Femme
Все для i про жiнок


Як підняти настрій за 300 секунд

28.08.2011 | Рубрики:: Стосунки,

Як підняти настрій
Як підняти настрій
Як підняти настрій
Як підняти настрій
Кому з нас деколи не здавалося, що «все погано»? Ми доведемо, що витягнути себе з болота за волосся під силу не лише баронові Мюнхгаузену, і порадить, як впоратися з негативними емоціями.
Засобів, які можуть допомогти не сумувати почому даремно, багато. Досить уважно поглянути по сторонам, а потім заглянути у власну душу, аби переконатися, що так воно і є насправді. Зрозуміло, що всі люди різні, але є декілька універсальних простих рецептів для домашнього використання, які діють позитивно на всіх, незалежно від віку, ваги і соціального статусу.

Хочете бути щасливою? Будьте!

 • РЕЦЕПТ 1 «Співай, пташко!»

  Барометр настрою
  Кілька разів в день відзначайте свій настрій і причини, по яких він знаходиться саме на цьому рівні. Через пару тижнів ви зрозумієте, що може на вас вплинути особливо сильно.
  Музика здатна поліпшити настрій, в кожної з нас напевно є улюблена композиція, після прослухування якої ми розуміємо, що не все так погано. Радимо вам піти ще далі і поспівати! Учені довели, що після 5-10 хвилин співу вміст гормону стресу значно знижується. Отже якщо робочий день був напруженим, варто поспівати караоке одній або в компанії друзів.

 • РЕЦЕПТ 2 «Гарний настрій можна з'їсти»

  Гормони щастя
  Ендорфіни діють на нас як м'які опіати, дозволяючи відчувати легку ейфорію. Шматочок ейфорії можна отримати, поласувавши виноградом, шоколадом, медом, горіхами і навіть перцем чілі.
  Наш настрій падає деколи через те, що будні сірі, за вікном монотонно стукає по підвіконню дощ, і жодних яскравих фарб у цей момент не передбачається. Вирушайте на кухню і з'їжте що-небудь. Овочі і фрукти - це не просто порція вітамінів, мінеральних речовин і клітковини, але і грізна зброя в боротьбі за позитивний настрій.

  Поглянемо на них з точки зору кольоротерапії.

  Червоні (полуниця, буряк) підвищує настрій і потенцію.
  Помаранчеві (морква, апельсини, гарбуз, персики) відповідають за збільшення життєрадісності.
  Жовті (ананаси, кукурудза, ваніль, шафран) боряться з небажанням працювати.
  Сині (виноград, чебрець) допомагають зняти стрес

 • РЕЦЕПТ 3 «Скористайтеся запасами»

  Гормони гарного настрою
  Серотонін відповідає за гармонію в ЦНС і дарує нам спокій і безтурботність. Банани, риба, м'ясо, соя - відмінне джерело серотоніна.
  Якщо щось не клеїться, відверніться від сумних думок, згадуючи приємні моменти - мереживну піну хвиль, чисте гірське повітря, трояндовий кущ, який розцвів під вікном, перший поцілунок, визнання в коханні. Уявіть собі, що настав час скористатися накопиченими запасами і ви відкриваєте заготовки, в яких зберігається ваш гарний настрій.

 • РЕЦЕПТ 4 «Рухайтеся!»

  Сидіння на дивані, нехай навіть найзручнішому, з поглядом, спрямованим в одну невидиму крапку, здатне зробити поганий настрій огидним, якщо ви, звичайно, не медитуєте. Будь-який рух приносить нам, як мінімум, м'язову радість. Дозвольте собі рухатися, навіть якщо йдеться всього лише про прогулянку.

 • РЕЦЕПТ 5 «Для допитливих»

  Цей рецепт підійде для тих, хто розуміє, що і чому з ним відбувається. Замість того аби тонути в пучині туги, запитайте себе: Кого ви любите, і хто любить вас? Чим в своєму житті ви особливо пишаєтеся? За що ви маєте бути вдячні долі?


 • Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти