Femme
Все для i про жiнок


Вправи Кегеля: стань королевою у ліжку!

06.10.2013 | Рубрики:: Краса та здоров'я,

Назву вправи отримали на честь їх автора і придумані для зміцнення мускулатури і боротьби з такою неприємністю, як нетримання. Вправи Кегеля ефективні для підвищення і підтримки тонусу м'язів промежини. Також очевидна їх користь для роботи всієї статевої системи людини. Задіяні у вправах м'язи розташовані між лобковою і копчиковою кістями і утворюють підставу промежини. Лобково-копчиковий м'яз - основний.

Вправи Кегеля допомагають укріпити інтимні м'язи самостійно, тобто без стороннього втручання в організм. Крім того, ці вправи сприяють підвищенню тонусу піхви, що дозволяє швидше і легше досягати кульмінації під час сексу. Завдяки тренованим м'язам ви отримайте феєричний жіночий оргазм

Але не лише жінкам корисні вправи Кегеля. Чоловікам також корисно робити такі вправи. Завдяки ним можна успішно боротися з проблемами з ерекцією.

Вправи Кегеля для жінок

Як вже було сказано вище, основний м'яз, який задіюється вправами Кегеля - лобково-копчиковий. З назви зрозуміло, що віна проходить від лобкової кісті до куприка. Його волокна оточують вхід в піхву.

З віком у багатьох жінок тонус цього м'яза знижується, особливо після пологів це стає помітним. У разі, коли процес зниження тонусу зайшов вже дуже далеко, потрібна хірургічна допомога для його відновлення. Але частіше за все неприємностей можна уникнути завдяки простому набору вправ.

Найпростіше відчути лобково-копчиковий м'яз при сечовипусканні. А якщо ви спробуєте зупинити його, то точно відчуєте скорочення м'яза. Оцінити силу м'яза можна досить простим способом. Введіть палець в піхву і знову напружте м'яз. Якщо тонус цього м'яза на хорошому рівні, то піхва ніжно обхватить ваш палець.

Після того, як ви зрозумієте, на що схоже скорочення м'яза і як можна його виконувати, саме час практикуватися. Лягаєте на ліжко в зручну позу, напружуєте і розслабляєте цей самий лобково-копчиковий м'яз кілька разів підряд. Щодня потрібно збільшувати кількість повторів. У результаті доведіть повтори до 50 разів.

Коли ви трохи освоїте вправи Кегеля, зможете виконувати їх у будь-який час і абсолютно непомітно для оточуюючих.

Далі можна почати помалу ускладнювати виконання цієї вправи. Сильно стискуйте м'яз і повільно розслабляйте його, роблячи по десять зупинок під час розслаблення. І потім можна буде робити вправи, чергуючи просте розслаблення з розслабленням із зупинками.

Інший варіант вправи Кегеля полягає в швидкій напрузі і настільки ж швидкому розслабленні м'язів. Можна сказати, що це як би прискорена версія першої вправи. Цей варіант можна також додати у ваші щоденні 50 повторів.

Ну, і наостанок ще один варіант вправ. Дуже повільна напруга м'яза. Прослідкуйте, як глибоко в піхві ця напруга відчувається. Як тільки відчуєте, що тазова область напружена повністю, швидко розслабте її. Але для цієї вправи потрібна практика. Тому починайте з простого і незабаром ви зможете робити і це вправи. І творити дива в ліжку з вашим коханим.

Вправи Кегеля і результат

Під час вправ Кегеля для їх контролю і посилення ефекту можна спробувати тримати що-небудь в піхві. Наприклад, спеціальні кульки, які можна знайти в спеціалізованих «магазинах для дорослих» . Також підійде вібратор у формі чоловічого статевого органу або навіть просто ваш палець. Вібратор же додасть вправам приємні відчуття.

Поступово сила лобково-копчикового м'яза окріпне настільки, що ви зможете здивувати свого партнера, міцно «обійнявши» його орган м'язами піхви, для цього дотримуйтеся правила "не менше 50 повторів щодня".

Результатом виконання вправ Кегеля стане більш швидке і легше досягнення оргазму, посилення його інтенсивності. Відповідно, ви отримуватимете більше задоволення від статевого життя з вашим партнером. Чоловікові повинен сподобатися маленький фокус, який вам дозволять проробляти натреновані м'язи. Це допоможе принести задоволення в ліжку обом партнерам.

Окрім того, що ви отримуватимете і приноситимете більше задоволення, вправи Кегеля дуже корисні для функціонування статевої системи і тазових органів.

Підготовано на основі moscow.strana-krasoty.ru


Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти