Femme
Все для i про жiнок


Як кинути курити: зміна звичок в ім

06.02.2012 | Рубрики:: Краса та здоров'я,

Як кинути курити
Кинути курити непросто - про це скаже будь-хто, хто намагався робити це багатократно, але безуспішно. Потрібна сила волі, якої часто бракує. Але окрім неї можна вдатися до засобів, які пропонують спеціалісти. Ці засоби і методи допомагають понизити залежність від сигарет і поступово прийти до повної відмови від куріння.

Нікотинові замінники як основа терапії

У основі антитютюнової терапії частенько лежить вживання нікотину, але іншим способом і в менших дозах. Спеціалісти прийшли до думки, що таким чином відбувається поступове відвикання організму, і протягом року регулярного вживання чоловік може зовсім кинути курити. Курс може тривати від шести тижнів до шести місяців або навіть до року - все залежить від вибраного засобу і індивідуальних особливостей курця. Можна застосовувати пастили, льодяники, пластири, інгалятори, які містять нікотин. Якщо він потрапляє в організм не з сигарети, легені не отримують смоли, які їх отруюють, але організм все одно приймає певну кількість нікотину, тому людина не так сильно страждає від типової ломки.

Нікотинові пластири

Здається, це один з улюблених курцями спосіб відмови. Нікотин в пластирі проникає в кров, але перед цим йому необхідно здолати шкірний бар'єр. Всмоктування відбувається повільно, а сам же він анітрохи не заважає в повсякденному житті. Ефект досягається приблизно через тридцять хвилин після наклеювання. На самому початку терапії доза може бути достатня великою, аби організм не страждав від ломки. Кількість нікотину, що поступає, залежить безпосередньо від площі пластиру - чим вона більша, тим більше, відповідно, і нікотину.

Пігулки, пастили, льодяники

Нікотинові пастили, жувальні гумки потрібно жувати протягом декількох хвилин, але обов'язково повільно і ретельно. Якщо жувати дуже швидко, це може спровокувати лише гикавку, а належного ефекту не настане. Як кинути курити
У день можна вживати до десяти-дванадцяти штук на самому початку терапії. Жувати потрібно, коли з'являється гостре бажання закурити. Такі засоби діють достатньо швидко і вже через декілька хвилин відчувається помітне полегшення.

Альтернативні методи

Напевно, аби змусити людину відмовитися від куріння, всі засоби хороші, у тому числі і ті, які не визнані офіційною медициною. Тут необхідно застерегти себе від запису на сумнівні «авторські методики» для курців і звернутися до інших способів. Наприклад, дуже часто як ще один спосіб пропонують акупунктуру. Ця східна практика використовується і для зниження ваги, і для позбавлення від стресу, і для нормалізації життєвого тонусу в цілому, тому і для відмови від куріння акупунктура також може згодитися.

Гомеопатія

У всьому світі активно упроваджується спосіб життя, який близький до природи. Лікування натуральними рослинними препаратами комусь допомагає, на інших може і не подіяти. В основному головна мета природних ліків для боротьби з курінням - це допоміжна дія. Тобто вони допомагають зняти стрес, заспокоїти нервову систему, оскільки саме її нестабільність і викликає непереборне бажання покурити.

Гіпноз

Гіпнотерапія в даному випадку полягає в тому, що майстер занурює пацієнта в стан гіпнозу і намагається налаштувати його підсвідомість на нову хвилю - відмови від сигарет. Інколи рекомендують проводити аутотренинг, але для цього необхідно володіти високою мірою самоорганізації.

Гіпнотерапію вже не перший рік застосовують як метод боротьби з тютюнозалежністю, проте до цих пір немає відомостей про її ефективність.

Зміна звичок

Як кинути куритиУ курця є чіткий алгоритм дії, який виробився і асимілював: нервова напруга - сигарета - розслаблення. Цей ланцюжок потрібно розірвати, намагаючись всіма способами розслабитися без допомоги сигарети.

Наприклад: спочатку випити стакан води, потім розжувати жуйку (з нікотином або без), вмитися прохолодною водою, глибоко дихати, налаштовувавши себе на позитивну хвилю і повторюючи про себе фрази-установки на відмову від сигарет.

Гостре бажання можна побороти за 3-5 хвилин, якщо в цей час активно займатися самонавіянням. Але найважче - це здолати ці хвилини і не зірватися.

Аллен Карр - легкий спосіб кинути курити: відеоВикористання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти