Femme
Все для i про жiнок


Як цілуватися, аби хотілося ще

03.11.2013 | Рубрики:: Стосунки,

Хочете удосконалити свою техніку французького поцілунку, або хочете підготуватися до першого поцілунку у вашому житті? Слідуйте цим порадам наступного разу, коли зберетеся цілуватися.

  • Знайдіть відповідний час для поцілунку

Кращий момент для першого поцілунку - коли ви наодинці, коли в розмові виникла пауза, і ви дивитеся один одному в очі. Аби посприяти створенню такого моменту, знайдіть спосіб відірватися від компанії, стійте або сидіть поряд з партнером, дивіться йому в очі і дозвольте розмові урватися природним чином. Ви обоє зрозумієте, коли настане відповідний момент.

  • Не думайте надто багато про своє дихання

Ваше дихання не повинне весь час пахнути ментолом. Наприклад, якщо ви з партнером разом вечеряли і їли однакові страво з часником, ніхто з вас не відчує дискомфорту. Ви можете носити з собою м'ятні льодяники, але не вартує постійно їх смоктати.

  • Починайте з поцілунку губами

Перше, про що ви згадуєте, думаючи про французькі поцілунки, це язик . Але необов'язково починати саме з нього. Почніть просто з поцілунку губ партнера (верхньої, нижньої або обидвох відразу) своїми губами.

  • Не робіть ваш язик зіркою шоу

Поцілунок без використання язика теж може бути прекрасним. Але якщо ви хочете перейти на наступний рівень, відкрийте свій рот трохи ширше, м'яко доторкніться своєю язиком до язика партнера і дозвольте кінчикам язиків пограти один з одним. Цього цілком достатньо. Коли йдеться про використанні язика , краще менше, але краще.

  • Використовуйте руки розумно

Краще місце, куди ви можете покласти руки - це обвити ними шию або талію партнера, покласти їх на потилицю партнерові або, якщо ви хочете бути дуже романтичними, на щоки партнера. Не залишайте руки без діла, це було б безрозсудним марнуванням ресурсів.

  • Змішуйте

Не залишайте губи або язик в одному і тому ж положенні довше, ніж на декілька секунд. Первинне захоплення першим поцілунком - сильне відчуття, але поцілунки можуть наскучити дуже швидко, якщо не вносити до них різноманітність.

  • Якщо сумніваєтеся, довіртеся партнеру

Ви не повинні бути експертом аби розділити прекрасний поцілунок. Якщо ви не упевнені в тому, що робите, просто дозвольте партнеру управляти ситуацією і слухайтеся його. Поки ви подобаєтеся один одному і концентруєтеся на магії моменту, все чудово.

  • Сміятися нормально

Можливо, вам захочеться розсміятися або пожартувати, аби понизити напругу або приховати нервозність. Не бійтеся цього робити. Можливо, партнер нервує не менше вас, і йому це теж може допомогти зняти напругу.

  • Знайте, коли закінчити

Якщо ви цілуєте людину перший раз, не затягуйте. У вас буде ще багато можливостей поцілуватися, і краще залишити у партнера бажання знову злитися з вами губами в пристрасному поцілунку.Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти