Femme
Все для i про жiнок


Як кинути палити назавжди за 17 днів?

20.08.2011 | Рубрики:: Краса та здоров'я,

як кинути палити назавжди
як кинути палити назавжди
як кинути палити назавжди
як кинути палити назавжди
Унікальний метод для тих, хто не може розлучитися з сигаретою за один день.
Відразу хочу попередити, якщо ви вирішили, що знайдена чарівна мікстура від обридлої вам звички - це не так. Попрацювати все-таки доведеться. Сигарета так просто ще нікого не відпускала. Хіба що на той світ.
Для підтримки бойового духу пригадаємо слова Цицерона: «Найбільша перемога - перемога над самим собою». І це буде дійсно велика перемога!

Я не стану тут розповідати про шкоду куріння, переконувати вас кинути палити - це справа наркологів. Якщо ви читаєте ці рядки, значить, вже самі вирішили позбавитися від своєї смертоносної звички. Так? Раз і назавжди?
Відмінно! Тоді приступимо.

Мій метод на перший погляд незвичайний і, можливо, громіздкий. Але мені дуже складно було попрощатися із згубною звичкою різко - зім'яти пачку сигарет і викинути її в урну. Пробувала не один раз. Як пригадаю себе в ці дні, так здригнуся. Не витримавши і тижня, я закурювала знову.
І я вирішила розтягнути «задоволення». У результаті - всього за 17 днів я позбавилася від цієї погано пахнучої звички назавжди. Прошло вже 11 років! Невже це я колись впадала в паніку, виявивши, що в пачці залишилася всього одна сигарета? Не вірю!

Отже, крок перший. Їх 17, якщо ваш день починається в 7 ранку і закінчується в 12 ночі, за умови, що вночі ви не палите. Інакше у вас кроків буде трохи більше. Але перші кроки, як повелося, дуже нелегкі.
Як ви починаєте свій день? З сигаретки? Як я вас розумію, вірніше, зрозуміла б тоді, коли палила. Я свій день починала саме з сигарети і чашки свіжозавареної кави.
І це була моя найсмачніша сигарета. Розповім, як один раз проспала на роботу. Часу вистачало лише на те, аби швидко вмиватися, на льоту привести себе в порядок і бігти.
Виконавши все це з неймовірною швидкістю, я кинулася до дверей і. повернулася. Заварила каву, прикурила сигарету, а під вікнами (я тоді жила на першому поверсі недалеко від своєї роботи) стали пропливати фігури моїх колег, пройшов повз і суворий начальник. А я сиділа і палила.

Так от, метод мій полягає в тому, що щодня урізуєш в своєї звички одну годину. Тобто, якщо ви зазвичай закурюєте свою першу сигарету в 7 ранку, то під перший удар потрапляє саме вона.
З того дня, з якого ви вирішили кидати палити, перша сигарета закурюється в 8 ранку. І для мене прощання саме з цією сигаретою далося найважче.
Та зате з 8 ранку ви можете палити хоч кожні десять хвилин. А ось наступний день ваша перша сигарета вже в 9 ранку. Наприклад, ви вирішили почати кидати палити, ну звичайно ж, з понеділка 1-го числа. Що ж, хай буде так.
Поїхали!

 • 1-е число і крок 1-ий - 1-а сигарета в 8 ранку.
 • 2-е число і крок 2-ої - 1-а сигарета в 9 ранку.
 • 3-е число і крок 3-ої - 1-а сигарета в 10 ранку.
 • 4-е число і крок 4-ої - 1-а сигарета в 11 ранку.
 • 5-е число і крок 5-ої - 1-а сигарета 12 годині.
 • 6-е число і крок 6-ої - 1-а сигарета о 13 годині.
 • 7-е число і крок 7-ої - 1-а сигарета о 14 годині.
 • 8-е число і крок 8-ої - 1-а сигарета о 15 годині.
 • 9-е число і крок 9-ої - 1-а сигарета о 16 годині.
 • 10-е число і крок 10-ої - 1-а сигарета о 17 годині.
 • 11-е число і крок 11-ий - 1-а сигарета о 18 годині.
 • 12-е число і крок 12-ої - 1-а сигарета о 19 годині.
 • 13-е число і крок 13-ої - 1-а сигарета о 20 годині.
 • 14-е число і крок 14-ої - 1-а сигарета в 21 годині
 • 15-е число і крок 15-ої - 1-а сигарета о 22 годині.
 • 16-е число і крок 16-ої - 1-а сигарета о 23 годині.
 • 17-е число і крок 17-ої - 1-а сигарета і вона ж остання (!) о 24 годині.

 • І ось вона - свобода! Всього 17 днів - і ви вільні! 17 кроків, які ви пройшли, перемагаючи себе. Перемагаючи і, в той же час, даючи організму поблажки. Тому з його боку не було великого бунту. У ці дні я мучилася лише одну годину - ту, на яку зміщався час для першої сигарети.

  Наприклад, якщо вчора я починала палити о 15 годині, то сьогодні я відчувала себе практично комфортно до цього часу. Але варто було пробити 15 годинам, я починала думати лише про сигарету.
  Потрібно було протриматися всього одну годину! Та вона тяжка, але це лише один година І так до останнього, 17-го кроку. Останній крок для мене був так само важкий, як і перший. Було нелегко усвідомити, вірніше, прийняти думку, що це остання сигарета в твоєму житті.

  Важко зважитися на ці кроки психологічно. Але це потрібно зробити, якщо ви дійсно хочете і вирішили раз і назавжди покінчити з цим. У цьому поєдинку переможець один - ви!
  Метод 17 кроків пройшов успішні випробування багатьма курцями. А інакше я не стала б ділитися їм з вами. В такий спосіб зміг кинути палити і мій чоловік, який так само, як я, спочатку намагався зробити це різко. Я бачила, як він мучиться, і запропонувала спробувати метод 17 кроків - у нього все вийшло.
  Чоловік не палить вже майже 6 років! Потім ми стали ділитися цим методом з друзями, колегами. І всі, хто хотів впоратися зі своєю шкідливою звичкою, але не міг зробити це різко, змогли кинути палити за 17 днів за вищевикладеною схемою.

  Я буду дуже рада, якщо у кого-небудь завдяки цьому способу вийде кинути палити! Спробуйте, ви нічого не втратите, швидше, придбаєте. І цим придбанням буде ваше життя! Успіхів!


  Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти