, а ви будете постійно напоготові). Далі він почне порівнювати вас і її, і порівняння це буде не в її користь.
І нарешті, він скаже вам, що він здивований, що у вас такі подруги і не хоче часто бачити її в своє будинку. Це майже перемога. Суперниця з'являтиметься все рідше, а потім зникне зовсім.
Для закріплення результату, варто кілька разів піти з будинку на декілька годин до якої-небудь приятельки, чесно сказавши про це чоловіку, але заздалегідь надівши спокусливу нижню білизну і особливо ретельно зробивши макіяж. Тепер він мучитиметься сумнівами і боятися вас втратити.


Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти